Samsung Galaxy SIII ile 4s takası sizce ne kadar mantıklı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SIII ile 4s takası sizce ne kadar mantıklı ?
yurtdışı sorunsuz tertemiz s3'üm var değişiklik olması amacı ile s3 ile bir 4s'i takas etmeyi düşünüyorum ne düşünüyorsunuz ? birde arkadaşlar 4s 1080p HD videolar'da nasıl bir performans veriyor ? ekran çok ufak kalıyor mu ? jailbreak'ın bir zararı var mı ?

benim cihaz yurt dışı dolayısı ile takas edeceğim cihaz da yurtdışı olacak o yüzden garantisiz olacak nelere dikkat etmeliyim ?

4s'in kulaklık ses çıkışı s3'e göre nasıl kalite bakımından ?

4s'in şarj performansı nasıl ?

- - - Eklendi - - -

4s'in 512 MB Ram'i sizce sorun oluyor mu boşta iken ne kadarını kullanıyor ?,s3'ün 1 GB'tlık ram'i doğrusunu söylemek gerekirse 4.1.2'de biraz sıkıntı olmaya başladı bir sonraki güncellemede düzelteceklerini açıklamışlar...

fk555897

fk555897

Üye
S3'e göre ekranı küçük ama kullanımda iyi. Video performansı güzel.

reterete

Üye
İphone'un yerini hiç bişey tutmaz kardeşim takas et gitsin o yüzden

Saygılar

furkitare

furkitare

Üye
Iphone> ...

-Emre

-Emre

Üye
iphone bölümünde konu acarsan tabi iphone derler. zaten 4sle s3 karşılaştırılamaz. iphone desen belki ama s3ten 4se geçersen büyük hayal kırıklığı yaşarsın. bence konuyu bir de android bölümünde aç çok daha mantikli cevaplar alırsın :oke:

- - - Eklendi - - -

iphone 5 desen olacaktı.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
şimdi de orada android fanları yakama yapışacak,ben her zaman dediğim gibi benim marka takıntım yoktur iyi olanı alma gibi bir takıntım vardır...

ama sanırım genel anlamda s3 daha iyi,bakalım Android 5.0 güncellemesi ile ram sorununa bir çözüm bulacaklarını söylüyorlar eğer bulunamazsa gerçekten değişim vakti gelmiştir demektir...

- - - Eklendi - - -

iphone bölümünde konu acarsan tabi iphone derler. zaten 4sle s3 karşılaştırılamaz. iphone desen belki ama s3ten 4se geçersen büyük hayal kırıklığı yaşarsın. bence konuyu bir de android bölümünde aç çok daha mantikli cevaplar alırsın :oke:

- - - Eklendi - - -

iphone 5 desen olacaktı.

ona bakarsan 5'in de iyi ve kötü yanları var s3'e göre,hiçbir cihaz mükemmel değil şu anda her birinin bir kusuru var yani kusursuz cihaz yok senin anlayacağın :evet: kaldı ki 4s ile 5 arasında bana sorarsan pek fark yok hatta 4s daha karizmatik duruyor...

- - - Eklendi - - -

S3'e göre ekranı küçük ama kullanımda iyi. Video performansı güzel.

parmaklarım büyük eskiden c6-01 kullanırken 3.2 inç ekran çok büyük problem oluyordu :hmmm

- - - Eklendi - - -

İphone'un yerini hiç bişey tutmaz kardeşim takas et gitsin o yüzden

Saygılar

fanlık yapmayın sebep belirtin reyizler :)

-Emre

-Emre

Üye
şimdi de orada android fanları yakama yapışacak,ben her zaman dediğim gibi benim marka takıntım yoktur iyi olanı alma gibi bir takıntım vardır...

ama sanırım genel anlamda s3 daha iyi,bakalım Android 5.0 güncellemesi ile ram sorununa bir çözüm bulacaklarını söylüyorlar eğer bulunamazsa gerçekten değişim vakti gelmiştir demektir...

- - - Eklendi - - -

ona bakarsan 5'in de iyi ve kötü yanları var s3'e göre,hiçbir cihaz mükemmel değil şu anda her birinin bir kusuru var yani kusursuz cihaz yok senin anlayacağın :evet: kaldı ki 4s ile 5 arasında bana sorarsan pek fark yok hatta 4s daha karizmatik duruyor...

- - - Eklendi - - -

parmaklarım büyük eskiden c6-01 kullanırken 3.2 inç ekran çok büyük problem oluyordu :hmmm

- - - Eklendi - - -

fanlık yapmayın sebep belirtin reyizler :)

android bölümünde de bu işten iyi anlayan var. sen fanları dinleme sadece mantıklı açıklama yapanları dinle eğer oraya da acarsan daha iyi cevaplar verebilirim buradaki Fanlar androidden daha çok =)

- - - Eklendi - - -

bi de nickin niye bu kadar tanıdık geliyor? TALIPAVCI diye bi kullanıcı daha var yoksa sen misin o??

MrExpert

MrExpert

Üye
4s in 1080p si oldukça iyi s3 den aşağı kalır yanıyok (Videoları abimin 4sle çekiyoru hep :ehe)

Ekran çok küçük sayılmaz.

Jailbreak ın hiç zararı yok sadece garanti konusu var ama yurd dışı olduğu için sorun olmaz.

Kulaklık konusuna gelirsek benim için muazzam bi kalitesi (Beats ı da denedim beats kadar iyi değil tabi.) ama s3 den iyi olduğunu söyleyebilirim. Zaten lisanslı sıfırı 120tl ye satılıyor. Ses çipi 4 le aynı.

Sarjı 1 gün çıkarıyor (s3 ü bilmem bukonuda ) Kullanıcılar 1 gün rahat gidiyor diyor.

İphone 4 dede 512mb ram var boşta iken 80-90mb kullanıyor sadece ram uygulamaaı açıkken yani Ben 80tane uygulama açtım Yani Garegeband ve imovie ve real racin 3 vb. Oyun ve uygulamalar açıkken kullanımı 384mb tı gösterdi abartmıyorum daha Ram in 450mb ı geçtiğini görmedim :)

Özetlemek gerekirse değişebilirsin eğer alışamaz isen tekrar takas edebilecek birisini bulabilirsin.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
android bölümünde de bu işten iyi anlayan var. sen fanları dinleme sadece mantıklı açıklama yapanları dinle eğer oraya da acarsan daha iyi cevaplar verebilirim buradaki Fanlar androidden daha çok =)

- - - Eklendi - - -

bi de nickin niye bu kadar tanıdık geliyor? TALIPAVCI diye bi kullanıcı daha var yoksa sen misin o??

yorumların altında yazdığı gibi o benim :ehe TALIPAVCI yazmak yerine avcitalip yazmak daha kolay oluyor ve e posta adresim [email protected],skype im'im avcitalip,facebook adresim o yüzden buradaki nikimide avcitalip yaptım sakıncası varsa TALIPAVCI'ya geri dönebilirim :ehe

- - - Eklendi - - -

4s in 1080p si oldukça iyi s3 den aşağı kalır yanıyok (Videoları abimin 4sle çekiyoru hep :ehe)

Ekran çok küçük sayılmaz.

Jailbreak ın hiç zararı yok sadece garanti konusu var ama yurd dışı olduğu için sorun olmaz.

Kulaklık konusuna gelirsek benim için muazzam bi kalitesi (Beats ı da denedim beats kadar iyi değil tabi.) ama s3 den iyi olduğunu söyleyebilirim. Zaten lisanslı sıfırı 120tl ye satılıyor. Ses çipi 4 le aynı.

Sarjı 1 gün çıkarıyor (s3 ü bilmem bukonuda ) Kullanıcılar 1 gün rahat gidiyor diyor.

İphone 4 dede 512mb ram var boşta iken 80-90mb kullanıyor sadece ram uygulamaaı açıkken yani Ben 80tane uygulama açtım Yani Garegeband ve imovie ve real racin 3 vb. Oyun ve uygulamalar açıkken kullanımı 384mb tı gösterdi abartmıyorum daha Ram in 450mb ı geçtiğini görmedim :)

Özetlemek gerekirse değişebilirsin eğer alışamaz isen tekrar takas edebilecek birisini bulabilirsin.

henüz düşünme aşamasındayım,1080p kayıt yapıyor biliyorum 1080p mkv'ları nasıl oynatıyor benim merak ettiğim o :evet:

TheMadness

TheMadness

Üye
Mantıksız bence.

MrExpert

MrExpert

Üye
Ben mkv leri av playerla sorunsuz açıyorum convert etmeden.

MrExpert

MrExpert

Üye

bunu fan olarak yazmıyorsun değil mi abi ? :)

- - - Eklendi - - -

ona bakarsak bende mx player pro kullanıyorum,kendi video oynatıcısınıın performansını merak ediyorum ben :evet:

Kendi oynatıcısını kullanan yoktur herhalde.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
-Emre

-Emre

Üye

yorumların altında yazdığı gibi o benim :ehe TALIPAVCI yazmak yerine avcitalip yazmak daha kolay oluyor ve e posta adresim [email protected],skype im'im avcitalip,facebook adresim o yüzden buradaki nikimide avcitalip yaptım sakıncası varsa TALIPAVCI'ya geri dönebilirim :ehe

- - - Eklendi - - -

henüz düşünme aşamasındayım,1080p kayıt yapıyor biliyorum 1080p mkv'ları nasıl oynatıyor benim merak ettiğim o :evet:

ne sakıncası olsun =) beni taniyorsan fan olmadığımı ama iosu da sevmedigimi bilirsin :)

cliolar

Üye
4s den s3 e gecen biri olarak eger ekran sikinti olmicaksa kesinlikle 4s s3 den daha iyi ama ben s3 kullaniyorum, memnunumda.

-Emre

-Emre

Üye
talip bulmussun bugu vazgeçtin artık =)

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt