Telefon Tavsiyesi Android Mi Alsam Windows Mu Alsam?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
5s.i para sınırsızsa dedim illaki o kadar parada verilmez ben 1000 tlye 2 sene önce 4s aldım gayet memmunum vede dünyanın en hızlı navigasyona bağlanan cihazıdır hücresel ve net kapalıyken navigasyon cihazından hızlı navigasyona bağlanan başka bi cihaz varsa soyleyin nokiayı terhic etmememin nedeni nokiada ortalama hücresel kapalıyken navigasyona bağlanma hızı 2 ile 5 dakka arası androiddede öyle iphone 10 saniyeyi geçmiyo bunuda boyle bilin dostlar
Imkan olsa bi ios kullanmak istemiyo değilim hocam ileride belki iphone 7 falan çıkınca alabilirim :D

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
5s.i para sınırsızsa dedim illaki o kadar parada verilmez ben 1000 tlye 2 sene önce 4s aldım gayet memmunum vede dünyanın en hızlı navigasyona bağlanan cihazıdır hücresel ve net kapalıyken navigasyon cihazından hızlı navigasyona bağlanan başka bi cihaz varsa soyleyin nokiayı terhic etmememin nedeni nokiada ortalama hücresel kapalıyken navigasyona bağlanma hızı 2 ile 5 dakka arası androiddede öyle iphone 10 saniyeyi geçmiyo bunuda boyle bilin dostlar

navigasyonu hızlı ve beleş olan tek sistemde wp kardeş :sirit:

Invoke

Invoke

Üye
Ooo iyiymiş biraz daha şu takozla idare edeyim moto g çıksın benim burs çıksın o zaman bidaha bakalım ocakta çıkıyo burs :)

Hayırlısı olsun. :D Yalnız 1320büyük cihaz, s3miniden sonra ohoo... :D

• Beğen
Tepkiler: andezitt
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
6

traguelwowe

traguelwowe

Üye
navigasyonu hızlı ve beleş olan tek sistemde wp kardeş :sirit:

beleş derken internet açıkkenmi beleş yoksam fullmü bi igo,nun full yada tomtom.un full beleş olarak kullanıyosan sana diyeceğim yok güle güle kullan birde telefonunda hücreseli kapat navigasyona bağlanmayı dene bakalım kaç dakika sürecek :)

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
ama çok hoş bişey tasarımı baya iyi

traguelwowe

traguelwowe

Üye
beleş derken internet açıkkenmi beleş yoksam fullmü bi igo,nun fu ll yada tomtom.un fu ll beleş olarak kullanıyosan sana diyeceğim yok güle güle kullan birde telefonunda hücreseli kapat navigasyona bağlanmayı dene bakalım kaç dakika sürecek birde jailbreak varken bizdede ücretsiz hehe :)

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
beleş derken internet açıkkenmi beleş yoksam fullmü bi igo,nun fu ll yada tomtom.un fu ll beleş olarak kullanıyosan sana diyeceğim yok güle güle kullan birde telefonunda hücreseli kapat navigasyona bağlanmayı dene bakalım kaç dakika sürecek :)

haritayı indirion cüzzi Bi boyuta giriyosun istediğin kadar

• Beğen
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
tomtom ne aga here den bahsediyom

traguelwowe

traguelwowe

Üye
tomtom ne aga here den bahsediyom

here dediğin uygulama zaten ücretsiz yazıyo telefonda neti olan herkes indirebilir ben tomtom igodan bahsediyorumki tomtomun telefon versiyonu 109 tl igonunkide 102 tl jailberakle 210 tllik navigasyonu isterse hiç netin olmasın sınırsız kullanıyosun :D

• Beğen
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
here dediğin uygulama zaten ücretsiz yazıyo telefonda neti olan herkes indirebilir ben tomtom igodan bahsediyorumki tomtomun telefon versiyonu 109 tl igonunkide 102 tl jailberakle 210 tllik navigasyonu isterse hiç netin olmasın sınırsız kullanıyosun :D

o parayı verceğime cihazını alırım

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt