2500-3000 tl arası oyun laptopu

Sponsorlu Bağlantılar

tskdr1461

Üye
    Konu Sahibi
2500-3000 tl arası oyun laptopu
gaming laptop almayı düşünüyorum fifa,gta5,nfs,watch dogs ve fps tarzı oyunları oynarım.monster ı öneren oldu msi kaiteli ama biraz pahalı geldi bana.bu fiyata uygun önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden tesşekkürler.:gulumse:

• Beğen
Tepkiler: burak1011

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
GTX Li Bir Makine Alman Yeterli Olacaktır 2.500 Ede Rahat Bulursun Masaüstü Kadar Çokta Bişey Bekleme Ama Laptopda Performans ÇokYüksek Olmaz

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
GTX Li Bir Makine Alman Yeterli Olacaktır 2.500 Ede Rahat Bulursun Masaüstü Kadar Çokta Bişey Bekleme Ama Laptopda Performans ÇokYüksek Olmaz

üstad haklı o fiyatlara alacağın masaüstü PC alacağın laptop u 2 ye katlayacaktır ;)

• Beğen
Tepkiler: burak1011 ve DarkredBlue61

tskdr1461

Üye
    Konu Sahibi
dizüstü almam daha mantıklı olur.sağa sola çok gidiyorum.ve lazım oluyor.yoksa direk masaüstü alacağım ama mecburiyim biraz

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
dizüstü almam daha mantıklı olur.sağa sola çok gidiyorum.ve lazım oluyor.yoksa direk masaüstü alacağım ama mecburiyim biraz

diz üstü taşınabilir diye çok cazip geliyor ancak oyun oynarım diyorsan hiç tavsiye etmem hele ki yazları gerçekten çekilecek gibi değil 2-3 saatte cihaz alev alıyor masa üstü 5-6 saat bana mısın demiyor :ehe

• Beğen

burak1011

Üye
bir ara cok arastırmıstım genel olrak gtx 950 olan su Asus X550JX-XX099D bilgisarı onermişlerdi 12 gb rama kadar gidiyormus

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yinede Sen Bilirsin Laptop Ömürleri Bakımından Malum Ama İllakı Alacağim Dersen GTX Serisi Bir Laptop Alırsan Zaten Oto 1 TB HDD +8 GB RAM Li Olur Zaten Soğutucularına Dikkat Et Biraz Kalın Olsun Hatta İyi Sogusun Altınada Sogutucu Almayı Unutma

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
2
diz üstü tabilir diye çok cazip geliyor ancak oyun oynarım diyorsan hiç tavsiye etmem hele ki yazları gerçekten çekilecek gibi değil 2-3 saatte cihaz alev alıyor masa üstü 5-6 saat bana mısın demiyor :ehe
24 saat render aldım yani %100 yük altında 24 saat
(Bi zahmet dayansın 500tl lik sıvı soğutma var :ehe )
Gtx850M ve üzeri
Bi gpu lu bi laptop o oyunları orta ayarladar 60fps oynatır

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
2

24 saat render aldım yani %100 yük altında 24 saat
(Bi zahmet dayansın 500tl lik sıvı soğutma var :ehe )
Gtx850M ve üzeri
Bi gpu lu bi laptop o oyunları orta ayarladar 60fps oynatır

Eh bi zahmet artik ayip olur oynatmamasi :ehe

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci

Üst Alt