Öneri L1020 Alınırmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Ben 41 mb kameranın bi fotograf makinası kadar iyi bi performans göstericegine inanmıyorum ve o kamera için bi çok özelligin gitmesi bence bi - puan wp alıcaksan 920 en iyisi
Ne gibi özellikler gidiyor?

Invoke

Invoke

Üye
Hacı izledim de eksik olan nedir anlayamadım?

ANIL

ANIL

Admin
1020 WP'de en gelişmiş kameraya sahip telefon. Şu şekilde yorumlayabiliriz 920 sahipleri kameradan memnun ise değiştirmelerine gerek yok ama yeni bir WP telefon alacak kullanıcılar 920 değil 1020 tercih etmeli bana kalırsa.

oznkrts

oznkrts

Üye
Fiyatına göre 4.5 inç bence küçük ve ful hd degil pil konusunda 2000 amperlik batarya o kameranın dişinin kavuguna yetmez ve 4 yerine çift çekirdekli olması kamerası hariç s3 mini düzeyine indiriyo yani bence tek artısı kamerası

• Beğen
Tepkiler: Dede
Invoke

Invoke

Üye
Fiyatına göre 4.5 inç bence küçük ve ful hd degil pil konusunda 2000 amperlik batarya o kameranın dişinin kavuguna yetmez ve 4 yerine çift çekirdekli olması kamerası hariç s3 mini düzeyine indiriyo yani bence tek artısı kamerası

İyi de biri android diğeri wp. Ona bakarsak iphone5'in seviyesinin de Xperia S/Galaxy SII civarı olması gerekir ama S4'ü alır performans konusunda.

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve Pikkaccu
oznkrts

oznkrts

Üye
Ben hala yetersiz buluyorum özellikle sarz konusunda :P

Invoke

Invoke

Üye
Konuyu açan vatandaş android istiyorsan G2 var Z1 var. Z1in kasası büyük eledin G2 hafıza kartı eledin. Ama bence eleme 32gb modelini alabilirsin. Ayrıca otg desteği var, yani çok ihtiyacın olursa usb belleği bağlayabilirsin cihaza otg kablosu aracılığıyla.
Yine istemiyorsan S4 var HTC One var.

WP istiyorsan 1020 iyidir.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Bence g2 nin 32 gb versiyonunu alabilirsin.Ama hiç kimse note 3 önermemiş dikkatimi çekti.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia1020 kamera konusunda harika bir cihaz. Fakat fotoğraf hobiniz yoksa lumia925 ve 920'den çok çok iyi bir cihaz değil. 2GB ram zaten sistemin ihtiyacı için değil kameranın ihtiyacı için kullanılmış. Tabi ileride bu ram de bu cihazın avantajı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Dede, PureFood ve Invoke
MrExpert

MrExpert

Üye
Senin ilacın belli 1-2 ay bekle note3 al 1800-1900tlye kadar düşecektir (dolarda düşüyor belki dahada düşer fiyat) hem desteği olur 1-2 yıl hemde 2-3yıl çok rahat kullanırsın.

PureFood

PureFood

Üye
lumia 1020ye hâlâ taş atılıyor android ile bir tutuluyor. Sonra diyorlar ki ben mobil teknolojiden anlıyorum

MaxipmaN

Üye
wpden bıkıp wp düşünmekte güzelmiş

• Beğen
Tepkiler: Dede
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
bende 620 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım siz kullanmayı bilmiyorsunuz hele android alacağım diyorsun

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111 ve PureFood
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan

Üst Alt