[ROOT] Galaxy Mini II (GT-s6500D) Odin'siz Root Atma

Sponsorlu Bağlantılar

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
[ROOT] Galaxy Mini II (GT-s6500D) Odin'siz Root Atma
Galaxy Mini II (GT-s6500D) Root Atma

Merhaba Arkadaşlar,
Sizlere root nasıl atılır onu paylaşacağım. Bu root işlemi Odin kullanmadan root atma. Yani Flashlayarak root atma.

GEREKLİ DOSYA

Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) Root Dosyası :

Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) unRoot Dosyası :

KURULUM:
Not:
Açma ve Tıklama İşlevini Power Tuşu İle Yapılır

1. Öncelikle Telefonumuzda
Yüklü Olması Lazım. (yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz)(Yoksa Rootlanmaz)

2. İndirdiğimizdosyayı hafıza kartımıza atalım.

3. Vol- , Vol+ , Home , Power Tuşlarına Basarak C.Recovery Mod 6'yı Açalım.

4. "install zip from sdcard " Açın ve "choose zip from sdcard" tıklayın. Oradan Root dosyası olan zip Dosyamızı Seçelim . Ve
"Yes -...." kısmına tıklayın.

5. Yaklaşın 1 dk. sürenyüklemedensonra. " +++Go Back+++" Yazısına Tıklayarak Geri Gidelim.

6. Son Olarak "reboot system now" Tıklayarak Telefonumuzu Açalım.
(Size Soru Sorar ise "No" ya tıklayın ve Öyle Açın.)

:megafon:Emeğe Saygı !!! :oke:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994, -Android ve Muammer1834

avast

avast

Üye
Tesekkurlerrr

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali

-proboy34-

Üye
teşekkürler . peki rootu yükledikten sonra nasıl kaldıracağız

• Beğen
-Android

-Android

Üye
Teşekkürler

onlyfighter

Üye
root u başarıyla attım teşekkürler ama hiç bir faydasını görmedim sistem uygulamalarını kaldıramıyorum oyunları hafıza kartına taşıyamıyorum no-frils cpu adlı programdan cpu hızını arttıramıyorum bu yüzden pişmanım

AndrOmer

AndrOmer

Üye
installion aborted hatası alıyorum ne yapmalıyım

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Bu clockwork recovery 6 nasıl açılıyor? Yani tuşları biliyorum ama o tuşlara basılı tutunca, ekrana ne geldiğinde elimizi çekiyoruz? Ben tuşlara ilk bastığımda ekrana samsung logosu geliyor ve hemen altında da sarı bir ünlem işareti levhası çıkıyor. Sonra samsung gt-s6500d ekranı geliyor, elimi çekiyorum, telefonda simsiyah ekran. Yani açılmıyor. Hoş, o noktada elimi çekmesem de aynı şey oluyor. Recovery mod'u yüklerken odin hiçbir hata vermedi. Başarıyla yüklendi dedi de ben moda niye giremiyorum acaba? Nasıl yapacağız bu işi?

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
samsung yazısını görünce elini çekeceksin. bende de oluyo öle bazen

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
samsung yazısını görünce elini çekeceksin. bende de oluyo öle bazen

BU kadar basit bir şeyi o kadar denememe rağmen hiç olmaması utandırıyor insanı doğrusu. :) Teşekkür ediyorum. Root yükleme işleme başarılı. Son bir soru olarak, acaba telefona bu haliyle twingle key midir nedir, onu yükleyip sayacı sıfırlamayı denersem iş görür mü?

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
BU kadar basit bir şeyi o kadar denememe rağmen hiç olmaması utandırıyor insanı doğrusu. :) Teşekkür ediyorum. Root yükleme işleme başarılı. Son bir soru olarak, acaba telefona bu haliyle twingle key midir nedir, onu yükleyip sayacı sıfırlamayı denersem iş görür mü?
onun hakkında bir şey diyemeyeceğim. bilmiyorum

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Son düzenleme:
  • Beğen
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
o ünlem başarılı olduğunun ispatıdır. o tuşlara basılı tutun samsung yazısı çıkınca elinizi o tuşlardan çekin. kolay gelsin :oke:

hevale_egit

Üye
o ünlem başarılı olduğunun ispatıdır. o tuşlara basılı tutun samsung yazısı çıkınca elinizi o tuşlardan çekin. kolay gelsin :oke:
tşkrler dün yaptım. 4.2.2 yüklendi... yalnız bu mesaj bölümü siyah nasıl renklendirebiliriz. yani gelen kişinin mesajı farklı renkte benim gönderdiğim mesaj farklı renkte olacak şekilde nasil ayarlayabiliriz...

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
benim bildiğim kendisi ayarlıyo. baloncuk rengini

Üst Alt