925 'mi 820 'mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
925 'mi 820 'mi ?
Vodafone'den Lumia alıcam bitane. ancak hangisini alıcağımı bilmiyorum

Kamerayı çok severim bol fotoğraf çekerim. ve 820 de sanırım CamPro denen uygulama yokmuş :(
Lumia 925de de ısınma proplemi filan varmış siz kullanıyorsanız anlatabilirmisiniz

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Her yönden 925 :good:

skynet

Üye
Tabi ki 925 :eller:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
iki cihazı da kullanıyorum. Öncelikle kamera yönünden tabi ki lumia925 çok daha iyi. Isınma konusunda evet ısınıyor çünkü alüminyum gövde cihazın içindeki bütün sıcaklığı çekiyor. Ben lumia925'i tavsiye ederim ama fiyat farkı da önemlidir mutlaka.

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
iki cihazı da kullanıyorum. Öncelikle kamera yönünden tabi ki lumia925 çok daha iyi. Isınma konusunda evet ısınıyor çünkü alüminyum gövde cihazın içindeki bütün sıcaklığı çekiyor. Ben lumia925'i tavsiye ederim ama fiyat farkı da önemlidir mutlaka.

hocam peki 820'de pro cam varmı ?

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
tabikide var donanım tamamiyle aynı zaten.
ama 925'i önerrim 820'de alırsan çok büyük zarar etmezsin :)

hocam ama bazıları yasak filan diyor anlamadım gitti :(

parada yok fazla campro varsa 820 alıcam

Dejavuex

Dejavuex

Üye
hocam ama bazıları yasak filan diyor anlamadım gitti :(

parada yok fazla campro varsa 820 alıcam

yasak felan değil ya arkadaşım kullanıyo pro cami nasıl yasak olur mu hiç :)

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
hmm tamam sağolun hocam da bazı yöntemlerle yapılıyormuş umarım hiç yöntem filan istemez :/
Şu an WP üzerine uygulanabilecek herhangi bir "yöntem" yok, maalesef :ah Korkmana gerek yok yani WP tamamen kapalı bir sistem, Nokia ve Microsoft ne veriyorsa o var :)

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
ben telefonu alırken 920 ile 820 arasında baya bi düşündüm. 920'yi almak istememin tek sebebi kamesasındaki titreşim engelleyici sistemin olmasıydı. zaten diğer özellikleri pratikte birbirine yakın sayılır. ama 920 elde çok kaba duruyordu ve 450 lira daha pahalıydı. bende 820 aldım. genelde memnunum. ama 925 ile 820 kıyaslanır mı bilemem. sonuçta 925 hem daha yeni hemde bazı özellikler bakımından daha üstündür. eğer kamerası iyi diye bir telefon alacaksam ve param varsa 925 ile ilgilenmem 1020'yi beklerim. ama orta halli bir kullanıcıysam 820'de devam ederim. bence fiyat faktörü göz önünde bulundurulmalı.

umutgidik

umutgidik

Üye
Elbette 925 ama biraz daha bekleyip 1020 almakta fayda var tabi fiyat skalası cebine uyarsa

narnia16

narnia16

Üye
Düşünülecek bir şey yok maddiyat sorun değilse 925 sorun olursa 820 :oke:

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Abi paran çoksa L925 al yok ben öğrenciyim filan dersen 820 al çok şık telefon ikiside ikisini Bi yan yana koy incele her şeyine bak çok Bi fark yoksa al 820 yi
.. Benim diyeceğim bu kadar.

csH

csH

Üye
soruyo musun bi de:ah

turbocore35

turbocore35

Üye
bende 520 + 925 kullanıyorum ama ndense 925 kanerası yazılımsal sorun olarak mış biraz bugulanıyor bazen ama 925 de alsan iyi olur 820 ye pro cam proxy değiştirerek yuklenebiliyor

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Sanirim 820 sana ideal olacak arada nede olsa 400-500 tl fark var.

braayn

braayn

Üye
820 al hem Pro camerayı 820'e kurduğum gün bu cihaza bir kez daha hayran kaldım

anliatamer

Üye
Ben kendime 720 aldım. Ama kamera olarak 920 ve 925 arkadaşta 920 vardı. Adamlar öyle bir titreşim önleyici koymuşlar ki ne kadar telefonu sallarsan salla flu çekmiyor ayna gibi net çekiyor. 920 ile 925'in farkı hafifliği birde lens sayısı fazla olması lazım. O yüzden imkanın varsa 925 al. Aldığın bu telefonu 4 sene rahat kullanırsın diye düşünüyorum.

sekajmer

sekajmer

Üye
820 kullanıyorum 925 gibi bir canavarım olsun isterdim doğrusu .u buy 925 :oke: