(31.01.2011)(SS eklendi!) [Türkçe desteğiyle beraber Güncellendi!!] Yok boyle bi program(Swype!!)

Sponsorlu Bağlantılar

nicksiz92

nicksiz92

Üye
dostum 2 dosyayida yukledikten sonra uygulamalar kismina swype settings gelecek onu ac ve türkce yi aktiflestir. sonra mesajlara gir. klavye seceneklerinden mini qwerty i seç. biraz bekle ilk acildiginda gec acilabilir. swype cikacaktir.

dostum dediklerini yaptım açıldı program tşk ederim sağolasın...:oke::oke:

frosty

frosty

Üye
çok güzel program ama videodaki adam kadar hızlı değilim :)

alperenel

alperenel

Üye
    Konu Sahibi
adam tanitim icin calismis anlasilan :D

nikiforos

Üye
arkadaşlar N97 de denedim gayet güzel ve başarılı paylaşım yapan arkadaşın eline sağlık

jachagkall

jachagkall

Üye
10 numara çalışıyor alışması baya zor bakalım denicem ben bi çok güzel eline sağlık

heroesmania

Üye
Arkadaşlar öncelikle program için teşekkürler.Uzun zamandır C6-00 a sanal klavye arıyodum sonunda buldum fakat okuduğum bazı arkadaşların yorumlarında 2 günlük trial versiyon yazıyordu.2 gün sonra kullanımıyıcak mıyım programı? Yoksa versiyonunu mu indirdim ben şimdi?

alperenel

alperenel

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar öncelikle program için teşekkürler.Uzun zamandır C6-00 a sanal klavye arıyodum sonunda buldum fakat okuduğum bazı arkadaşların yorumlarında 2 günlük trial versiyon yazıyordu.2 gün sonra kullanımıyıcak mıyım programı? Yoksa versiyonunu mu indirdim ben şimdi?

o eski surumu icin gecerliydi program tamamen free.

WanteD_232

WanteD_232

Üye
ÇOOOOk güzel oldu , teşekkürleerrrrr

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
İstediğim zaman bu özelliği kapatıp açabiliyor muyum ?

Öyle ise indirip kuracağım ...

alperenel

alperenel

Üye
    Konu Sahibi
İstediğim zaman bu özelliği kapatıp açabiliyor muyum ?

Öyle ise indirip kuracağım ...

evet eger kullanmak istemezseniz ugulamalardaki settings den "Swype input method" u "no" olarak degistirin telefonu yeniden baslatin. Swype kapanmis olur.

qokhann16

Üye
süper bişey yaa :)) çok teşekkürler paylaşım için

darkchaos07

Üye
Yazma dilini ingilizce ayarlayın arkadaslar . Program öyle calısır ardından dil i yükleyin ;)

hsn6011534

Üye
denendi çalışıyor! ellerine sağlık kardeş. kurduktan sonra normal mesaj yazarken sol okun yanındaki yere giriyorum küçük veya büyük qwerty diyoruz açılıyor

turkmenx

turkmenx

Üye
Arkadaşım bunun harflerini nasıl büyütebiliriz

niccor13

niccor13

Üye
ellerine sağlık harika bir program

galaxyminipsp

galaxyminipsp

Üye
çok saol :D

sülocangfb

sülocangfb

Üye
eyvallah kardeşim gerçekten çok eğlenceli biraz alışmak gerekiyor başlangıçta zor olsada ilerleyen zamanlar da benim için avantaj olacak :oke: emeğine sağlık

Üst Alt