(31.01.2011)(SS eklendi!) [Türkçe desteğiyle beraber Güncellendi!!] Yok boyle bi program(Swype!!)

Sponsorlu Bağlantılar

alperenel

alperenel

Üye
    Konu Sahibi
(31.01.2011)(SS eklendi!) [Türkçe desteğiyle beraber Güncellendi!!] Yok boyle bi program(Swype!!)
Bu programla artik surekli mesaj cekmek isteyeceksiniz :D Harika bir program. nasil bisey diye soran varsa buyrun videosu

Buyrun link. Bir tesekkur yeter :D

(31.01.2011) Güncellendi!!Programa artık Türkçe desteğide gelmiştir :D

Asagidaki dosyalari sirayla telefonunuza yukleyin.

Arkadaslar Bir cok kisi swype i acamadigindan yakinmis. Onun icin asagida resimli bir sekilde anlattim. Umarim faydali olur.

Adim Adim Resimli Anlatim:
1.İlk dosyayi kuruyoruz once.

2. Yukleme bittikten sonra asagidaki ekran gelecek. Telefonu yeniden baslatmanizi isteyecek ama baslatmayin.

Boylece ilk dosyayi kurmus olduk.

3. Diger dosyayida yukleyin(2 dosyayida ayni yere yuklemekte fayda var). Ve sonra Telefonu yeniden baslatin.

4. Telefon acildiktan sonra uygulamalarda swype settings e girin.

5. Acilinca Language kismindan "Türkçe" yi secin.

6. Simdi settingsten cikin ve Mesajlar a gidin ve klavyenizi Mini QWERTY keyboard a cevirin(Ben ingilizce kullandigim icin Türkçe'sinde ne yaziyor bilemiyorum :) ).

7. Ve biraz bekledikten sonra karsinizda swype :D

• Beğen
Tepkiler: görrmez, jetblacklife27, emre633 ve 108 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
TeşekkürLer ALperen ..

• Beğen
Tepkiler: altok42
SavinMe

SavinMe

Üye
tesekkürler hemen indirip deniyecegim :)

e1ektronick

e1ektronick

Üye
hocam ben bir turlu kuullanamadim ingilizcem zayif heleki advanced konusunda detay artarsa ben hic bisey yapamaz oluyorum boyle bir programda

seneklerde hangileri aktif edip hangiler pasif olacak aceba ve bu sorum advenced icinde gecerli bi yardim ederseniz cok tesekkur ederim.

tesekkurler...

alperenel

alperenel

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar Turkce destegi yakinda gelecek. Su an sadece Ingilizce Fransızca Almanca gibi bi kac dile destek veriyor. ama yazdiginiz kelimleri normal olarak tek tek harflere tıklayarak yazarsaniz onu hafızaya aliyor.

bybilal

bybilal

Üye
teşekkürler

tuncays44

Üye
nasıl kullanılıyor? Yükledim ondan sonra teli yeniden başlattım. Sonra programı çalıştırıp mesaj yazmaya girdim ama bir değişiklik yoktur?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
TR eklentisi olmadan çok fazla kullanışlı değil. Bir çok Türkçe kelimeyi algılamıyor.

nejdet can

nejdet can

Üye
Bu Programı önceden biliyordum ama TR desteği olmadığı için sıcak bakmadım yinede teşekkürler...

KarSıyaKa

KarSıyaKa

Üye
Slideit gibi olmaz inşallah! Slideit takımına o kadar mail attım Türkçe dil desteği gelecek dediler ama icraat yok

alperenel

alperenel

Üye
    Konu Sahibi
nasıl kullanılıyor? Yükledim ondan sonra teli yeniden başlattım. Sonra programı çalıştırıp mesaj yazmaya girdim ama bir değişiklik yoktur?

Calistiramayanlar icin, telefonun yazma dilini ingilizce yapın o zman calisacaktir.

Slideit gibi olmaz inşallah! Slideit takımına o kadar mail attım Türkçe dil desteği gelecek dediler ama icraat yok

Yok arkadasim bu slideit gibi olmaz cunku programi yapan t9 u bulan adam.

ENGİN55

Üye
indirdim saatlerdir kullaniyorum cokkeyifli kelimeleri ogrenene kadar tek tek yazacagim erinmeden su anda da bu klavyeyle yaziyorum cok saol yeni bir ugras oldu bana da:) tesekkurler

KarSıyaKa

KarSıyaKa

Üye
Sanırım C6 yüklü 5800'da çalışmıyor ne yaptıysam çalışmadı:allalla:

alperenel

alperenel

Üye
    Konu Sahibi
eerdogan85

eerdogan85

Üye
Gercekten cok harika super mukemmel birsey :). Turkcesi gelene kadar biz butun kelimeleri girmis oluruz herhalde :-P

--------------- Ekleme ---------------

Kullanan arkadaslara bir ipucu vereyim bilen elbet vardir belki bilmeyende vardir.
kesme yapistirma yazinin basina sonuna gitmek icin gerekli olan araclara klavyenin en alt en sol tusundan sagindakine dogru bi cizgi cekin.

mraz

mraz

Üye
hiç bi değişiklik olmuyor 5800 da deneyen var mı??

sanal alem

sanal alem

Üye
kurdum denedim tr desteği yok ama gelirse güzel olabilir. teşekkürler paylaşım için :oke:

osmanpasa

osmanpasa

Üye
türkçesini bekliyorum.

OğuzcanAbi

Üye
deneyelim güzele
benzior
teşekkürler:oke:

Üst Alt