Öneri Ben Ve babam için telefon tavsiyesi :)

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Ben Ve babam için telefon tavsiyesi :)
Merhaba arkadaşlar babamın telefonu bozuldu hep çin malı ve ucuz telefon kullanıyordu ama şimdi ben biraz baskı yaptım biraz iyisini al daha uzun süre kullan diye 700 tl ye kadar telefon arıyorum babam için oyun falan oynamaz sadece internete girer bataryası 1 günü çıkarması lazım birde babam için ne kadar ucuz ise o kadar iyidir birazda kaliteli bir telefon olması lazım çünkü babam telefonu çok düşürük kaç kez telefonunu düşürüp ekranını çatlattı veya kırdı

Benim için
-ekranındaki renkler canlı olmalı
-boyutu s3 veya s3 ten küçük olmalı
-16 gb dahili hafıza olmalı
-kamera 5mp yeter çünkü kamerayı sadece anı yakalamak için kullanırım :) ve genelde gündüz çekim yaparım
-Oyun çok çok fazla oynarım geçen yaz 5800 kullanıyordum bozulunca idarelik 3310 gibi bir telefon kullanmaya başladım o yüzden ne 5800 da nede şimdiki telefonumda oyun falan oynayamadım anca arkadaşlarımın telefonunda 1-2 dakika oynadım
-kaliteli olmalı böyle ekran ve kasa olarak telefon ben burdayım atın beni yerlere der gibi durmalı :D
-arayüz hızlı olmalı fazla widget ve gereksiz şeyler olmasın
-batarya 1 günü çıkartmalı zaten en çok evde oyun oynarım dışarda ekran parlaklığı düşük bir şekilde oyun falan oynamam
-çift sim kart olmasın kullanmadığım özellik için neden fazladan para vereyimki zaten tek hatta bile ailem ve 1-2 arkadaşım dışında arayanım olmaz (asosyal çocuk :D)

bütçem 700 tl civarı para biriktirmem çok zor oluyor bugün dolmuşa binmesem de para biriktirsem diyorum :D hafta sonlarıda çalışıyorum o yüzden telefonun yarısını falan ben ödüyorum diğer yarısınıda babam ödüyor

bu fiyata moto g tam bana hitap ediyor ama çift hat olması bana göre çok büyük bir eksi çünkü gereksiz birde telefon birazcık kalın discovery düşünüyordum ama eskidi artık geçen seneden beri telefon araştırıyorum aslında geçen yaz telefon alacaktım ama laptop aldım :) artık telefon alma vaktim geldi diye düşünüyorum çünkü yok bu telefon ucuzlasın yok şu eskidi üst modeli çıksın diye beklemekten telefondan soğudum

Okuduğunuz Ve ilgilendiğiniz için çok çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: boran9999 ve TeknoÖmer

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Moto G ;)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

tatar1926

Üye
Moto g

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
şimdi motorola yı google aldığı zaman güncelleme gelir diye mutlu oluyorduk ama şimdi lenovo satın aldı ne kadar güncelleme gelir bilinmez birde babam için telefon önermediniz :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Moto g yada discovery cevabını kendin vermişsin bence

• Beğen
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
şimdi motorola yı google aldığı zaman güncelleme gelir diye mutlu oluyorduk ama şimdi lenovo satın aldı ne kadar güncelleme gelir bilinmez birde babam için telefon önermediniz :D
Babanız için Z2 öneriyorum.

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Moto g googlein sorumluluğunda çünkü o zaman google uretti onu o yuzden. Bu fiyata cift hatli olmayan tek Samsung modelleri var onlarda sana yetmez :D moto g al olmadi root atip tek simli hale cevirirsin ok? Baban butcesi?

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve TeknoÖmer
0MG90

0MG90

Üye
Moto G iyidir. Hepsiburada da 700 idi en son.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
babam 700 tl falan ama gidip daha çok 500 tl lik bir telefon alır gibime geliyor telefon beğenmiyor anlatıyorum yok özellikleri iyi ekranı şöyle zart zurt yinede yok general mobile,lg,htc,sony gibi markaları beğenmiyor samsung galaxy ace 2 gösterdim beğenmedimoto g pek içime sinmiyor tasarım olarak ön kısmı sıkıcı ama arka kısmı güzel birazda kalın gibi ama onun dışında tam aradığım telefon

Kerim.

Kerim.

Üye
Discovery kullandigim halde moto g derim. Cok kaliteli telefon

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve KinG CrazY
Symbianize

Symbianize

Üye
Ne tür telefonlardan hoşlanır babanız

• Beğen
Kerim.

Kerim.

Üye
Discovery kullandigim halde moto g derim. Cok kaliteli telefon

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Ne tür telefonlardan hoşlanır babanız

biraz kaliteli olması gerek internette facebook ta çok fazla gezer :) youtube de türkü falan dinler onun dışında pek de bir şey yapmaz tekno markete gidince nokia lumia ile android telefonları göstereceğim hangisini rahat kullanabiliyorsa onu alırşimdi motorola yı lenovo satın aldı ama moto g ve moto x google sorumluluğu altında mı oluyor yani güncelleme desteği falan

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
biraz kaliteli olması gerek internette facebook ta çok fazla gezer :) youtube de türkü falan dinler onun dışında pek de bir şey yapmaz tekno markete gidince nokia lumia ile android telefonları göstereceğim hangisini rahat kullanabiliyorsa onu alırşimdi motorola yı lenovo satın aldı ama moto g ve moto x google sorumluluğu altında mı oluyor yani güncelleme desteği falan
Bence oyle olur. Babana s3mini i8200 sana da moto g baska yolu yok :D

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Evet güncelleme alır. Almazsa bile XDA var sonuçta.

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
XDA ne demek açıklayabilirseniz çok çok sevinirim :)
aynen ama arkadaşımda s3 mini vardı okulda düştü hemen ekranı çizildi ama çok çok küçük bir çizikti bu fiyata yokmu bi gorilla glas lı :D
Discovery :D

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
yada babama nokia 306 mı alsam zaten sadece internet için kullanacak

0MG90

0MG90

Üye
XDA ne demek açıklayabilirseniz çok çok sevinirim :)
aynen ama arkadaşımda s3 mini vardı okulda düştü hemen ekranı çizildi ama çok çok küçük bir çizikti bu fiyata yokmu bi gorilla glas lı :D
Telefon için rom yayımlayan site. Her telefon için mevcuttur. Android sürümünü yükseltebilirsin.

• Beğen

Üst Alt