Telefon Tavsiyesi Android Mi Alsam Windows Mu Alsam?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metinmb407

Üye
5s.i para sınırsızsa dedim illaki o kadar parada verilmez ben 1000 tlye 2 sene önce 4s aldım gayet memmunum vede dünyanın en hızlı navigasyona bağlanan cihazıdır hücresel ve net kapalıyken navigasyon cihazından hızlı navigasyona bağlanan başka bi cihaz varsa soyleyin nokiayı terhic etmememin nedeni nokiada ortalama hücresel kapalıyken navigasyona bağlanma hızı 2 ile 5 dakka arası androiddede öyle iphone 10 saniyeyi geçmiyo bunuda boyle bilin dostlar

beleş derken internet açıkkenmi beleş yoksam fullmü bi igo,nun fu ll yada tomtom.un fu ll beleş olarak kullanıyosan sana diyeceğim yok güle güle kullan birde telefonunda hücreseli kapat navigasyona bağlanmayı dene bakalım kaç dakika sürecek :)

Hücresel veri kapalıyken 2-5 dakika da giriyormuş pehhh. 5 katlı apartmanın 3 katında bile navigasyonu öyle 3-5 dakika değil 10 sn beklemeden hücresel veri kapalıyken çok rahat bağlanıyor. Here Maps çok çok çok başarılı. Nokia tercih etmemiş olabilirsiniz de bu kadar da çamur atmamalısınız :)

• Beğen
Tepkiler: andezitt
traguelwowe

traguelwowe

Üye
Hücresel veri kapalıyken 2-5 dakika da giriyormuş pehhh. 5 katlı apartmanın 3 katında bile navigasyonu öyle 3-5 dakika değil 10 sn beklemeden hücresel veri kapalıyken çok rahat bağlanıyor. Here Maps çok çok çok başarılı. Nokia tercih etmemiş olabilirsiniz de bu kadar da çamur atmamalısınız :)[/

hücresel açıkken zaten her cihaz 1-2 saniyede bağlanıyo :D
hırsızlık ne zaman gurur kaynağı oldu?
ücretli uygulamaları yükleyip elin gavurunu zengin etmekse ve ücretsiz uygulamayı ücretsiz yüklemek hırsızlıksa sen helal yoldan devam et dostum

metinmb407

Üye
Açıkken demedim zaten biraz daha dikkatli okuyun.

enterneoll

enterneoll

Üye
bence fazla uzatıp saçmaladınız konuyu açan arkadaş:
elinde zaten s3 mini var 520 620 720 820 gibi cihazlar kesinlikle senin cihazdan iyi değil hatta 920 dahil buradaki karşılaştırmada kamera hariç hiç bir + yönleri yok.
s3 mini rahat bir şekilde 1 yıl daha götür ve sen paranı arttırıp seneye çıkıcak daha iyi bir android veya ios cihaz alırsın wp almak için en az 2 yıl daha beklemeni tavsiye ederim ve not olarak wpci arkadaşlar bildiğin ergen kız triplerindeler tek söyledikleri:
"wp stabil bi kere tamam mı .S .S" nederlerse desinler aldırma s3 minide özgürsün ve çıkan hiç bir oyunda daha kasmadığını iyi biliyorum birçok arkadaşımda var ve çok memnunlar.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve andezitt
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
ücretli uygulamaları yükleyip elin gavurunu zengin etmekse ve ücretsiz uygulamayı ücretsiz yüklemek hırsızlıksa sen helal yoldan devam et dostum

gavurun uygulamasını kullanıp zengin etmiyelim diyosun valla hrlal

metinmb407

Üye
elinde zaten s3 mini var 520 620 720 820 gibi cihazlar kesinlikle senin cihazdan iyi değil hatta 920 dahil buradaki karşılaştırmada kamera hariç hiç bir + yönleri yok.
s3 mini rahat bir şekilde 1 yıl daha götür ve sen paranı arttırıp seneye çıkıcak daha iyi bir android veya ios cihaz alırsın wp almak için en az 2 yıl daha beklemeni tavsiye ederim ve not olarak wpci arkadaşlar bildiğin ergen kız triplerindeler tek söyledikleri:
"wp stabil bi kere tamam mı .S .S" nederlerse desinler aldırma s3 minide özgürsün ve çıkan hiç bir oyunda daha kasmadığını iyi biliyorum birçok arkadaşımda var ve çok memnunlar.

Üstad androidçilerin ergen tribini bana söyletmeyin. ben mi diyorum mağaza da mağaza diye :)

traguelwowe

traguelwowe

Üye
Açıkken demedim zaten biraz daha dikkatli okuyun.

okuduğum kadarıyla herkes elindeki telefonu övüyo ben elimdekini siz elinizdekini bizleri tatmin ediyosa diyecekl bişey yok korsan ve kaçak haksız yoldan uygulamalara devam hehe günahı bana

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Çok doğru konuştun senin gibi düşünüyodum lakin şarjında sıkıntı cikarana kadar hocam yoksa epey kullanip öyle değiştircektim ama sarj sıkıntı yoksa hayatta şuanda degisiklik yapmazdim :)

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye

sen android forumundan çok wp genelde takılan insan değilmişim :sirit: getir bakalım s3 miniyi benim 520 ile kapıştıralım :D

metinmb407

Üye
okuduğum kadarıyla herkes elindeki telefonu övüyo ben elimdekini siz elinizdekini bizleri tatmin ediyosa diyecekl bişey yok korsan ve kaçak haksız yoldan uygulamalara devam hehe günahı bana

Üstad sizin telefonunuzu kötülemedim ama siz bunu yaptınız. Yanlışsam söyleyin :) Ayrıca haksız yoldan uygulama yüklediniz vs. Ben burasında değilim ki. Navigasyonunun 5 dakika da değil 10 dakika da bağlandığını söylemek istedim siz yanlış bilgilendirme yaptınız :)

traguelwowe

traguelwowe

Üye
Üstad sizin telefonunuzu kötülemedim ama siz bunu yaptınız. Yanlışsam söyleyin :) Ayrıca haksız yoldan uygulama yüklediniz vs. Ben burasında değilim ki. Navigasyonunun 5 dakika da değil 10 dakika da bağlandığını söylemek istedim siz yanlış bilgilendirme yaptınız :)
yıllarca android ve nokia kullanıcısı olarak konuştum kafadan atmadımki her aldığım nokia modelinde samsung modelinde bunları denedim yani kafadan atmadım ve diyorumki iosun navigasyıona bağlanma hızı normal satılan navigasyonlardan hızlı nokiayı felanda kötülemedim dikkat ediyosan lumiayı hiç kullanmadım yine ben lumia 920 alacaktım su geçirmez kırılmaz diye iphonemi lumia 920 kafam karışmıştı bi an telefoncudan 920 alacaktım içimden bi his alma dedi gittim 2.ci el 4s aldım ve şimdi kendi kendime diyorumki iyiki 4s almışım hiç pişman değilim vede hiç şunu alsaydım demedim benim tercihim uygulama navigasyon bu özellikleri bana yetiyo fazla bile geliyo ne mutlu ios diyene :D

• Beğen
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
yıllarca android ve nokia kullanıcısı olarak konuştum kafadan atmadımki her aldığım nokia modelinde samsung modelinde bunları denedim yani kafadan atmadım ve diyorumki iosun navigasyıona bağlanma hızı normal satılan navigasyonlardan hızlı nokiayı felanda kötülemedim dikkat ediyosan lumiayı hiç kullanmadım yine ben lumia 920 alacaktım su geçirmez kırılmaz diye iphonemi lumia 920 kafam karışmıştı bi an telefoncudan 920 alacaktım içimden bi his alma dedi gittim 2.ci el 4s aldım ve şimdi kendi kendime diyorumki iyiki 4s almışım hiç pişman değilim vede hiç şunu alsaydım demedim benim tercihim uygulama navigasyon bu özellikleri bana yetiyo fazla bile geliyo ne mutlu ios diyene :D

adamsın :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: traguelwowe ve andezitt

metinmb407

Üye

Yalan yok Nokia nın ilk navigasyonlu symbian larında 5 dakika da bağlanıyordu ama şimdi öyle bir durum söz konusu değil :) Ben de yıllarca android ve nokia kullanıcısı olarak konuşuyorum. Nokianın da 5 dakika da navigasyona bağlanan modelleri var androidin de bunu kimse inkar edemez :)

• Beğen
Tepkiler: andezitt ve traguelwowe

partyhard

Üye
bi kere uydurmayin androidin yapisi geregi sizin onunuzde acik olan uygulamadan atmaz. Arka plandaki islemleri kapatir. Bi uygulamada hata varsa durdurldu diye hata verir

• Beğen
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
bi kere uydurmayin androidin yapisi geregi sizin onunuzde acik olan uygulamadan atmaz. Arka plandaki islemleri kapatir. Bi uygulamada hata varsa durdurldu diye hata verir

belki android affeder ama ram affetmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt