[ROOT] Galaxy Mini II (GT-s6500D) Odin'siz Root Atma

Sponsorlu Bağlantılar

aalpguzel

Üye
İlk mesajdaki kodlara bi el atsanız?

avast

avast

Üye
BU kadar basit bir şeyi o kadar denememe rağmen hiç olmaması utandırıyor insanı doğrusu. :) Teşekkür ediyorum. Root yükleme işleme başarılı. Son bir soru olarak, acaba telefona bu haliyle twingle key midir nedir, onu yükleyip sayacı sıfırlamayı denersem iş görür mü?

Tringla away is gorur ama belli kernellerde squadzone kernelde 2.90 version apksini kurup sayaci sifirlarsan unlem gider odinle stock yukldigin zamanda direk garantiye girer

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994

omer44444

Üye
yes tıkladıktan sonra yükleme başlıyo ve android logosunun içinde kırmızı ünlem çıkıyor ne yapmalıyım

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
yes tıkladıktan sonra yükleme başlıyo ve android logosunun içinde kırmızı ünlem çıkıyor ne yapmalıyım
ünlemin anlamı telefon root lanmış demek oluyor. biraz bekledikten sonra telefon açılır zaten

omer44444

Üye
root atmadım telefonu sıfırlamak istedim gizlilikten fabrika ayarlarını sıfırla dedim kapandı gwc çıktı factoroy delete yazıyordu fabrika ayarlarını sıfırla ben bastım sonra yes dedim complete yazdı reboot system now tıkladım ama yine aynı gwc çıktı ne yaomalıyım acil lütfen telefon açılmıyor

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
telefonu download moda al. sonra orjinal roomu at

Üst Alt