Lg Optimus Black P970 Şarj Problemi (Allah rızası için bakın)

Sponsorlu Bağlantılar

PrimaryPlayer

Üye
    Konu Sahibi
Lg Optimus Black P970 Şarj Problemi (Allah rızası için bakın)
Arkadaşlar günlerdir çektiğim bı sıkıntı var. Yaklaşık 1 ay önce Bim'den Lg Optimus Black P970 marka telefon aldım. ICS falan güncelledim gayet mutlu mesut geçiniyordum fakat son zamanlarda telefonu sarja taktıgım zaman problem yaşıyorum. Mesela şarj %5 oluyor. Şarja takıyorum cihazı 5-10 dakika sonra otomatik olarak duruyor ve ekranda 'Pil tam dolu' yazıyor. Fakat şarja bakıyorum %6 falan ama 'Pil tam dolu' diyor. Daha sonrasında sarja takıyorum 15-20 dakika boyunca %1 dahi artmıyor hep olduğu yerde kalıyor hatta bazen mesela %5'ken , %4 e bile düşüyor. Kısacası bı sorun hayatımı bile cok olumsuz yönde etkiledi yardım ederseniz çok sevinirim. Allah razı olsun şimdiden. İsteyene ekran görüntüsü de atabilirim anlamayana.

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
batarya değişikliği gerekir

vips

vips

Üye
batarya değişikliği gerekir

Bataryadan gibi görünüyor ama şunu deneyerek emin olabilirsin:
Başka bir P970 bataryası bulup onu tak. Eğer sorun kalmıyorsa yeni bir batarya alıp problemini çözersin.
Yok eğer o pil de şarj olmuyorsa sorun donanımsal olabilir. General Mobile marka bir tablette karşılaştım çünkü. 3 kez pili değişti ama sorun düzelmedi. Şarj ediyormuş gibi görünmesine rağmen pili şarj edemiyordu. Hala teknik serviste...

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
skylinegti

skylinegti

Üye
büyük ihtimalle sorun bataryadadır ama telefondada olabilir, en iyisi telefonu teknik servise vermek...

PrimaryPlayer

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar 3-4 gün önce teknik servise götürdüm şimdi gelmesini bekliyorum umarım olur.

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer

Üst Alt