GM Discovery 2 [4.4.2] ZenUI Black Edition v2.1 - Stable

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2587160

Silinen Üye 2587160

Kapalı Hesap
[REDACTED]

Son düzenleme:

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim bu rom'u yakın zamanda indireceğim, malum stabil ve bloatware'siz rom işimize yarar.
Kernelin güncellemeye ihtiyacı var gps'de bug varmış. Telefonumun parçası gelip onarıncca romu yeniden güncelleyeceğim.

Silinen Üye 2587160

Silinen Üye 2587160

Kapalı Hesap
[REDACTED]

Son düzenleme:
want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
Malesef telefonu onaramadık. Artık romlarla ilgilenemeyeceğim. İyi forumlar.

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
Şarj soketi bozuldu. Yapamadık.

• Beğen
Tepkiler: TheLost72
Teknojix

Teknojix

Üye
Usb bağlandığında sistem arayüzü durduruldu hatası sürekli çıkıyor ve birdahada düzelmiyor.

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
İlk defa duyuyorum bi format at yeniden kur romu

Teknojix

Teknojix

Üye
İlk defa duyuyorum bi format at yeniden kur romu

2-3 kere denedim aynı hata. Usbyi bilgisayara taktığımda system durduruldu hatası çıkıyor sürekli. Rus forumundan yeni art light romu buldum. Orijinal romu biraz editlemişler güzel olmuş. Şu anda onu kullanıyorum.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Romdaki son uygulamalarda salla kapat ozelligi varmis adi ne bu ozelligin romdan ceksek

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
Romdaki son uygulamalarda salla kapat ozelligi varmis adi ne bu ozelligin romdan ceksek
Shake Brush Özelliği var. Direk SystemUI'ye ekleniyor. Ben SystemUI'yi direk discovery'den aldığım için o özellikte geldi ister istemez :D SystemUI.apk Sını root browserden değiştirirsen olur ama arayüzde değişir.

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Geçmiş olsun hocam telefona

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Shake Brush Özelliği var. Direk SystemUI'ye ekleniyor. Ben SystemUI'yi direk discovery'den aldığım için o özellikte geldi ister istemez :D SystemUI.apk Sını root browserden değiştirirsen olur ama arayüzde değişir.
Eywallah

Üst Alt