Hypermax v3 (Kitkat 4.4.2) S3'ünüz S5'e dönüşsün - Hypermax v8 de eklenmiştir

Sponsorlu Bağlantılar

serdar431

serdar431

Üye
agni kernel yükle hocam çözülür şebeke problemi. konuda mevcut dikkatli okuyun orada şebeke problemi için ne yapmanız gerektiğini yazmış

serdar431

serdar431

Üye

75gkc

Üye
romu yüklerken hata aldım yüklerken hata verdi yüklemedi neden

darkstone6

darkstone6

Üye
  • Beğen
Tepkiler: padisah_58

75gkc

Üye
philz recovery yükledim gene aynı hatı aldım

padisah_58

padisah_58

Üye
philz recovery yükledim gene aynı hatı aldım
Super wipe yaparak kurmayi dene. Ama once telwfin hafizani pcye falan yedekle cunki tel hafizasini tamamen silecektir.Peki bu romda Tirkce Klavyeyi nasil aktif edecez yaw... bilen var mi??

75gkc

Üye
super wipe nerden yapıcamkades

darkstone6

darkstone6

Üye
Home tusuna cift basinca uygulama yuklenmedi diyip google playa atiyo beni onu nasil halledecez?

serdar431

serdar431

Üye
Philz ile yuklemeye calistim olmadi. Sammobileden apk sini indirdim yukledim s voice calisiyor ama kamerada sesle kontrol olmadi malesef..
Son surum philz recovery ile yukleyin. Yuklenmemesi imkansiz.
Dostum o zaman kameradan custom romlarda kameraları modladıkları için o yüzden o özelliği kaldırmış olabilirler. s3 için sesli foto çekme özelliği çalışan başka bir kamera bulup flaşlaman gerekiyor.
Home tusuna cift basinca uygulama yuklenmedi diyip google playa atiyo beni onu nasil halledecez?
Ana ekrandayken ekrana uzun bas düzenleme seçenekleri gelecek en sağdaki ana ekran ayarlarına girip oradaki tikleri kaldırırsanız sorununuz çözülür

• Beğen
Tepkiler: padisah_58
darkstone6

darkstone6

Üye
Dostum o zaman kameradan custom romlarda kameraları modladıkları için o yüzden o özelliği kaldırmış olabilirler. s3 için sesli foto çekme özelliği çalışan başka bir kamera bulup flaşlaman gerekiyor.
Ana ekrandayken ekrana uzun bas düzenleme seçenekleri gelecek en sağdaki ana ekran ayarlarına girip oradaki tikleri kaldırırsanız sorununuz çözülür
Tesekkurler

75gkc

Üye
Kardesim megawipe yukledim temizlem ardindan romu yuklerken gene ayni hatati andim :(

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
:tşk:

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
İlk birkaç gün sorunsuz çalıştı fakat suan telefon donuyor. Gelen aramalar cevaplanmıyor ne kaydırarak ne tuşla. Çözümü nedir yada çözümü yoksa SAMOBİLE den orijinal s3 yazılıını indirip flashlasam olur mu acil yardım...:sukur::hakem:

serdar431

serdar431

Üye
Kardesim megawipe yukledim temizlem ardindan romu yuklerken gene ayni hatati andim :(
kardeşim bak sırasıyla
1-wipe data factory reset
2-wipe cache partition
3-wipe dalvik cache
4-install zip megawipe
5-install zip ROM
6-reboot system now

NextWorld

NextWorld

Üye
İlk birkaç gün sorunsuz çalıştı fakat suan telefon donuyor. Gelen aramalar cevaplanmıyor ne kaydırarak ne tuşla. Çözümü nedir yada çözümü yoksa SAMOBİLE den orijinal s3 yazılıını indirip flashlasam olur mu acil yardım...:sukur::hakem:
Yapabilirsiniz

serdar431

serdar431

Üye
Ben şu kavramı kimseye anlatamadım. S3 için 4.4.2 romların hepsi illaki bi yerlerde sorun çıkarır buna benimseyin artık. ha ne olur yüklersiniz bir 4.4.2 rom bana diyebilirsin sıkıntı yok hiçbir hata yok şimdilik olmayabilir s3 için enn stabil 4.4.2 bile olsa enn fazla 1 ay sonra dökülmeye başlar.

Daha az sorunsuz daha stabil rom istiyorsanız 4.3 tabanlı çok güzel romlar var onlardan kurun.S3 e özel 4.4.2 çıkmadığı için başka telefonların romlarından portlandığı için mutlaka uyumsuz hatalı biryerleri oluyor.
Sizlere tavsiyem tmm custom romda kullanabilirsiniz ama 4.3 tabanlı olursa daha az sıkıntı yaşarsınız.

padisah_58

padisah_58

Üye
kardeşim bak sırasıyla
1-wipe data factory reset
2-wipe cache partition
3-wipe dalvik cache
4-install zip megawipe
5-install zip ROM
6-reboot system now
Kernel temizleyici kullanfdn mi ??Yada 4.1.2 rom yukleyip onun ustine kurmayi dene. Tabiki tum wipeleri yap....

serdar431

serdar431

Üye
Kernel temizleyici kullanfdn mi ??Yada 4.1.2 rom yukleyip onun ustine kurmayi dene. Tabiki tum wipeleri yap....
benlik bir sıkıntı yok zaten hocam yukarıdaki bi arkadaş yükleyememiş onun için yazdım. ben rom kurarken kernel temizleyici kullanmıorum hiçbir sıkıntı olmuyor