Samsung Galaxy C5 Pro Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy C5 Pro Root Atma ve TWRP Yükleme
Samsung'un 2017 yılında piyasaya sürdüğü orta seviye cihazlardan biri olan Galaxy C5 Pro modeli Snapdragon 626 işlemcisini kullanan nadir cihazlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyordu. Şuanda eskiyen modellerden bir tanesi diyebileceğimiz cihaz sizi pek mutlu etmiyor olabilir. Galaxy C5 Pro root atma ve Galaxy C5 Pro twrp yükleme işlemlerini yaparak farklı ROM yazılımlarını yükleyebilir veya Xposed modülleri yükleyerek telefonunuzun yazılımını dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Bu işlemlerin ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir yazılımsal veya donanımsal sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. İşlemlere başlamadan önce telefonunuzun yedeğini almayı unutmayın. tıklayarak odin programını indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.

Samsung Galaxy C5 Pro TWRP Yükleme

tıklayarak Galaxy C5 Pro twrp dosyasını indirin ve bilgisayarınızda bir klasör içerisine çıkartın. Telefonunuzun ayarlar menüsünden telefon hakkında kısmına girin ve derleme numarası yazısına 6-7 defa üst üste tıklayın. Geri gelerek geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilit açma ve usb hata ayıklama seçeneklerini aktif hale getirin. Telefonu kapatın. Ses kısma + güç + home bu üç butona aynı anda basılı tutarak telefonu download moduna alın ve bilgisayara bağlayın.

Odin programında AP butonuna basarak indirmiş olduğunuz twrp dosyasını seçin. Sonra start butonu ile yüklemeyi başlatın. Yükleme bittikten sonra telefonu yeniden başlatın. Galaxy C5 Pro twrp yükleme işlemi başarıyla bitmiştir.

Samsung Galaxy C5 Pro Root Atma

Yukarıdaki twrp işlemi bittikten sonra tıklayarak Galaxy C5 Pro root için gerekli olan magisk 19.1 dosyasını indirin ve telefonunuzun içine atın. Telefonu tamamen kapatın. Ses açma + güç + home bu üç butona aynı anda basılı tutun ve telefonunuz recovery modunda açın. Sonrasında yükle ( Install ) kısmına girerek magisk 19.1 dosyasını yükleyin ve telefonunuzu yeniden başlatın. Galaxy C5 Pro root atma işlemi başarıyla bitmiştir.
 


Churchil

Üye
Hocam dosyadan cd resimli bi dosya cikiyor onuda ap den yukleyemiyorum hata var dosyada
 

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
xposed'i yüklerken dikkatli olmak gerek.
 


Üst Alt