1.Nesiilere Gelecek FP1 Umudu ve Resmi Sitesinde 2.Nesillere Güncelleme ile Gelmiş Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
1080p neden açmıyor kş daha gelmedi demek fp2 ye saklıyorlar

Dampierre

Dampierre

Üye
Ben denemiştim açmıyor.

---------- Eklendi @ 15:26:30 ---------- Yazıldı @ 15:22:21 ----------

Asphalt 5'te ne kasması var ya ben de hiç kasmıyor. Bir sürü versiyonu var doğru versiyonu indirirsen sorun kalmaz :oke:
Nisan'da paylaşılan sürüm: http://www.maxicep.com/symbian-3-oy...hd-nfc-v1-00-3-nokia-belle-signed-625790.html

kastığı mahkeme kararıyla bile kanıtlansa kasmadığını iddia eden arkadaşlara video çek koy diyorum. N8 e geçen sene ağustosta ilk sızdırılan belle de Asphalt 6 boru gibi kasıyordu, hatta hakkında onlarca konu açıldı (yerli yabancı forumlar dahil) forumdan bir arkadaş kasmıyorda kasmıyor diye tutturdu. 10-15 fps ye nasıl akıcı diyorsunuz anlamıyorum ya. Asphalt 5 symbian için kronik kasan bir uygulamadır.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
asphalt5 kasar uyumlu değil çünkü 6 da önce öyleydi sonradan düzeltildi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
valla 701 e gelse fena olur ya 720p videoları güzel zaten 1080p ile kopar kısa film çekerim hatta ilk klibimi çekerim :D

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
kastığı mahkeme kararıyla bile kanıtlansa kasmadığını iddia eden arkadaşlara video çek koy diyorum. N8 e geçen sene ağustosta ilk sızdırılan belle de Asphalt 6 boru gibi kasıyordu, hatta hakkında onlarca konu açıldı (yerli yabancı forumlar dahil) forumdan bir arkadaş kasmıyorda kasmıyor diye tutturdu. 10-15 fps ye nasıl akıcı diyorsunuz anlamıyorum ya. Asphalt 5 symbian için kronik kasan bir uygulamadır.
Valla bu sürüm benim telefonda kasmıyor zaten sadece NFC destekli telefonlar için birinci nesilde de açılmıyor sanırım. İnanıp inanmaman da umrumda değil ben 603 kullanan arkadaş için yazdım oke :oke:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ortamı germeyelim

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Valla bu sürüm benim telefonda kasmıyor zaten sadece NFC destekli telefonlar için birinci nesilde de açılmıyor sanırım. İnanıp inanmaman da umrumda değil ben 603 kullanan arkadaş için yazdım oke :oke:

C7'de Anna'da otomatik yüklüydü yani 1.nesiller açıyor .

kshn26

Üye
ben 701'e f1i yükledikten sonra telefon ısınmaya başladı ve angry birds'te felan birazcık takılmaya başladı, bu ısınma ve takılma konusunda korkulacak bişey var mıdır sizce?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Ben Nokia E7 kullanıyorum şimdi benim cihaz 1. Nesil mi? Ve bu FP1 nedir biri anlatabilir mi bana acaba?

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
eyw kardeş sağolasın / fp1 feature pack mış ama nedir bilmiyorum ondan sormuştum
20 yeni widgets, yeni tema efektleri, menüde ufak arayüz değişiklikleri, dolby digital ses desteği, arttırılmış stabilite ile performans artışı ve 700/701 için 1 ghzden 1.3 ghz'e overclock işlemi özelliklerini barındıran bir güncelleme paketidir. Bu güncelleme paketi yalnızca ikinci nesil cihazlar 603/700/701/808 içindir. 1.3 ghz'e overclock edilmiş Nokia 808 modeli ise FP1 yüklü olarak piyasaya Mayıs ayında çıkacaktır.

kshn26

Üye
ben 701'e f1i yükledikten sonra telefon ısınmaya başladı ve angry birds'te felan birazcık takılmaya başladı, bu ısınma ve takılma konusunda korkulacak bişey var mıdır sizce? yazmıştım cevap verebilicek var mı acaba? ayrıca fp1'i tekrardan yüklemek takılma sorununu giderir mi? ve fp1'i nasıl tekrardan yüklerim -.-!

___kaptan___

___kaptan___

Üye
20 yeni widgets, yeni tema efektleri, menüde ufak arayüz değişiklikleri, dolby digital ses desteği, arttırılmış stabilite ile performans artışı ve 700/701 için 1 ghzden 1.3 ghz'e overclock işlemi özelliklerini barındıran bir güncelleme paketidir. Bu güncelleme paketi yalnızca ikinci nesil cihazlar 603/700/701/808 içindir. 1.3 ghz'e overclock edilmiş Nokia 808 modeli ise FP1 yüklü olarak piyasaya Mayıs ayında çıkacaktır.

hmm peki nokia E7 için neler değişcek yani bu gelecek güncellemelerden E7 etkilenecek mi tarayıcı olsun ghz olsun ???

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Daha belli değil konuyu iyiyce okursanız ben açtım konuyu belki gelir belki bu adla bir güncelleme gelmez başka gelir.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
hmm peki nokia E7 için neler değişcek yani bu gelecek güncellemelerden E7 etkilenecek mi tarayıcı olsun ghz olsun ???
FP1 birinci nesiller için gelmeyecek yani E7 için de gelmiyor. Ancak ufak tefek güncellemelerle destek gene Nokia tarafından verilecek ve geçenlerde çıkan QT güncellemesi buna bir örnek çok ufak boyutlu ancak kuranların yazdığına göre telefon genelinde performans artışı varmış. Bunun gibi güncellemeler Nokia tarafından sürekli verilecek zaten genelde sıra sıra yapıyor. Birinci nesillere Belle geldi. Belle ile gelen ikinci nesillere FP1 geldi sonra Lumia serisi geçenlerde de N9'a güncelleme geldi. Yani desteksiz bırakmıyor.

Üst Alt