Windowsphone mi yoksa Android mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yumyjikk2

Üye
    Konu Sahibi
Windowsphone mi yoksa Android mi?
Arkadaşlar yaklasık 1 ay once s2mi satıp lumia 920 aldım.Aldım almasınada cihaz donanımı,yazılımı falan iyi hosta uygulama ve oyunlarda cok eksik var anlarda kalitesiz bana göre.Ben S3 almak istiyordum fakat yere düstügünde ekran kırılıyor diye cok tereddüt ettim düsündüm tasındım lumiayı aldım birde kamera kalitesi beni teşvik etmistide,artık sıkıldım uygulama ve oyun azlıgından.Sizden ricam s3 alsam yere düstügünde ekran kıran varmı? yada kac kere düsürdünüz kırılmadı vs,yada kılıf falan alsam ne kadar etkisi az olur?Yardımcı olursanız sevinirim,iyi forumlar

tapatalk

tapatalk

Üye
yere düşürcem diye alıyosan hiç alma bence

• Beğen
Tepkiler: yumyjikk2
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Seneye cok aglayacaksiniz nasil bu hatayi ettikte androide gectik wp hem daha hizli hem de bir suru uygulama var diyeceksiniz :oke:

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Seneye cok aglayacaksiniz nasil bu hatayi ettikte androide gectik wp hem daha hizli hem de bir suru uygulama var diyeceksiniz :oke:
WP'nin şuanki gelişimine bakarsak seneye kadar Android'in uygulama kalitesine ulaşacağına sanmıyorum.

(Bunu WP karşıtı olduğumdan değil,Gerçek olduğundan söylüyorum.Fanatikler hemen alevlenmesin.)

• Beğen
tapatalk

tapatalk

Üye
real kasıyo l820 de neresi hızlı launcherin fps si mi hızdan anladığınız?

• Beğen

yumyjikk2

Üye
    Konu Sahibi
Marketteki uygulamaların yarısı tetris oyunu resmen,güzelim androiddeki oyunlardan eser yok hele hele misal temple run 3 cıktı daha markette 2 si bile yok ,shadow gun gibi oyunlar yok adamların umrunda degil resmen ya

papakudioflu

papakudioflu

Admin
belki lumia920 yapisi itibariyle sgs3'ten daha saglamdir ama Emin olun yere duştugunde ekran kirilmayacak bir telefon yok. Flip cover tarzi koruyucu kiliflarla butun telefonlar ayni saglamliga erişiyor zaten. Bu yuzden size ve isteklerinize uymayan bir telefonu sirf saglamligindan dolayi tercih etmeyin.

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve yumyjikk2
PriZm

PriZm

Üye
belki lumia920 yapisi itibariyle sgs3'ten daha saglamdir ama Emin olun yere duştugunde ekran kirilmayacak bir telefon yok. Flip cover tarzi koruyucu kiliflarla butun telefonlar ayni saglamliga erişiyor zaten. Bu yuzden size ve isteklerinize uymayan bir telefonu sirf saglamligindan dolayi tercih etmeyin.
Flip Cover içinde kırılan S3 duydum :ehe

yumyjikk2

Üye
    Konu Sahibi

Bende onu soruyorum bu tür kılıf kullanıpta sapasaglam kullanan yada düstügünde zarar görmeden kullananlar varmı diye,cihaz kamerası sesi vs herseyi güzelde birde dedigim gibi uygulamaları olsa icim yanmıcak ama libyada pirince giderken evdeki bulgurdan oldum :D saglam olsun falan dedim ama ici bos olduktan sonra saglam olsa ne isime yarıcak oda ayrı bir sorun :D

teşekkürler arkadaslar yorumlarınız icin

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
windows phone güzel ama biraz eksikleri var

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bu tür konulara girmeyin bence iki işletim sistemininde birbirinden üstün yönleri var :hmmm

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin

Flip Cover içinde kırılan S3 duydum :ehe

ona bakarsan telefon masaustunde durdugu yerde hic bir şey olmadan ekrani kirilir mi kirildi işte. Fakat hem kullanişli ve şık hem de koruyucu olsun istersek yine de en ideali flip coverlar.

• Beğen
Tepkiler: yumyjikk2 ve ~N.A.W.Y~

elitetr

Üye
Arkadaşlar yaklasık 1 ay once s2mi satıp lumia 920 aldım.Aldım almasınada cihaz donanımı,yazılımı falan iyi hosta uygulama ve oyunlarda cok eksik var anlarda kalitesiz bana göre.Ben S3 almak istiyordum fakat yere düstügünde ekran kırılıyor diye cok tereddüt ettim düsündüm tasındım lumiayı aldım birde kamera kalitesi beni teşvik etmistide,artık sıkıldım uygulama ve oyun azlıgından.Sizden ricam s3 alsam yere düstügünde ekran kıran varmı? yada kac kere düsürdünüz kırılmadı vs,yada kılıf falan alsam ne kadar etkisi az olur?Yardımcı olursanız sevinirim,iyi forumlar

Kardeşim uygulama değilde sanırım oyunlarda sıkıntı yaşamıssındır. Keşke araştırıp alsaydın wp8 yeni bir platform haliyle market diğer platformlara göre tabiki daha az içeriğe sahip olacaktır. Neyse geç olsun güç olmasın, Sgs3 fena bir telefon değil, o donanımla seni 2-3 sene götürebileceğini düşünüyorum düzgün kullanımda. Telefon büyük olduğu için taşırken düşürme riskin var, tabi bu senin telefonu kavrama biçimine de bağlı biraz. Kafana koydu isen bence al ve kullan. Yalnız kendinden emin değilsen taşıma kılıfları ile kullanmanı tavsiye ederim. Ne kadar %100 koruma sağlamasalarda kılıfsız düşürmen ile kılıflı düşürmen arasında epey fark olacağı kesin. Ayrıca ekranı hassas olabilir ama öyle düşündüğün kadarda narin olacağını sanmıyorum.

WP'nin şuanki gelişimine bakarsak seneye kadar Android'in uygulama kalitesine ulaşacağına sanmıyorum.

(Bunu WP karşıtı olduğumdan değil,Gerçek olduğundan söylüyorum.Fanatikler hemen alevlenmesin.)

Açık konuşmak gerekirse 1 hafta önceki marketle şimdiki market çok farklı, 1 haftada 25-30 bin arasında uygulama eklendi markete. Ve sen bu gelişmeye iç açıcı değil diyorsan sen wp marketi hakkında hiçbirşey bilmiyorsun derim kardeşim kusura bakma.

real kasıyo l820 de neresi hızlı launcherin fps si mi hızdan anladığınız?
Real kasıyor derken neyi kastettin bilmiyorum ama kastettiğin real football 2013 ise Lumia 820'im var oyunda zerre kasma göremezsin, istanbulda isen gel yanıma hem çayımı iç hem oyunu ve telefonu incele. O saatten sonrada zaten söyleyecek söz bulamazsın sanırım.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bende onu soruyorum bu tür kılıf kullanıpta sapasaglam kullanan yada düstügünde zarar görmeden kullananlar varmı diye,cihaz kamerası sesi vs herseyi güzelde birde dedigim gibi uygulamaları olsa icim yanmıcak ama libyada pirince giderken evdeki bulgurdan oldum :D saglam olsun falan dedim ama ici bos olduktan sonra saglam olsa ne isime yarıcak oda ayrı bir sorun :D

teşekkürler arkadaslar yorumlarınız icin

tabi ki secim senin ve maddi durumunu bilmiyoruz belirtmemişsin de. Lumia920'yi elden cikaricam dersen mutlaka belli oranda bir zarara katlanman gerekicek.

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Bana basit oyunlarla arttırılan market oyunu değilde,NFS Most Wanted vs gibi gameloft,EA oyunları ile gelin lütfen.

bu konuda tartışmayacağım.Bariz bir üstünlüğü savunmama gerek yok

- - - Eklendi - - -

ona bakarsan telefon masaustunde durdugu yerde hic bir şey olmadan ekrani kirilir mi kirildi işte. Fakat hem kullanişli ve şık hem de koruyucu olsun istersek yine de en ideali flip coverlar.
:oke:

• Beğen

erhanred

Üye
android al wp8 seneye symbian 3 gibi olur

• Beğen
yeauw

yeauw

Üye
android al wp8 seneye symbian 3 gibi olur

sanmam symbian gibi olacağını bence gelecek yıl dahada yükselir wp ler :)

- - - Eklendi - - -

tabi android de yerinde saymayacak o ayrı :))

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt