[LG RESMİ ICS 4.0.4 BETA][OPTİMUS BLACK P970][ROM] Gözümüz Aydın..:)

Sponsorlu Bağlantılar

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Ewet ister geri tuşuyla isterde klavyeyi aşağı kaydırarak kapatabilirsiniz

umtklc

umtklc

Üye
arkadaslar Lg kendi sitesinden de açıkladı Andorid 4.0 sürümünü. Sitede yazılanı aynen yapıyorum. Ancak LG Support Tool programında Telefon ile baglandı yazıyor. Yükleme ekranına geçince bağlanılamadı diyor telefon baglantısı hatası diyor. Usb lerde de sorun yk gerekli driver ları yükledim. Sorun nedir ?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Başka usb portunda dene

umtklc

umtklc

Üye
bir kaç defa denedikten sonra oldu. İndirmeyi de yaptı tam guncelleme sırasında yine bağlantı hatası verdi telefonla ve devam etmedi. ben de pc yi kapatıp actım bastan denemek için. Yine aynı programı acıp yükleme için telefon ile baglanmasını beklerken bi anda "emergency mode" açıldı ve Imeı numarasını istedi. İkisini grince inglzce "yüklemenin olması imkansız. ölümcül hata" gibi bi yazı cıktı. ???

selimoruc

Üye
0 a bastıgımda test menüsüne giriyor nasıl kapatıcam onu :S acilll

yasak09

Üye
Allah askina biri yardim etsin yaaa p970 2.2.2 surumu var.sft ile yukseltmeye calisiyorum zwten en yuksek surumdesiniz diyor nasil ics gececm ben yardim lutfen

roccu

Üye
Yav Arkadaşlar size çok ihtiyacım var gerçekten Lütfen Yardım edin!!!!!!!!!!!!!!

Yeni aldım teli 1,5 ay sonra falan 4.0.4 çıktı Lg support tool san yapıyordum. Tam 332 mb lık birşey indirdi sonra update kkısmının %4 te kaldı restarta düştü restart dedim aynısı oldu sonra restar çıkmadan exit çıktı tekrar yaptım gene aynısı oldu birçok kişi benle aynı sorunu yaşamış ama birtürlü çözümünü buamadım lütfen yardım Edin Telefonun ekranıda ((((((((S/W UPGRADE, PLEASE WAİT WHİLE UPGRADİNG...)))))))))) olarak kaldı bataryayı çıkardım taktım yapılacak ne varsa yaptım ama hala aynı Lütfen bi yardı edin araştoın benim içi 1 haftadı telefonsuzum ben bulamadım :(

• Beğen
Tepkiler: alaStar

qazedctgb

Üye
telefonu kapat ses acma tusuna basarak usb kabloyu tak. taki sw update yazisi cikana kadar. cikinca elini ses acma tusundan cek. lg update tool u ac. menude acil yazilim kurtarma var. tikla cikan ekranda oraya telefonun modeli ve imei veya seri nosunu gir. biri yeterli. check butonunu tikla. yazilimi yukler. telefon brick yani kitlenmid de olsa farketmez. guncel surumu yukler. sorun olursa bildir. cevaplamaya calisirim

roccu

Üye
kardeşim gerek kalmadı çok saol dördüncü denememde oldu

qazedctgb

Üye
rica ederim. hayirli olsun.

talkas

Üye
alastar onnumara şeyler yapıosunda kardes bide kernel yapmayı oretsen süper olur

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Beğendiğiniz kerneli sd kartınıza atıp wipe dalvik cache ve advenced kısmındandan wipe cache partition yaptıktan sonra aynen rom flashlar gibi kernelide sd den bulup flashlarsanız kernel yapmış olursunuz :good:

talkas

Üye
Sn hangisini kullaniosan upload efermisin veya ne kullanmaliim

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Hangi romu kullandığını söyle sana kernelini söyliyim :)

talkas

Üye
Zeus izs rom sn link fln atarsan cok iyi olur

umut77

umut77

Üye
RECOVERY MOD telefona bizmi atıcaz yoksa buraya girmek için başka bir yol yok mu telefonum sıfır daha nasıl giricez recovery mod'a ?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Önce telefonu root edeceksin sonra rom managerle recovery yapacaksın imzamdaki cm10.1 konusunda da anlattım

Üst Alt