Samsung Galaxy S10 Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

 • 11 Mayıs 2019
 • 150 Okunma
 • 3 Cevap

 1. 11 Mayıs 2019 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Ülkemizde 6500 Türk Lirası civarında bir fiyat ile satışta olan ekran içi ön kameraya sahip çerçevesiz ekranlı akıllı telefon Galaxy S10 sahip olduğu üst düzey donanım özellikleriyle bütün dikkatleri üzerine çekiyor. Bu yazıda sizlere Galaxy S10 root atma ve Galaxy S10 twrp yükleme işlemleri nasıl yapılıyor onu göstereceğim. Aşağıdaki işlemlerin ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. Bu işlemlere başlamadan önce telefonunuzdaki dosyaların yedeğini almayı unutmayın. BURAYA tıklayarak odin programını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. ( Not: Bu işlem Exynos işlemcili S10 için geçerlidir )

  Samsung Galaxy S10 TWRP Yükleme

  Telefonunuzun ayarlar menüsünden telefon hakkında kısmına girin ve derleme numarası yazısına 6-7 defa üst üste tıklayarak geliştirici seçeneklerini aktif hale getirin. Geliştirici seçenekleri menüsünü açarak oem kilit açma ve usb hata ayıklama özelliklerini aktif hale getirin. BURAYA tıklayarak Galaxy S10 twrp dosyasını indirin ve bilgisayarda herhangi bir klasörün içine atın.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Telefonu kapatın. Ses kısma + bixby + güç bu üç tuşa aynı anda basılı tutarak telefonu download moduna alın. Uyarı gelirse ses açma tuşuna basın. Bilgisayarda Odin programını çalıştırın. AP butonuna basın ve indirmiş olduğunuz twrp dosyasını seçin. Start butonu ile yüklemeyi başlatın. Galaxy S10 twrp yükleme işlemi başarıyla bitmiştir.

  Samsung Galaxy S10 Root Atma

  Yukarıdaki TWRP yükleme işlemi bittikten sonra BURAYA tıklayarak Galaxy S10 root için gerekli olan dosyayı indirin ve telefonunuzun içine atın. Telefonu tamamen kapatın. Ses açma + bixby + güç bu üç tuşa aynı anda basılı tutun ve telefonunuzu recovery menüsünde açın. Yükle ( Install ) kısmına girerek indirmiş olduğunuz Magisk 19.1 dosyasını bulun ve seçerek yükleyin. Yüklemenin ardından telefonu yeniden başlatın. Galaxy S10 root atma işlemi başarıyla bitmiştir.
   


  Yazan: Buğra

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 15 Mayıs 2019 #3
  Boot kilidi kaldırmadan olurmu
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. 16 Mayıs 2019 #3
  olmaz.
   
 4. 16 Mayıs 2019 #5
  Baştan sırayla atlamadan aşama aşama yazılsa iyi olur
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/06/2019 - 06:26