1.Nesiilere Gelecek FP1 Umudu ve Resmi Sitesinde 2.Nesillere Güncelleme ile Gelmiş Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Bana aynı şeyi telefoncu da söylemişti OTG kablo ile hdmi şeklinde bağlanıo diye telefoncu olcaklar bi de. Herneyse TV-Out da pek bulunmuyor bulunmaz hint kumaşı mübarek...

Tv out mu bulunmuyor? bir ucu kulaklık gibi diğer ucunda 3 tane jak var. Sarı, beyaz ve kırmızı renk. heryerde bulabilirsin bu kabloyu

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
:ehe valla ben de alıcam bitane arıyorum bakalım

---------- Eklendi @ 18:30:26 ---------- Yazıldı @ 18:29:33 ----------

Tv out mu bulunmuyor? bir ucu kulaklık gibi diğer ucunda 3 tane jak var. Sarı, beyaz ve kırmızı renk. heryerde bulabilirsin bu kabloyu

ortalama kaç kuruş hocam :islik

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap

soganlik

Üye
1ghz kesin olur fp1 gelirse kırpılmamış olarak

bu işlemci hızı donanımsal bir kapasite değil mi, yazılımla nasıl artıyor, mesela 2.2 ghz bir bilgisayar işlemcisi bir yazılımla 3.0 ghz olur mu, yada telefon işlemcisi tamamen farklı bir şey mi, pek anlayamadım doğrusu...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
overclock ediliyor hocam karışık biraz

SilentOne

SilentOne

Üye
beyler bu arada hiç 1080p hd video atıpda çalıştıran var mı fp 1 de çünkü 808 de 1080p çekim özelliği var belki dobly ile birlikte kodec ini koymuş olabilirler

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
denemedim kardeşim yarın pcde indirir dener yazarım sonucu

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ne kadardır hocam elektrikçi uzak biraz üşeniyorum çıkmaya :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​fiyatlarla ilgili hiç bilgim yok ama kadıköyde taş çatlasa 15e bulunur :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o kadar tutmaz ya 20 ye hdmi kablolar var :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
o zaman 10tl civarıdır diyorum :) dedim ya fiyatlarla pek bir bilgim yok. yazıcıoğlunda bulursun anadolu tarafındaysan eğer. avrupa ise direk eminönü :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
avrupalıyım :D eminönüne gidicem bu hafta zaten bakarım ordan :)

Dimi3

Dimi3

Üye
Ben sahsen 603un 1.3 ghz oldugunu sanmiyorum, evet telefon hizlandi, oyunlara girerken falan dahahizli aciliyor ancak Asphalt 5 uyumsuzluktan oturu hala biraz kasiyor. Bu durum 700 ve 701de nasil bilmiyorum ancak arkadasin 701inde fp1 yok ve onda da biraz kasiyor. Fp1 yuklerse nolur bilmiyorum..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
603 ün yükselmediği resmiyet kazandı zaten 701 im var ben asphalt5 hiç oynamadım yarın indiricem bi bakalım

Dampierre

Dampierre

Üye
ilk nesil için fp1 tadında yeni sızdırılmış yazılım yayınladı. Taylor, fp1 ile gelen özelliklerin bazıları gelmiş, tarayıcı ve multitasking falan. Tek sıkıntı 680 mhz işlemci :D onuda bi overclock edemediler gitti.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
overclock riskine girmezler bence

SilentOne

SilentOne

Üye
bncede girmezler

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
adamlar kendi telefonlarında deniyorlar patlarsa gitti

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
beyler bu arada hiç 1080p hd video atıpda çalıştıran var mı fp 1 de çünkü 808 de 1080p çekim özelliği var belki dobly ile birlikte kodec ini koymuş olabilirler
Ben denemiştim açmıyor.

---------- Eklendi @ 15:26:30 ---------- Yazıldı @ 15:22:21 ----------

Ben sahsen 603un 1.3 ghz oldugunu sanmiyorum, evet telefon hizlandi, oyunlara girerken falan dahahizli aciliyor ancak Asphalt 5 uyumsuzluktan oturu hala biraz kasiyor. Bu durum 700 ve 701de nasil bilmiyorum ancak arkadasin 701inde fp1 yok ve onda da biraz kasiyor. Fp1 yuklerse nolur bilmiyorum..
Asphalt 5'te ne kasması var ya ben de hiç kasmıyor. Bir sürü versiyonu var doğru versiyonu indirirsen sorun kalmaz :oke:
Nisan'da paylaşılan sürüm: http://www.maxicep.com/symbian-3-oy...hd-nfc-v1-00-3-nokia-belle-signed-625790.html

Üst Alt