Öneri L1020 Alınırmı?

Sponsorlu Bağlantılar

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
L1020 Alınırmı?
Merhaba arkadaşlar.Bayramdan sonra bir telefon alacağım.Şuandada l620 kullanıyorum.Ve beni wpden nefret ettirdi diyebiliriz.Özellikle multitasking olsun gerçekten itici derecede yavaş.Örnek vermek gerekirse yatakta internete giriyorum.Ekranın dönmemesi gibi basit! bir ayarın olmayışı yüzünden uc browser kurdum.3.sekmeyi açtığım anda hafıza yetersiz videosu giriyor ve kapanıyor program.Veyahut bir program actım(facebook,tw,inst) aşağı aldım ve 1dk sonra tekrar tıkladım.Sürdürülüyor... .. ... .... ... yaklaşık 10sn sonra açılmayı başarıyor program.Şimdi ben alacağım telefonu en az 2 yıl kullanacağım.Değişikliği aşırı severim.Zaten buyüzden cıkar cıkmaz almıştım 620yi.Fakat artık multitasking iyi olan bol desteği olan bir telefon almak istiyorum bana 2 yıl yetecek.Lg g2ye bakmıştım kamerası ve ahizesi kötü diyenler vardı.O kadar para veripde telefonun kamerası kötü olursa gerçekten içim elvermez almaya.Max 1900tl gibi bir bütcem vardı.1020ye bakıyorum şuanda gelecek 2yıldaki hatta 3 herşeyi açar gibi geliyor 2gb ram ve wp8 ile.Ama wp ile birçok sorunum var dediğim gibi.Noti.cent. olmamasıda bunlardan biri.Yada quick settings.Sizce telefonu aldıktan 2-3 ay sonra(2014) bu sorunlar giderilirmi yani alıp bekleyebilirmiyim bu sorunlar için,yoksa android veya iosamı yönelmeliyim.Ios 7 ile android özentisi bir sistem yapmış kanımca.(BENCE)+ olarka telefonla aşırı ilgilenirim.Yani orasını burasını kurcalamadan duramam.Wp ve ios bu konuda cok sıkıntılı.O yüzden şuanda android iyi gözüküyor.Bir ara wpde unlock samsung ativ s filan var demişlerdi ardı gelmedi sanırsam.
Velhasıl kelam Sizce wp alıp 1-2 ay sabretmelimiyim? yoksa android alıp 2yıl kullanmalımıyım ?

PureFood

PureFood

Üye
android alacaksan bence nexus 5'i bekle derim en temiz android. Ben hiç Multitasking sorunu yaşamadım 1020de de olmaz diye düşünüyorum 2 gb ram sisteme çok fazla zaten deli gibi bellek kalır. Ama bekle biraz fiyatı düşsün

oznkrts

oznkrts

Üye
Wp alıcaksan bence 920 1020 den daha iyi bu arada lg g2 nin kamerasına kötü diyen arkadaşa söyle kendini bi kaşık suda bogsun :P

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Invoke

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
Wp alıcaksan bence 920 1020 den daha iyi bu arada lg g2 nin kamerasına kötü diyen arkadaşa söyle kendini bi kaşık suda bogsun :P
gündüz bir sorun yokmuşki çoğu üst seviye telefonda gündüz sorun yok.gece cekimi geçreknten kötüymüş ve 60fps olduğu için frame atlamaları oluyormuş yazılımsal olarak ama lg ve yazılım :(((

Lohengram

Lohengram

Üye
LM'den 2 yıl daha uzak kal bence,daha oturmadı ve Microsoft,Nokiayı alınca ne yapacak belli değil.Belki de Nokia'ın şimdiye kadar çıkardığı telefonlara destek bile vermeyecek ileriye dönük oynayacak şimdilik android yada ios almalısın.

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
LM'den 2 yıl daha uzak kal bence,daha oturmadı ve Microsoft,Nokiayı alınca ne yapacak belli değil.Belki de Nokia'ın şimdiye kadar çıkardığı telefonlara destek bile vermeyecek ileriye dönük oynayacak şimdilik android yada ios almalısın.

saolun dediğim nedenlerden android bana daha yakın geliyor hangi teleofnu tercih edersiniz ?
android alacaksan bence nexus 5'i bekle derim en temiz android. Ben hiç Multitasking sorunu yaşamadım 1020de de olmaz diye düşünüyorum 2 gb ram sisteme çok fazla zaten deli gibi bellek kalır. Ama bekle biraz fiyatı düşsün

nexus5e bende baktım fakat özellik olarak g2yi baz alıyor update gelecek doğrudur fakat multimedya olarak cok eksik bir telefon ve sd kart girişide yok ne yazıkki :(

caglar b

caglar b

Üye
O kadar bütçen varsa iphone 5 yada nexus 5 al, yıllarca kullanırsın

Lohengram

Lohengram

Üye
saolun dediğim nedenlerden android bana daha yakın geliyor hangi teleofnu tercih edersiniz ?

nexus5e bende baktım fakat özellik olarak g2yi baz alıyor update gelecek doğrudur fakat multimedya olarak cok eksik bir telefon ve sd kart girişide yok ne yazıkki :(
Şimdi alcaksan Nexus 4 almalısın eğer beklerim dersen Nexus 5 aalman iyi olur.

oznkrts

oznkrts

Üye
Xperia Z1 benim favorim :)

Invoke

Invoke

Üye
Görünûş yada marka olarak favorin olabilir ama
ömrü bir nexus 4 ten bile kısa olacağı kesin.

Nexus4'ün tek artısı güncelleme desteğiydi, bu kadar. Z1'in olayı sadece görünüş ya da marka değil.
Ha bir de uygun fiyat.

oznkrts

oznkrts

Üye
Görünûş yada marka olarak favorin olabilir ama
ömrü bir nexus 4 ten bile kısa olacağı kesin.

Nedir bu nexus sevdası ya :D

Not:Bi tas yoğurda 2 bardak su 4 adet Nexus 4 ve bi tutamda nane koydugun zaman ortaya bi cacık bile cıkmıyor

Invoke

Invoke

Üye
LG G2 alabilirsin ya da Z1'e de bakabilirsin, hangisini beğenirsen...

PureFood

PureFood

Üye
nexus 4 kamera konusunda vasat cihaz, ben de almaya yakındım bugün vazgeçtim. Yeni tanıştığım bir kız 920yi eline aldı kurcaladı 'ay ne orijinal telefonmuş bu benim iphone 4 yanında ezik kaldı' diye tepki verdi :D

Invoke

Invoke

Üye
Nedir bu nexus sevdası ya :D

Not:Bi tas yoğurda 2 bardak su 4 adet Nexus 4 ve bi tutamda nane koydugun zaman ortaya bi cacık bile cıkmıyor

z1 cacık içinde de çalışıyor bknz: IP55/58 :ehe

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan

muratangin

Üye
    Konu Sahibi
z1 asla almam o çerçeveye 4" ikinci ekran sığar be!

• Beğen
Tepkiler: Dede
ANIL

ANIL

Admin
Önceliğin kamera ve WP tarafında bir sıkıntın yoksa 1020 tercih edebilirsin.

oznkrts

oznkrts

Üye
Ben 41 mb kameranın bi fotograf makinası kadar iyi bi performans göstericegine inanmıyorum ve o kamera için bi çok özelligin gitmesi bence bi - puan wp alıcaksan 920 en iyisi

Üst Alt