LG P970 Optimus Black Android 4.0 ICS yüklesem mi yüklemesem mi görüsleriniz neler kullananlar ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tarkanadem

Üye
yardımcı olacak kimse yokmu yaa :(

enver_techno

enver_techno

Üye
Lg Support Tool'da yüklemesi birşeyi değiştirmez. 30b Türkiye için değildir. Bunu servise anlatamazsınız: pc suite yükledi diye kabul edecek halleri yok. mutlaka bizden kaynaklı degil diyecekler..

CagriMonsteR

Üye
Lg Support Tool'da yüklemesi birşeyi değiştirmez. 30b Türkiye için değildir. Bunu servise anlatamazsınız: pc suite yükledi diye kabul edecek halleri yok. mutlaka bizden kaynaklı degil diyecekler..
Bu olayı Lg'nin resmi sitesindeki Sohbet bölümüne sormuştum, Olayın nasıl yapıldığına servis tarafından bakılıp, sonuca varılıyor gibi birşey söylediler. Ayrıca Lg support tool Ame diye bir sürüm yüklüyor dedim, bu bilgilendirme için teşekkürler dediler.

enver_techno

enver_techno

Üye
Bu olayı Lg'nin resmi sitesindeki Sohbet bölümüne sormuştum, Olayın nasıl yapıldığına servis tarafından bakılıp, sonuca varılıyor gibi birşey söylediler. Ayrıca Lg support tool Ame diye bir sürüm yüklüyor dedim, bu bilgilendirme için teşekkürler dediler.
Tool'un sunucularında bir hatalı yükleme vardır o zaman
Değiştirebilirler eğer öyleyse

aliefe1907

Üye
LG tool ile yapılan güncellemenin sorun olacağını zannetmiyorum,sonucta kendi orjinal romları... arkadaşın sorusuna gelince, şarj , işletim sistemi olan telefonlarda (ios,android,windows mobile) genel olarak şarj sorunu vardır.. sen daha önce java sistemli telefon kullandığın icin bu telefonların şarjları şimdilik seni kesmez...ha yok benim sarj normalden fazla gidiyor diyorsan belki v30b sürümünden kaynaklanan aşırı şarj tüketimi de olabilir, baska bir rom deneyebilirsin..şarz senin icin cok önemli ise custom romlardan ZEUS 6.3 önerebilirim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt