(31.01.2011)(SS eklendi!) [Türkçe desteğiyle beraber Güncellendi!!] Yok boyle bi program(Swype!!)

Sponsorlu Bağlantılar

kerem07

Üye
arkadaslar bende ındırdı kurdum ama demo versıon suresı dolmustur dıyo hatta zaten kullanım suresı 2 gun dıye yazıyor ınfo kısmında degmez bence ındırmeye olmadıkdan sonra neye yararkı..2 gun deneme suresıne degmez valla..ama yınede emegıne saygı dostum

--------------- Ekleme ---------------

:islikarkadaslar bende ındırdı kurdum ama demo versıon suresı dolmustur dıyo hatta zaten kullanım suresı 2 gun dıye yazıyor ınfo kısmında degmez bence ındırmeye olmadıkdan sonra neye yararkı..2 gun deneme suresıne degmez valla..ama yınede emegıne saygı dostum

pctg

pctg

Üye
demo süresi bitmiştir diyo bi çözümü varmı

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
Teşekkürler...Türkçe Olmadan Pek Kullanışlı Değil .

ahmedinyeri

Üye
hakketen iyimiş

nicksiz92

nicksiz92

Üye
arkadaşlar biri yardım etsin bi türlü çalıştıramıyorum programı telefonu parçalayasım geldi sonunda lütfen yardımlarınızı bekliorm...

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Aldığınız hataları burada belirtmeden, nasıl bir yardım görmeyi hayal ediyorsunuz?

AlpReis

AlpReis

Üye
teşekkürler hemen deniyorum

alperenel

alperenel

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar biri yardım etsin bi türlü çalıştıramıyorum programı telefonu parçalayasım geldi sonunda lütfen yardımlarınızı bekliorm...

dostum 2 dosyayida yukledikten sonra uygulamalar kismina swype settings gelecek onu ac ve türkce yi aktiflestir. sonra mesajlara gir. klavye seceneklerinden mini qwerty i seç. biraz bekle ilk acildiginda gec acilabilir. swype cikacaktir.

winstonsmith

Üye
kardeş bende x6 var yükledim fakat küçük qwerty klavye açılmıyor..nasıl açacam??

Εthnic

Εthnic

Üye
dostum 2 dosyayida yukledikten sonra uygulamalar kismina swype settings gelecek onu ac ve türkce yi aktiflestir. sonra mesajlara gir. klavye seceneklerinden mini qwerty i seç. biraz bekle ilk acildiginda gec acilabilir. swype cikacaktir.

ikisinide yukledim ama seceneklerde turkce dil yok..

Ekli dosyalar

alperenel

alperenel

Üye
    Konu Sahibi
simdi ss leri yukluyorum. Oradan hatanizi bulursunuz. Su an sorunsuz calisiyor bi kac dakikaya yuklerim.

oguzerdem

Üye
hocam gerçekten pro çok hoşuma gitti tıkır tıkır da çalışıyor çalışmıyo demesin kimse 10 numara çalışıyor kurdum baktım denedim eline sağlık

angin60

Üye
c6-00 da çalışır mı?

stwnash

Üye
ya yükledim herşey tmm da sensörler çalışmıyor bu seferde telfonda :S

winstonsmith

Üye
ya benim x6 niye mini klavyesi çalışmadı yardım edebilecek kimse yokmu

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Εthnic

Εthnic

Üye
Silip yeniden yükledim bu sefer çalıştı.. Hatta şuan bu klavye ile yazıyorum.. Gerçelten on numara olmuş.. Ellerine sağlık..

angin60

Üye
C6-00da normal qwerty klavye olmasına rağmen çalıştı. Fakat telefonun kendi klavyesini açtığımda swype klavyesi kayboluyor :) YAni şuan telefonumda çift qwerty var xD

hakanserce007

Üye
program çok güzel çalışıyor ancak telefonun sensörü çalışmıyor.. bu yüzden sadece küçük klayve kullanabiliyorum.. lütfen yardım bu sorun herkeste varmı ? ben nasıl giderebilirim bu sorunu

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar sorunu hallettim. eğer bu sorunu yaşıyosanız bilginiz olsun, ilk başta sensor çalışmıyo ama telefonu açıp kapatın, sensör ayarlarını açıp kapatın. ben böyle yaptım çalıştı. şu an herşey iyi. paylaşım için teşekkürler.

Üst Alt