Lg optimus black rom tavsiyelrinz nelerdir..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sercikan

Üye
    Konu Sahibi
Lg optimus black rom tavsiyelrinz nelerdir..
Arkdaşlar bu yeni ics romlar fln çikti v30 a ya güncelledim telefonu ilk başta on numara geldi gözüme ama telefonla iki dakka oynayinca resmen şaji sömürüyo
-şarji az giden
-görselliği güzel olan
-hizli olan kasmayan...
Tavsiyelrinizi bkliyorum kullandiklariniz neler ne dersiniz ?

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
Unlock rom nasıl?

sercikan

Üye
    Konu Sahibi
O nasil bi rom hic duymadim

cemmesut

Üye
En iyisi 6.40n

sercikan

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞIM 6.40N NEYA :) BNM bildiğim duycuğum nova cm 10 vs şeyler var :)

technoshark

technoshark

Üye
Unlock romu dün ben kurdum, sony walkman yapımı bir rom, ve ilk kurulumdan sonra lte hataları verince sinirim bozuldu kurcalamadan kaldırdım..

Şuan için en güzel rom CM7 kurdum kullanıyorum

sercikan

Üye
    Konu Sahibi
Tknosark bu cm 7 andaroid kac dort.1 flnmi onu gctimde cm 10 flnda cikti o nasil ve cm yedinin sarji nasil ne dersin yukleyeyimmi

- - - Eklendi - - -

Brisi detayli bi rom katsilastran olursa en hyrli isi ypms olur vlla

technoshark

technoshark

Üye
Şarjı CM7 Nin gayet iyi gidiyor. 10 uda kurmuştum CM7 2.3.6 bende.. Çok versiyonları var.. herkesin kendisine göre bir durum söz konusu olabilir :)

Mesela ben sadece Vector oyununu oynayabilmek için CM7 ye geçtim :D en yüksek ram kapasitesi onda 285 mb boşta olduğu oluyor :)

Optimus White

Optimus White

Üye
ben de zeus v7.06 ya geçtim yaklaşık 10 gün önce. hi launcer diye bir launcher buldum. şimdilik geçinip gidiyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Optimus White
Optimus White

Optimus White

Üye
hi launcher da telefona ayrı bir hava kattı :)

• Beğen
Optimus White

Optimus White

Üye
fransa v30c rom çıkmış arkadaşlar. indirebilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

Bu arada zeus v7.06 ya S3 ün temasını, ayarlar menüsünü ve contact görünümünü yükledim. telefon bayağı güzel oldu görsellik açısından. baktığın zaman ıcs gibi oldu :) ama medya taraması bayağı uzun sürüyor. fabrika ayarlarına dönsem birsürü iş. Ne yapsam acaba?

• Beğen
technoshark

technoshark

Üye
Eywallah kardeşim, şimdi indirdim dosyayı kuruyorum telefonuma merak ettim açıkçası.. İlk deneyeceğim uygulama vector oyunu olacak :)

sercikan

Üye
    Konu Sahibi
Teknoshark sarji iyi gtsn ya oyuna grip bes dkka oynyinca yuzde alti yedi dsuyo sarj suan

- - - Eklendi - - -

Sen o arkdasn dedgi romu dene hngsi iyiyse onu soyle kardesim

Optimus White

Optimus White

Üye
Ben yine zeusa döndüm. Ics den bana hayır yok :) ufak tefek değişiklikler yaptım. Şu an bana göre ics den pek farkı yok. Üstelik 200-225 mb boş ram oluyor.

umut77

umut77

Üye
ics mi zeus mu ???

CagriMonsteR

Üye
Ben yine zeusa döndüm. Ics den bana hayır yok :) ufak tefek değişiklikler yaptım. Şu an bana göre ics den pek farkı yok. Üstelik 200-225 mb boş ram oluyor.
Kardeş bu zeus zeus diyorsunuzda nedir bu zeus yahu? Bende v30c singapur romu var şuan Arka plan işlem sınırı 1 de ve 225 MB boş ram var? ayrıca çoğu oyunları hiç takılmadan oynuyorum, resmi bir ics rootluda değil yani neden bu kadar yoruyorsunuz anlamadım ben, şarjı iyi falanmı

Optimus White

Optimus White

Üye
singapur romunu fazla denemedim. birçok yorum okudum farklı yerlerde En stabil romun zeus olduğu yönünde. Ben de kullanıyorum memnunum.

technoshark

technoshark

Üye
Teknoshark sarji iyi gtsn ya oyuna grip bes dkka oynyinca yuzde alti yedi dsuyo sarj suan

Sen o arkdasn dedgi romu dene hngsi iyiyse onu soyle kardesim

Ben fransa V30C kurdum.. Dün akşam bugün iyice bir kullanayım diyorum ama 136 MB boş ram alanı var.. Şarjı normal seviyede 1 günü çıkartır gibi görünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt