[LG RESMİ ICS 4.0.4 BETA][OPTİMUS BLACK P970][ROM] Gözümüz Aydın..:)

Sponsorlu Bağlantılar

gssedat16

Üye
Updateye ne zaman gelir biliniyormu

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Okadar suremi fransada çıktı sonunda yeniden yazmicaklar sonucunda ulkeye sirucekler gerci hic anlamamda

Kardeş belki yarın verirler belki 1 ay sürer tam bir bilgi yok açıkçası böyle dememin nedeni lg kore model adı farklı olsada sadece hafızası az daha yüksek olan optimus black lere 2 ay önceden ics vermişti biz şuana kadar bekledik, şimdi fransa romu çıktı v30b v30d filan olunca bize gelir hem bütün pürüzlerde giderilmiş olur :oke:

• Beğen
Tepkiler: mtngln
seymen16

seymen16

Üye
Nasıl ics beklentileri karşıladı mı?

• Beğen
Tepkiler: alaStar
seymen16

seymen16

Üye
Türkiye için çıksa da bizde yüklesek artık çok merak ediyorum :D

seymen16

seymen16

Üye
Ben hala yapamadım şu rom işlemlerini bi türlü cesaret edemiyorum o yüzden mecbur Türkiye için olanını bekliyorum hep :D

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Ben hala yapamadım şu rom işlemlerini bi türlü cesaret edemiyorum o yüzden mecbur Türkiye için olanını bekliyorum hep :D

Valla başlasan bu islere iyi olur çok güzel romları kaçırıyosun :oke:

seymen16

seymen16

Üye
Evet aynen öyle :D Lg 4.2 çıkardı diyorlar doğru mu acaba?

seymen16

seymen16

Üye
Yanlış habermiş ya :D Gerçek sandım ilk gördüğümde adam şaka yapmış :D

cem2010

Üye
MERHABALAR
Lg 970 e resmi ICS yi yükledim yalnız sms okumak için herhangi birine tıkladığımda her seferinde mesajı yazma modunda açıyor okuyacağım mesaj yazma panelinin arkasında dar bir aralıkta kalıyor acaba sizde de oluyor mu?

greenghost07

Üye
evet bende de oluyor nasıl düzelticez onu ?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Ewet böyle olur klavyeyi kapatıp okuyabilirsiniz

greenghost07

Üye
klavyeyi geri tuşuyla kapatıp mı okuyacağız yani ? Ayrıca hiç sevmedim 4,0ı 2,3,4 görünüşü bile daha hoştu

Üst Alt