Sıfır Ayarında Samsung Galaxy SIII ile Samsung Galaxy Note II Takas Edilecektir...

• 9 Mart 2013
  • 661 Okunma
  • 9 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cihazım yurt dışı cihazıdır fakat pasaport kayıtlıdır yani kapanmaz ! takas edecek arkadaşın note 2'si de yurt dışı olabilir pasaport kayıtlı ve kapanmayacak şekilde :evet:

belki note 2 almışsınızdır ve size çok büyük geliyordur s3 ile takas etmek istiyorsunuzdur o zaman benim telefonumu kaçırmayın derim

üzerine fiyat isteyen olursa yine onu yorum olarak konuşuruz başka cihaz teklifleride olabilir...

resim şu anda ekleyemiyorum zaten sıfır ayarında 2 hafta önce ön paneli komple değişti ufak bir kaza sonucu cihaz yere düştü ve ekranı içeriden kırıldı direk Telpa servisine gönderdim yaklaşık 500 TL'ye onardılar ve şuanda hiçbir sorun yok 6 ay daha telpa tarafından ekran garantili bu yönden hiçbir sıkıntınız olmasın :oke:

yani şu anda cihazım ön taraftan kozmetik olarak 10 üzerinden 10 alır arka taraftan ise kapakta biraz çizik olduğu için(kılcal) 10 üzerinden 9 alır...

ciddi teklifler gelirse hemen resim ekleyeceğim :oke:

< Resmi açmak için tıklayın >

(Temsili Resim)

peşin olarak satın almak isteyen olursa 1.000 TL'ye pazarlıksız bırakırım...

- - - Eklendi - - -

her türlü sorularınıza açığım,yorum olarak sorabilirsiniz :)

- - - Eklendi - - -

Apple iPhone 4s ve One X,One X+ ile de takas düşünülür...

Yazan: avcitalip
  2. Fiyatı uygun ama yurtdışı işinden pek anlamam. Telefon temiz ama S3 den sonra İphone 4S kullanırmısın bilmem. One X kullanabilirsin ama S3 iyi bir cihaz. Bana sorarsan Xperia Z veya HTC One gibi cihazlar almazsan hiç değiştirme.

3. aslında benim sıkıntım ramden yana yoksa hiçbir şekilde değiştirmeyi düşünmüyorum :evet: o yüzden note 2 diye yazdım :) diğer cihazlarıda bir düşünürüm dedim kendime :evet:

- - - Eklendi - - -

yurt dışı olunca Türkiye'de garanti sadece donanımsal arızaları kapsıyor,ayrıca imei sorgulandığında yolcu beraberinde kayıt edilen cihaz diyor sadece bu yani ama 2 yıl sonra bunları hiçbir ama hiçbir önemi kalmıyor emin ol :oke:

- - - Eklendi - - -

ki benim cihaz yaklaşık 7-8 aylık 2012 ramazan ayından sonra aldım :evet:

4. one x ile birebir takas mı düşünüyorsun yoksa üstüne eklermisin

5. ne kadar istersin ki ? :)

- - - Eklendi - - -

60 TL değerindeki orijinal flip cover'la ve 80 TL değerindeki Sandisk 32GB Class 10 SDHC kart versem kafa kafaya olmaz mı ?

6. ben one x i direk satmayı düşünüyorum ama kolay satılmadıgı için s3 takas yapıp onu satmayı düşündüm. yani yanında vereceklerinin bana pek yararı olmaz 150-200 tl üstüne koyarsan görüşebiliriz

7. o şekilde düşünmüyorum :oke:

8. aklin varsa degistirme ne htc nede baska bir cihaz en iyisi s3 yada note2 bana göre?

9. zaten note 2 haricinde değiştirmeyide pek düşünmüyorum :evet:

10. :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 19:04