2 Haftalık Samsung Galaxy SIII

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
2 Haftalık Samsung Galaxy SIII
arkadaşlar telefonum 2 hafta önce Almanya'dan gelmiş olup itinayla kulanılmıştır fakat başka cihazlara heves ettiğim için takas etmek istedim

öncelikle takas edebileceğim 2 cihaz var onu belirtiyim ve kafa kafaya düşünüyorum :oke:

1-cihaz : iPhone 4s ios olduğu için
2-cihaz : hTC one X Tegra 3 GPU'su olduğu için

bakın açıkça söylüyorum cihaz bana 1.300 TL ye yakın bir paraya geldi düz hesap olarak 1.300 TL diyebiliriz eğer almak isteyenler varsa banka havalesiyle veya elden satın alabilirler ama ben satmaktan çok takas düşünüyorum cihazım yurt dışından gelmiştir fakat tarafımca pasaport kaydı yaptırılmıştır ;

cihazın kapanma ihtimali bulunmamaktadır bunuda belirtiyim,cihazın Türkiye'de 1 yıl uluslararası donanımsal arızalara karşı garantisi bulunmaktadır ve Türkiye'deki s3'ten garantisi hariç hiçbir farklılığı yoktur cihaz yine I9300'dür yani

düşünenler ve detaylı bilgi almak isteyenler bana bu numaradan ulaşabilirler : 0539 332 72 10

- - - Eklendi - - -

Not : cihazın hiçbir problemi yoktur,benden kaynaklanan karşılaşabileceğiniz en ufak kusurda dahi iade edebilirsiniz (cihazı göndermeden önce fotoğraflarını çekeceğim bu sayede kimden kaynaklanıp kaynaklanmadığı belli olur)

- - - Eklendi - - -

istendiği taktirde detaylı resim koyacağım :oke:

71fatih

71fatih

Üye
hayirli satislar kardes.

fex

fex

Üye
arkadaşlar telefonum 2 hafta önce Almanya'dan gelmiş olup itinayla kulanılmıştır fakat başka cihazlara heves ettiğim için takas etmek istedim

öncelikle takas edebileceğim 2 cihaz var onu belirtiyim ve kafa kafaya düşünüyorum :oke:

1-cihaz : iPhone 4s ios olduğu için
2-cihaz : hTC one X Tegra 3 GPU'su olduğu için

bakın açıkça söylüyorum cihaz bana 1.300 TL ye yakın bir paraya geldi düz hesap olarak 1.300 TL diyebiliriz eğer almak isteyenler varsa banka havalesiyle veya elden satın alabilirler ama ben satmaktan çok takas düşünüyorum cihazım yurt dışından gelmiştir fakat tarafımca pasaport kaydı yaptırılmıştır ;

cihazın kapanma ihtimali bulunmamaktadır bunuda belirtiyim,cihazın Türkiye'de 1 yıl uluslararası donanımsal arızalara karşı garantisi bulunmaktadır ve Türkiye'deki s3'ten garantisi hariç hiçbir farklılığı yoktur cihaz yine I9300'dür yani

düşünenler ve detaylı bilgi almak isteyenler bana bu numaradan ulaşabilirler : 0539 332 72 10

- - - Eklendi - - -

Not : cihazın hiçbir problemi yoktur,benden kaynaklanan karşılaşabileceğiniz en ufak kusurda dahi iade edebilirsiniz (cihazı göndermeden önce fotoğraflarını çekeceğim bu sayede kimden kaynaklanıp kaynaklanmadığı belli olur)

- - - Eklendi - - -

istendiği taktirde detaylı resim koyacağım :oke:

merhaba arkadasım benim iş yerimde cok samimi bir arkadasım var. 4 s beyas 16 gb var yurtdısı kayıtlı ciziksiz sorunsuz bi cihaz.oda s3 istiyor.dğsünürsen takas yapalım.biz ist bakırköyde calisiyoruz.sen nerdesin?saat gec oldugu için arayamıyorum.. ist da isen müsait olunca cagrı atsanda ben dönerim 05355468186

Black-killing

Black-killing

Üye
Fiyat uygun hayırlı satışlar

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Konu sahibin kapatılmasını istedi.
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt