(31.01.2011)(SS eklendi!) [Türkçe desteğiyle beraber Güncellendi!!] Yok boyle bi program(Swype!!)

Sponsorlu Bağlantılar

brown22

Üye
Hack gerekiyrmu arkdaşlar

dert91

Üye
ya pekte kullanışlı degil tektek yazsam bundan hızlı yazıyom

mezarbek

Üye
teşekkürler

kasaprap

Üye
arkadaşım n8e yükledim önceden ingilizcesini kullanıyordum şimdi program hiç çalışmaz oldu dediklerine harfiyen yaptım mesajlara giriyorum qwerty klavye diyorum yan dönüyor öyle kalıyor ne yazacak yer var ne bir şey. ekrana dokununca dik çeviriyor ekranıı ama klavye çıkmıyor yine. ne yapmam gerekiyor.

oructurkay

Üye
geç keşfettim ama çok güzel bir uygulama
ayrıca cokda güzel tarif etmişsin resimlerle falanda yüklemek hiçde zor olmadı
tebrikler ve teşekkürler:islik

Tolga-GnL

Tolga-GnL

Üye
güzel program yükledim gayette güzel :)

muratgün

Üye
Teşekkürler harika 5800 çalışıyor

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Süper Bir Program yanlız ilk açıldığında baya yavaştı sonradan açılmaya başladı harika teşekkürler :tşk:

alicagin

alicagin

Üye
yükledim şimdi tele saol emegine saglık

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Eline SağLıK TeşekkürLeR...

amtcn

Üye
arkadaşım n8e yükledim önceden ingilizcesini kullanıyordum şimdi program hiç çalışmaz oldu dediklerine harfiyen yaptım mesajlara giriyorum qwerty klavye diyorum yan dönüyor öyle kalıyor ne yazacak yer var ne bir şey. ekrana dokununca dik çeviriyor ekranıı ama klavye çıkmıyor yine. ne yapmam gerekiyor.

Aynı sorun bendede var kardeşim mecbur silcez. Birde mini klavyeyi nerden yükledin kardeş :D

nokia 6233

Üye
Arkadaşlar ben x6 ya yükledim dikey modda qwerty klavye cıkmıyor ama yatay modda sorun yok.Bunu nasıl düzeltebiliriz ?

coldman41

coldman41

Üye
nasıl çalıştıgını hala çözemedim :ah

bluee_06

Üye
oldu ellerine sağlık hemde türkçe vazgeçilmez bi keyboard gerçekten :)

meosenturc

meosenturc

Üye
vay be süper eğlenceliymiş yahu :D paylaşım için çok teşekkürler.. bu nokia beta grubu işi biliyor ya yaratıcı adamlar hakikaten :D

kalemi de kaybetmiştim bir yerden kalem bulayım bari parmakta bir şey görülmüyor bazen =) her şeye rağmen müthiş bir mesaj yazma yöntemi çok sağol paylaşım için +1

Kǔr Şâd

Üye
Çok güzel bir program fakat ne farkı var anlayamadım.

madandmad

Üye
eyw. kardeş çok sağol ya

devilspath

devilspath

Üye
5800 sorunsuz çalışıyor hatta bu mesajı proyla yazıorum :) tşk

kaancıkım

Üye
teşekkürler :)

asures

asures

Üye
teşekkürler çok güzel ve farklı ikisinide yükledilten sonra kapatıp açtim türkçe açıldı direk... alişinca güzel olur (h) hava atarım arkadaşlara...

Üst Alt