Öneri Ben Ve babam için telefon tavsiyesi :)

Sponsorlu Bağlantılar

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Babana lumia almalısın .Tarif ettiğin her şekle uyuyor ve sanıldığının aksine diğer sistemlerden kullanımı kolay. Hem eskiler nokia diyince laf söylemez ^^ çak bi 820 920 geç

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve muhammettvurucu
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
pedere anlattım yok nokia kaliteli yok interneti hızlı kamerası iyi ekranı çizilmeye dayanıklı diye anlattım hatta tanıtım videosunu bile açtım bir baktım ben laptopta tanıtım videosunu izlerken babam televizyon izliyor :D babam için uğraşmayı bıraktım boşver adam tınlamıyo zaten ama telefon alırken bi lumia aldırmaya çalışacağım

turkcell t50 çıkmış 13mp kamera falan var t50'ye çok heveslendim tasarımı çok şık geldi ama sonra t40'ı falan araştırdım 1 kişi bile memnun kalmamış arkadaşımda t20 vardı doğru düzgün oyun yükleyemedi telefon çöp gibiydi yine kararım moto g oldu :D

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
pedere anlattım yok nokia kaliteli yok interneti hızlı kamerası iyi ekranı çizilmeye dayanıklı diye anlattım hatta tanıtım videosunu bile açtım bir baktım ben laptopta tanıtım videosunu izlerken babam televizyon izliyor :D babam için uğraşmayı bıraktım boşver adam tınlamıyo zaten ama telefon alırken bi lumia aldırmaya çalışacağım

turkcell t50 çıkmış 13mp kamera falan var t50'ye çok heveslendim tasarımı çok şık geldi ama sonra t40'ı falan araştırdım 1 kişi bile memnun kalmamış arkadaşımda t20 vardı doğru düzgün oyun yükleyemedi telefon çöp gibiydi yine kararım moto g oldu :D
Her dusundukce fikrin degisir. Al artik moto g yi :D

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Her dusundukce fikrin degisir. Al artik moto g yi :D

valla bıktım artık telefon bakmaktan 2012 kış aylarında bakmaya başladım 2013 yazında ace 2 yada s3 mini alacaktım veya ps3,laptop alacaktım laptop aldım iyiki almışım bilgisayarda windows 8 var bir de mağaza diye bir uygulama var asphalt 8,çılgın hırsız gibi oyunlar var çok memnunum geçen sene bu fiyatlara çift çekirdekli telefonlar vardı bu sene unutuldu o telefonlar şimdi dört çekirdekli telefonlar var moto g falan seneye unutulduğunda 700 tl ye 8 çekirdekli telefonlar çıkar android telefonlar hemen unutuluyor ama bir iphone 4 2010'da çıkmasına rağmen son çıkan oyunları azcık kasma ile açıp güncelleme alabiliyor ama iphone 4s veya iphone 5 bütçem yetmiyor işte sıkıntı orda wp8 iyi hoş ama güzel telefon yok örneğin bu fiyatlara bir nokia lumia baktım hiç hd ekran çözünürlüklü lumia yok hepsi kütük gibi kalın telefon hiç ince lumia yok moto g kalınlığı ve kamerası dışında çok çok iyi telefon 1-2 ay içinde ben alana kadar belki daha iyi seçenekler çıkar haftaya gidip bir tekno markette telefon inceleceğim :D bakalım wp8 nasılmış veya moto g kalınlığı nasıl ekranı nasıl :tşk:

Bu arada mesaj yazan arkadaşlarımın hespine çok çok teşekkür ederim üşenmeden mesaj yazdınız :)

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Bunun icin burdayiz :D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Bunun icin burdayiz :D
geçen yaz teşhir 5800 almıştım ALLAH düşmanımın başına vermesin kendi kendine açlıp kapanıyordu ekranda gökküşağı gibi rengarenk çizgiler çıkıyordu telefonun çektiği berabat videoları oynatırken bile kasıyordu ve mecburen kapatıp açıyordum öyle düzeliyordu sonra telefonu bozmak istedim ciddi ciddi yerden yere atıyordum telefona hiç bir şey olmadı sonra bataryası falan bozuldu babam umursamadı bende telefonun içini açıp kabloları kesmiştim sonra telefonu sattık ama telefon almadılar bana bu sorunlar 6 ay garantisi bittikten sonra başlamıştı neyse işte şimdi 50 tl biriktirdim bir 500 tl biriktirdim mi babam telefon alır bana üstünüde babam tamamlar :D

• Beğen
kahraman333333

kahraman333333

Üye
yada babama nokia 306 mı alsam zaten sadece internet için kullanacak
Baban için bi Lumia 520 veya 525 bak derim zaten sırf internete girecekmiş 0 kasma ve rahat 1,günü çıkarıyor o telefon

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

Üst Alt