nokia destek hattı N8 lere de FP2 gelecek dedi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayon

Üye
    Konu Sahibi
nokia destek hattı N8 lere de FP2 gelecek dedi
arkadaşlar biliyorum 1. Nesillere FP2 gelmeyecek diyolar ama bugün nokia destek hattını telefonum serviste olduğu için aramam lazımdı neyse bu fp2 yi sordum n8 ve diğer 1. Nesillere gelecek mi diye bunun hakkında dün bildirim geldi dedi çok yakın zamanda bütün telefonlara Fp2 nin geleceğini söyledi sadece biraz zamanı var dedi bende ona gelmeyeceğini söylüyorlardı felan dedim kaynağını bilmiyorum nerden aldıklarını ama dedi şu an bunun hakkında bilgi aldık ve gelecek dedi sonra kapatıp tekrar aradım emin olmak için başka bi asistandan çok laga luga yapmadan direk sordum gelecek mi diye evet oda gelecek dedi bence ümidimizi kesmeyelim aynı sistem telefon, ona diğerlerine gelmişse bu telefonlara da gelecektir diyorum

(Ayrıca yok gelmez yalan söylüyodur gibi tartışmalara girmeyecem ne duyduysam onu söylüyorum bende gelmeyeceğini düşünüyodum yine bi beklenti içinde değilim sizde öyle olmayın ama yine de bilin istedim)

Buda Diğer Bi Konu http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...8-yeni-guncelleme-30-kasim-2012-a-706158.html

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
enteresan :)

famemonster16

famemonster16

Üye
arkadaşlar biliyorum 1. Nesillere FP2 gelmeyecek diyolar ama bugün nokia destek hattını telefonum serviste olduğu için aramam lazımdı neyse bu fp2 yi sordum n8 ve diğer 1. Nesillere gelecek mi diye bunun hakkında dün bildirim geldi dedi çok yakın zamanda yeni nesil bütün telefonlara Fp2 nin geleceğini söyledi sadece biraz zamanı var dedi bende ona gelmeyeceğini söylüyorlardı felan dedim kaynağını bilmiyorum nerden aldıklarını ama dedi şu an bunun hakkında bilgi aldık ve gelecek dedi sonra kapatıp tekrar aradım emin olmak için başka bi asistandan çok laga luga yapmadan direk sordum gelecek mi diye evet oda gelecek dedi bence ümidimizi kesmeyelim aynı sistem telefon, ona diğerlerine gelmişse bu telefonlara da gelecektir diyorum
(Ayrıca yok gelmez yalan söylüyodur gibi tartışmalara girmeyecem ne duyduysam onu söylüyorum)

Kalın yazdığım yere bakarsan yeni nesil bütün telefonlara FP2 gelecek yazmışsın :hmmm

asigsasi

asigsasi

Üye
yeni nesil dedikleri 2. nesil telefonlar olmasın

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Fp2 geri çekildi belki onun için gelecek demiş olabilir ayrıca yeni nesil demiş bizimkiler 1. nesil.

bayon

Üye
    Konu Sahibi
yeni nesilden kastım bu symbian belle olan bütün telefonlar :) nesil meselesini bilmediğim için :) özellikle n8 değilmi dedim oda başladı telefon modellerini saymaya

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar 2. aradiğimda telefondaki kişi şöyle bişiyde dedi şimdi gelememesi için bi sebep yokki aynı sisteme sahip telefonlar dedi diğerlerine önce gelmesinin sebebi dedi satışı daha yeni olmasıdir dedi

- - - Eklendi - - -

ayrıca arkadaşin biride açmış konu bugun bakabilirsiniz

http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...8-yeni-guncelleme-30-kasim-2012-a-706158.html

achambo

achambo

Üye
varya gelirse uçarım:)

ANIL

ANIL

Admin
FP2 lite sürümünün gelebileceği belirtilmişti. Zaten gelirse lite olarak gelmesi daha doğru olur.

sonerrap

sonerrap

Üye
dostum fp2 gelcek olsaydı refresh gelmezdi

meme4

meme4

Üye
fp1 gelmeden fp2 gelmesi çok saçma olur fp2 güncellemesini almak için önce fp1 almanız lazım ama fp lite vb adlarda bu güncellemeye yakın bir güncelleme gelebilir

serinaga

serinaga

Üye
Haydi bakalım hayırlısı ...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
FP1 zaten gelmeyecek..lite olarakaldık..aynı şekilde FP2 de lite olarak gelebilir

bayon

Üye
    Konu Sahibi
fp1 gelmeden fp2 gelmesi çok saçma olur fp2 güncellemesini almak için önce fp1 almanız lazım ama fp lite vb adlarda bu güncellemeye yakın bir güncelleme gelebilir

tabikide öyle zaten direk FP2 nin gelmesi çok saçma olur demek istediğim bu güncelleme maratonuna 1. nesil cihazlarda katılacak geçde olsa

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Bence saçma Fp1'i vermeyen bi firmadan Fp2 beklemek :/ Belki refresh gibi bi güncelleme gelir :)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Nokia Benna gibi bir isimle gelebilir mi ? :hmmm

karadag63

karadag63

Üye
2. Nesil telefonlar için çıkan güncellemeler zaten direk olarak aynısı 1. Nesillere verilmiyor. Nasıl ki fp1, refresh adı altında geldi ise. Fp2 güncellemeside 1.nesillere uygun hale getirerek verebilir. Umarım ki dediğim gibi olur :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
fp1'e fp2 geldi refreshe'de refresh 2 gelir belki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt