Samsung GalaxyS serisi cihaz Kullananlar Klübü[S-SDuos-S Advance-S Plus-SII-SIII-SIIImini-S4-S4mini]

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy S serisinin Hangi Cihazını Kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    109
ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
    Konu Sahibi
Samsung GalaxyS serisi cihaz Kullananlar Klübü[S-SDuos-S Advance-S Plus-SII-SIII-SIIImini-S4-S4mini]
GALAXY S SERİSİ KULLANANLAR KLÜBÜNE HOŞGELDİNİZ BÜNYEMİZDE BULUNAN CİHAZLAR [S-SDuos-S Plus-SII-SIImini-SIII-SIIImini-S4-S4mini] BURDA BULABİLECEKLERİNİZ HER TÜRLÜ SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ HER TÜRLÜ ÖZGÜR DÜŞÜNCE PAYLAŞIMI S SERİSİ İÇİN OYUN UYGULAMA VB . BİR ÇOK ŞEY

GALAXY S

Android işletim sistemi ile çalışan Samsung i9000 Galaxy S, 4 inçlik Super AMOLED ekranı ve 1 GHz’lik üstün işlemcisi sayesinde HD kalitede video kullanımı, arttırılmış gerçeklik teknolojisi ve geliştirilmiş lokasyon bazlı servis imkânı sağlıyor. Social Hub fonksiyonu ise, belli başlı portalların hepsinin e-posta, anında mesajlaşma ve SNS hizmetlerini kesintisiz biçimde telefona direkt entegre etmek üzere tasarlandı.

Samsung i9000 Galaxy S özellikleri:

• 64.2 x 122.4 x 9.9 mm boyutlarında, 118 gram ağırlık
  • Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
  • 5 saat konuşma, 450 saat bekleme süresi
  • Uçuş modu, USB Desteği, E-posta Desteği
  • 16777216 renkli, 480 x 800 px ekran
  • 8 GB / 16 GB dahili hafıza, Harici hafıza desteği
  • 5 MP kamera, Otomatik netleme
  • Ortam ışık algılayıcısı, Parlaklık kontrolü
  • 3G teknolojisi, Wireless Lan, GPS desteği

GALAXY S ADVANCE

Samsung Galaxy S Advance i9070'in, ünlü Galaxy S'in başarılı bir üst sürümü olduğu söylenebilir. NFC özelliğiülkemizde yok ama zaten hayati bir önem taşımıyor. Samsung'un özel arayüzü TouchWiz'in 4.0 sürümünün sunduğurahat ve özelleştirilebilir arayüz Android 4.0'ın eksikliğini bir nebze olsun hafifletiyor.Ortalama 800 TL'lik fiyatıyla dikkatleri üstüne topluyor Galaxy S Advance, çünkü bu özelliklerde daha ucuz başka cep bulmak pek kolay değil. Samsung'un yaptığı açıklamaya göre Samsung Galaxy S Advance Jelly Bean (4.1) güncellemesini alacaktır.

Samsung Galaxy S Advance Teknik Özellikleri
Cihaz Jelly Bean Güncellemesi Alacaktır

İşlemci: 1 GHz Çift Çekirdek ARM Cortex A9
Grafik Ünitesi: Mali 400 GPU
RAM / ROM / Depolama : 768MB / 2GB / 8GB + microSD
İşletim Sistemi: Android 2.3.6 Gingerbread + TouchWiz 4.0
Kamera: 5 megapiksel otofokus ve LED flaş destekli
Video: 720p @30fps

GALAXY S DUOS

Güney Kore'nin teknoloji devlerinden Samsung'un çift sim kart girişine sahip akıllı telefonu S7562 Galaxy S Duos

Samsung'un ÇİFT HATLI TELEFONU Galaxy S Duos, 121.5 mm x 63.1 mm x 10.5 mm ebatlarında ve 120 gram ağırlığında beyaz renkli bir tasarıma sahip. Galaxy S III ile benzer tasarım çizgilerini taşıyan Galaxy S Duos'ta, 1 GHz frekansında çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM7227A Snapdragon platformu, Adneno 200 grafik birimi ve 758 MB RAM yeterli görülmüş.

HSPA (HSDPA: 7.2 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısı desteği sunan akıllı telefonda, 4.0-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran ile 4 GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. Kapasite, istendiği takdirde microSD kartlarla (32 GB'a kadar) arttırılabiliyor.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich mobil işletim sistemini kullanan akıllı telefonun, LED flaşlı 5 megapiksel kamerayı, Wi-Fi 802.11n bağlantısını, Bluetooth 3.0'ı ve 1500 mAh'lik bataryayı bünyesinde barındırdığı belirtiliyor.

S PLUS

Samsung Galaxy S Plus I9001′in özellikleri;

• 122.4 x 64.2 x 9.9 mm boyutlarında ve 119 gram ağırlığında
  • 4 inç WVGA ( 800 x 480 piksel ) çözünürlükte Super AMOLED Dokunmatik Ekran
  • Android 2.3 Gingerbread İşletim Sistemi ve TouchWiz 3.0 Kullanıcı Arayüzü
  • 1.4 GHz Scorpion uygulama işlemci ve Adreno 205 grafik işlemcili Qualcomm MSM8255T çipset
  • 512MB RAM
  • 8GB Dahili Hafıza, 32GB kadar yükseltilebilir microSD hafıza
  • 5MP Otofokuslu Kamera
  • HD 720p 30fps Video Çekimi
  • Ön Kamera
  • Wi-Fi b/g/n, çift taraflı Bluetooth 3.0 ve A-GPS
  • RDS’li FM Radyo, Dijital pusula, 3.5mm Audio jakı
  • İvme ölçer, yakınlık sensörü
  • 1650mAh Lityum İyon Pil
  • 750 Saat Bekleme Süresi
  • 12 Saat 50 Dakika Konuşma Süresi
Galaxy S Plus, Samsung’un kendi üretimi olan Super AMOLED ekranı taşıyor, diğer cihazların aksine Samsung yeni Galaxy S’te Qualcomm‘un MSM8255çipsetinin Turbo (T) versiyonuna yer vermiş. Bu çipset, 1.4 GHz hızında bir işlemciye sahip olduğundan T takısını almış. Hızlandırılmış tek çekirdekli bir çipsete sahip olduğundan pazarda çift çekirdekli modellerin en güçlü alternatifi olacaktır.

S II

Cihazın Temel Özellikleri

• 3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
  • Boyutlar 125.3 x 66.1 x 8.5 mm
  • Ağırlık 116 g
  • Ekran Tipi Super AMOLED Plus kapasitif dokunmatik ekran, 16M renk
  • Ekran Boyutları 480 x 800 pixel, 4.3″
  • Dahili Hafıza 16GB dahili, 1GB RAM
  • Card slot microSD
  • 3G HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
  • WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot
  • Bluetooth Var, v3.0+HS
  • Kamera 8 MP, 3264×2448 pixel, AutoFocus,LED flash
  • Video 720p@30fps
  • 2. Kamera Var, 2 MP
  • Radio Stereo FM radyo
  • İşletim Sistemi Android OS, v2.3.4 (Gingerbread) GÜNCELLEME GELDİ
  • İşlemci 1,2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
  • GPS Var, A-GPS
  • Pil Standard pil Li-Ion 1650 mAh
  • Bekleme Süresi 2Gde 710, 3G de 610 saate kadar
  • Konuşma Süresi 2Gde 18 saat 20 dk, 3G de 8 saat 40 dakikaya kadar
SIII

Samsung Galaxy 3 Teknik Özellikler

Boyutlar: 136.6 x 70.6 x 8.6 (mm)
Ağırlık: 133 gram
Ekran: HD Super Amoled, 4.8 inç, Corning Gorilla Glass ekran kaplaması
İşlemci: 1.4 GHz
RAM: 1 GB
Kamera:8 MP, LED flash ve auto-focus destekli, 1080p sesli video kayıt yapabilen arka kamera. 1.9 MP, arka aydınlatmalı, 720p video kaydı yapabilen ön kamera.

Öne Çıkan Özellikler

Pop-up Play

Son derece yaratıcı olan bu özellik sayesinde video izlerken farklı uygulamalara geçiş yapmak istediğinizde, video ekranın bir köşesinde küçük bir kutu içerisinde oynamaya devam ediyor. Siz de video akışını kesmeden mesajlarınıza, e-postalarınıza ya da rehberinize girebiliyorsunuz.
Samsung Smart Stay

Normalde tüm telefonların ekran ışığı, tasarruf amacıyla 30 sn gibi bir süre sonunda otomatik olarak kapanır. Özellikle, tam da bir makale okurken kapanan ekran ışığı insanın sinirini bozar! Ama S3′teki Smart Stay özelliği sayesinde, telefon sizin o an ekrana odaklandığınızı anlayabiliyor ve siz cihaz üzerinde herhangi bir aktivite yapmasanız bile ekran ışığını kapatmıyor.
Samsung S-Voice

Apple’ın Siri’si varsa Samsung’un da S-Voice’i var! Sizin basit komutlarınızı (alarmı ertele, alarm kur, sessize al, Ahmet’i ara gibi) yerine getirebilen bu uygulama, başarılı kullanımıyla dikkat çekti. Şimdilik tek kötü yanı 8 adet dil desteği sunması ve bu diller arasında Türkçe’nin ‘henüz’ bulunmaması.
DropBox Üyeliği

Dosyalarınıza her yerden erişim imkanı veren DropBox servisinde 50 GB’lık üyeliğiniz, S3′le ücretsiz olarak geliyor.
Kablosuz Şarj Özelliği

İleri bir teknoloji teknoloji olan kablosuz şarj özelliği, S3 ile hayata geçirilmeye hazır. Gerekli altyapı cihaz içerisinde bulunuyor.

SIII MİNİ

Samsung'un popüler telefonu Galaxy S3'ün küçültülmüş sürümü , Galaxy S3 Mini, S3'e uygun fiyatlı bir alternatif olacak gibi görünse de ona göre bazı farkları var İşte Galaxy S3 Mini hakkında bilmeniz gerekenler.
Tasarımı: Galaxy S3 Mini, orijinal Galaxy S3 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip, sadece biraz daha küçük. Telefonun şekli ve giriş düğmesi, Galaxy S3 ile hemen hemen aynı. Bununla birlikte kalan özellikleri Galaxy S3 ile o kadar da eşleşmiyor.
Ekranı: Galaxy S3 Mini, 4 inç Super AMOLED ekranla geliyor, ancak sadece 480x800 çözünürlük (Galaxy S2'inki ile aynı) sunuyor. Bu çözünürlük çok düşük olmayabilir, ancak yine de 720p çözünürlük sunan S3'ünkinden oldukça uzak. Yine de S3 Mini'de oyun oynarken ve film seyrederken önemli bir kalite kaybı yaşamayacaksınız.
İşletim sistemi: Galaxy S3 Mini, Android'in son sürümü Jelly Bean ile geliyor. S3 Mini, bu haliyle birçok bölgede hala Jelly Bean'i bekleyen Galaxy S3'den bir adım öne çıkıyor.

Ekran Boyu (inch)4 inch
Telefon TipiDüz
İşletim SistemiAndroid 4.1.2
Ağırlık (gr)120 gr
Genişlik (mm)63 mm
Kalınlık (mm)9.9 mm
Yükseklik (mm)121.55 mm
Şebeke Frekansı4 Bant(850,900,1800,1900)
Ekran ÖzellikleriDokunmatik, SUPER AMOLED
Ekran Çözünürlüğü (px)480 x 800 (WVGA) çözünürlük
Bağlantı ÖzellikleriGPRS, EDGE, HSDPA, Wi-Fi Direct, USB 2.0, Kulaklık Jakı
Dahili Hafıza8 GB
Kamera Çözünürlük (mp)5 MP
Ekran Renk Sayısı16M
Multimedya ÖzelliklerE-Posta, Video Oynatıcı
S4

Bluetooth
Var
İşletim Sistemi
Android 4.2.2
Java Desteği
Var
Kamera Çözünürlüğü
13.0 Megapixel
Klavye
Dokunmatik Klavye
Kullanım Amacı
Telefonum Olmadan Yaşayamam Taşınması Kolay Olsun Şık Olsun Son Model Olsun
Telefon Tipi
Bar Tipi
Tv Özelliği
3G Mobil TV
Radyo
Yok
Marka
Samsung
Arttırılabilir Hafıza
Var
3G
Var
Ağırlık
130 gr
Boyutlar (GxDxY)
136.6 x 69.8 x 7.9 mm
Çift Hatlı
Yok
Dahili Bellek
16 GB
Dokunmatik Ekran
Var
Ekran Boyutu
5.00''
Ekran Çözünürlüğü
1080 x 1920
Ekran Renk Sayısı
16M
Ekran Tipi
Super AMOLED
Entegre Kamera
Var
Garanti Süresi
2 Yıl
Görüntülü Görüşme
Var
GPS
Var
GSM Frekansları
1800-1900-850-900 MHz
Hafıza Kart Desteği
Micro SD, Micro SDHC
Renk
Beyaz.Siyah.Mor.Kahverengi.Mavi.Kırmızı

S4 MİNİ

Ekran boyutu: 4.3 inç
Ekran çözünürlüğü: 540x960, 256ppi
İşlemci: Çift çekirdekli 1.7 GHz KraitRAM: 1.5GBGPU: Adreno 305İşletim sistemi: Android 4.2.2
Ağırlık: 107 gramKalınlık: 8.9mmKamera: 8MP, 1080p 30PS
Ön kamera: 1.9MPBatarya: 1900 mAh

ARTIK SIRA ORDAN BURDAN UYGULAMALARA GELDİ
:yuru

Gta III 10 Years Anniversary

Tüm Zamanların En Popüler Oyunu Google Play de

t

Link :

Solo Launcher

Google Play Linkini Vermek Zorundayım Çünki Apksını Hiçbir Siteden İndirip Denemedim

Google Play Linki :

Holo Launcher HD Bedava

Bildiğiniz gibi S serisi cihazlarımızda TouchWiz Nature arayüzü var Yani andrıid Launcheri Olmayıp Samsungun Kendi Bünyesinde Bulundurduğu Launcheri Kullanmakta Bu Launcher ise Bu İhtiyacı karşılıyor BEDAVA YAZDIĞIMA BAKMAYIN ÜCRETLİSİNDEN TEK FARKI EKRAN KAYDIRMA EFEKTLERİNDEN 2-3 TANESİNİN OLMAMASI

Music Volume Eq

Telefonunuzun Sesi Size Azmı Geliyor Roota Hiç Gerek Yok Yapmanız Gerken Google Play Linki ile Bu uygulamayı İndirmekte
Bu Program Seste Duyulur Derecede Etki Yapar ve Yükseltir S serisi cihazlarda [S-SDuos-S Plus-SII-SIII-SIIImini-S4-S4mini] %100 Etki Yapar

Google Playde Ücretsizdir ve Güvenilir Olduğu İçin Google Play Linkini Veriyorum

Google Play :

JETPACK JOYRİDE

Bu Oyunu bilenler ve bilmeyenlerin hatta benim gibi bitirp baştan indirenlerin indireceklerine eminim

Google Play Linkini Vermeyi Uygun Gördüm

Google Play :
DAHA FAZLASI GELECEK KONU GÜNCELDİR LÜTFEN GÜNCELLİĞİNİ SÜRDÜRELİM SAYGILARIMLAR ZeuSParatoR
:yuru

Kullananlar

1-ZeuSParatoR
2-Kadir Cem
3-smh60
4-İOSait
5-murat1999
6-sinanadsoy
7-53 rizeli
8-maytin
9-enterneoll
10-.caner.
11-muratcan1999
12-lcnigoKurosaki

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, muratcan1999, agoguzhan ve 3 diğerleri

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Güzel Olmuş Eline Sağlık Yakında S2 Geliyor Bana Kulübe Alırsın benide :sirit:

• Beğen
Tepkiler: ZeuSParatoR
ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
    Konu Sahibi
Güzel Olmuş Eline Sağlık Yakında S2 Geliyor Bana Kulübe Alırsın benide :sirit:

NE DEMEK TABİİ Kİ DE MEMNUNİYETLE
:oke: ​PAYLAŞIMLARIN DEVAMI GELECEK

- - - Eklendi - - -

S SERİSİ CİHAZ KULLANANLARIN BANA BİLDİRMELERİNİ RİCA EDERİM BİLDİRENLERİ KLÜBE ALACAĞIM

s serisi kullananlar buraya

:dance:S SERİSİ KULLANICILARI BURADA HER TÜRLÜ DESTEK OYUN UYGULAMA SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ:dance:

smh60

smh60

Üye
s3 Mini kullanıyorum güzel konu olmuş kardeşim

ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
    Konu Sahibi
ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
    Konu Sahibi
Konumuz Günceldir Güncelliği Devam Edecektir Her Türlü Sorununuzun Çözümü ve Uygulama Istekleriniz Buraya

iOSait

iOSait

Üye
İyi gunler arkadaslar

S advance kullanuyorum ama S3e terfi olmak istyrm

ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha açıklarmısın terfi olmak derken

- - - Eklendi - - -

S3 almak istiyorsan o fiyata s4 mini almalisin

iOSait

iOSait

Üye
yani S Advance de güncelleme sorunu var ve donanım olarak eski gibi artık sizce S3 mü S4MİNİ mi ?

artist0064

artist0064

Üye
Galaxy s advance p modeli var i9070p bunun icin sitede jb guncellemeleri var fakat ben resmi turkiye surumunu bekleyecegim turkiyeye jb gelir mi geliceksede ne zaman gelir

iOSait

iOSait

Üye
Galaxy s advance p modeli var i9070p bunun icin sitede jb guncellemeleri var fakat ben resmi turkiye surumunu bekleyecegim turkiyeye jb gelir mi geliceksede ne zaman gelir

hocam kiesden kontrol et i9070e kiesten geldi belki size de gelmiştir eğer gelmemişse kiese gelmesi 1-1.5 ay filan alır

- - - Eklendi - - -

BEYLER s3 s4 mini galaxy mega sony xperia sp bunlardan hhangisini önerirsiniz

artist0064

artist0064

Üye
hocam kiesden kontrol et i9070e kiesten geldi belki size de gelmiştir eğer gelmemişse kiese gelmesi 1-1.5 ay filan alır

- - - Eklendi - - -

BEYLER s3 s4 mini galaxy mega sony xperia sp bunlardan hhangisini önerirsiniz

abi ilk defa android kullanıyorum kies airi bağladım tarayıcıdanda açtım sayfayı nasıl güncelleyeceğim
bu arada bence s4 mini al

iOSait

iOSait

Üye
abi ilk defa android kullanıyorum kies airi bağladım tarayıcıdanda açtım sayfayı nasıl güncelleyeceğim
bu arada bence s4 mini al

yok hocam kiesi bilgisayara indir samsung kies diye arat gogle dan samsungun sitesinden indir sonra telefonu bağla orda yazılım güncellemelerini kontrol et diye bişi olcak güncelse zaten orda yazar ''kullandığınız son sürüm güncel yazılım '' gibi birşey

artist0064

artist0064

Üye
çok teşekkürler

ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
    Konu Sahibi
yani S Advance de güncelleme sorunu var ve donanım olarak eski gibi artık sizce S3 mü S4MİNİ mi ?

Tabiki de s4 mini soyle bir durum var s3 mini s2 ye rakip olamadi ama s4mini s3 u oradan oraya vurur ;)

- - - Eklendi - - -

S advance su anda yanilmiyorsam 4 surumunde s advance gelmesi kasim ayini bulabilir yada ağustos sonu gibi ama almama ihtimali de var

smh60

smh60

Üye
S3 bence S4 miniden iyi ordan oraya da kesinlikle vuramaz ;)

ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
    Konu Sahibi
S3 bence S4 miniden iyi ordan oraya da kesinlikle vuramaz ;)

Ne yonden s4 minideki 1.5 gb ram
Ve 1.7 dört çekirdek işlemci artidan on kamerasi 2.3 mpx daha da var s4 mini yeni cihaz dogru soyluyorsun yerden yere vurur demem fazla kacti ama dedigim gibi s4 yeni cihaz ve daha tek guncelleme almadi su an 4.2.2 de ve ilk guncellemesi 4.3 ve ordan sonra cikan guncellemeleride ali ama s3 un en son guncellemesi 4.2 ;)

iOSait

iOSait

Üye
galaxy mega ya ne dersiniz ? büyük ekran olsun istiyorum bide 4 çekirdek mümkünse S4mini tasarımı çok kötü duruyor bence ince uzun HTC One S gibi ha bide Xperia SP vardı ama onu eledim

ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
    Konu Sahibi
Iosait bak alacaksan samsung galaxy note 2 de alabilirsin mega da iyidirde xperia alma one oyle dikdortgen klasik kasa mega yerine s4 dusunemezmisin ya da note 2

iOSait

iOSait

Üye
Iosait bak alacaksan samsung galaxy note 2 de alabilirsin mega da iyidirde xperia alma one oyle dikdortgen klasik kasa mega yerine s4 dusunemezmisin ya da note 2

Okadar ucamam abi dedimya limit en fazla 1250 filan daha ustu olmaz daha kesin degil telefon alacagim bi izin verirse peder anca

Üst Alt