Öneri Ben Ve babam için telefon tavsiyesi :)

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
babam discovery ben moto g abimde bi s4 mini çektimi tadından yenmez :D

• Beğen
Tepkiler: boran9999 ve muhammettvurucu
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
markadan dolayı discovery almasa bile galaxy grand 2 falan aldırırım özellikleri gmd ile aynı

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
grand neo ya grand 2 demişim pardon

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Babana Lumia 820.
Sana Gm Discovery (16gb)
Abine Nexus 4.

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve GuiTaRisT111
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
babama lumia 820 karmaşık gelir
bana moto g gayet iyi :D
abime nexus 4 olabilir

Lumia kullanıcısı olarak ilk başlarda öyle diyordum. 2 saatte sadeliğine alıştım menünün.
Telefon internet telefonu desem yeridir. En iyi tarayıcılardan İnternet Explorer var. Haziran -Ağustos aralığında wp 8.1 +Cyan güncellemesi yayınlanacak:).
Babanıza ısrarla lumia 820 :) Hatta 1320 diyorum en iyi batarya performansına sahip Lumialardan biri:)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Lumia kullanıcısı olarak ilk başlarda öyle diyordum. 2 saatte sadeliğine alıştım menünün.
Telefon internet telefonu desem yeridir. En iyi tarayıcılardan İnternet Explorer var. Haziran -Ağustos aralığında wp 8.1 +Cyan güncellemesi yayınlanacak:).
Babanıza ısrarla lumia 820 :) Hatta 1320 diyorum en iyi batarya performansına sahip Lumialardan biri:)

bende bilgisayarda windows 8.1 kullanıyorum gerçekten çok hızlı ve kullanışlı bir arayüzü var ama telefonda pek iyi değil çünkü sadece kutucuk renklerini değiştirebbiliyorsunuz ama bilgisayarda arka plan resmi atabiliyorsunuz 820 olmasa bile 520 babama yeter :) çünkü internet ve müzik dışında telefonla işi olmaz :) 1

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefonda arka plan resmi atıyoruz. Wp 8.1 ile geliyor o özellik:)) (wp8.1 Preview yüklü telefonumda)

820 1gb ram flaş ile 520nin kat be kat önünde. Arada sırada sen alırsın babandan:))

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1520 :naughty:

• Beğen
Sin007

Sin007

Üye
HTC One :megafon: