1.Nesiilere Gelecek FP1 Umudu ve Resmi Sitesinde 2.Nesillere Güncelleme ile Gelmiş Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
1.Nesiilere Gelecek FP1 Umudu ve Resmi Sitesinde 2.Nesillere Güncelleme ile Gelmiş Özellikleri
Öncelikle bu konuyu ndeden açtığımı söylüyorum

Nokia 603'ün İşlemcini 1.3ghz mi olacağı yoksa 1ghz olarak kalağına kesinlik getirmek için açtım.

Bide Nokia 112.010.1404 Adlı Güncellme ile Gelecek Özeilliklerini yazdım.

Bide 1.nesillerin FP1 güncellemesini alacak mı alamayacak mı? tartışması için açtım.

Nokia duyurmuştu Symbian Belle için Microsoft Office Uygulamaları Suite 2.0 şaşırtıcı Nokia havadan üzerinden Nokia 700, 701 ve 603 için boyutu 27MB civarında Nokia Belle Feature Pack 1 yazılım güncellemesi (112.010.1404) yayımladı Akıllı Telefonlar & bugün (OTA güncelleştirme) boyutu yaparken üzerinden güncelleme olacak durumda büyük olmalıdır Nokia Suite.

Diğer tüm Symbian Belle Cihazlar kesinlikle zamanı gelince Belle FP1 yazılım güncellemesi elde edilecektir. Ancak diğer Belle Akıllı Telefonlar için yayımlanan almak için Belle FP1 yazılım güncellemesi için kesin durumu tarihleri ​​vardır.

Nokia Belle FP1 İle Gelen Özellikler:
1Ghz Cihazlar 1.3Ghz (Sadece Nokia 701 ve 700)
603 1ghz olarak kalacaktır.
- Dolby Digital Plus Ses Deneyimi
- 20 Yeni widget'lar
- Browser v8.2 güncellendi HTML 5 Desteği
-Haritalar Güncelleme
- Geliştirilmiş Canlı Multi-tasking görünümü
- Geliştirilmiş Menüsü Uygulama Kullanıcı Arayüzü
- Nokia Belle için Microsoft Office Application Suite 2.0
- Performans İyileştirmeler
- Qt sürümü v4.8 güncellendi
- Java run-time v2.4 güncellendi

Kaynak: [/I]

Nokia'ın resmi sitesinde FP1 ile gelen Özeillikler:
Kaynak:

603 için Gelen Özellikler:
Gördüğünüz gibi hızı 1ghz olarak kalmıştır.
Aşağıdaki yeni özellikleri ve güncelleştirme seçeneklerini, Nokia 603 için kullanılabilir.
•Yeni aletler, öyle aynı derecede müzik çalar, Hava durumu, Konumum, Facebook, heyecan ve nfc
•HD film ve müzik için surround ses
HTML5 için yüksek kaliteli YouTube videoları, yakın fotoğraf Flickr Twitter tweets yakın ve destekleyen •Browser 8.2,

701 ve 700:
•Yeni aletler, öyle aynı derecede müzik çalar, Hava durumu, Konumum, Facebook, heyecan ve nfc
•HD film ve müzik için surround ses
HTML5 için yüksek kaliteli YouTube videoları, yakın fotoğraf Flickr Twitter tweets yakın ve destekleyen •Browser 8.2,
•Tarayıcının telefon işlemci hızı 1 GHz 1.3 GHz için genel performansını arttı

leon_ysn

Üye
603 kullanıyorum ama işlemcimin 1.3 Ghz olduğunu düşünüyorum . Çünkü telefon hızlandı :)

ky_nukro

Üye
aynen bendede 603 var bariz şekilde hızlandı

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hızlanma stabilliklede alakalı bir durum yazılım optimize edildikçe sistem gereksinimi düşer ve hızlanır

umt07

umt07

Üye
603ü bağladım şuan indiriyor bakalım nasıl bişe tamda yazılı dönemim aam indircema artık.

aykutozkann

aykutozkann

Üye
peki madem tartışmaya açıldı. aklıma takıldı nokia 500 hangi nesil oluyor :D kimse kabul etmedi bu cihazı :p

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
1.nesil yani bizden :) ama akraba evliliği kendisi pek tutulmadı..

nokia şöyle de yapabilir..1.nesillere güncelleme çıkarmaz..bizi 2.nesil cihaz almaya zorlar..belki de 603ün fiyatı bu yüzden c6-01 ile aynı oldu..ne dersiniz? :)

SilentOne

SilentOne

Üye
indirdin mi peki

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Çeviri : Google Translate .
Zar zor anladım kardeş keşke başka bir yerden çevirseydin .

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Birincisi bir E7 kullanıcısı yeni nesil 603'ün işlemcisinin durumunu bilemez çünkü herhangi adamakıllı bir açıklama yok test edebileceğimiz bir uygulama da yok. Ben de diğer arkadaşlar gibi 1.3 ghz'e çıkartıldığını düşünüyorum çünkü telefon ciddi biçimde hızlandı.İkincisi de 50 kere dedim fp1 birinci nesle gelmeyecek Nokia kendi ağzıyla dedi bunu ancak başka türlü güncellemeler gelecek.

punisher123

punisher123

Üye
Verilen kaynakta resmi değil,Daha öncekilerden farkı yok,603ün işlemcisinin hızlandırılmasının önünde hiç bir donanımsal engel yok,Tabi Nokia keyfi davranırsa olur orası ayrı..

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Belle yeni bir deneyimdi. Ancak FP1 bir geliştirme yazılımı telefonu kastırması gereken efektler, özellikler varken telefon aksine daha da jet gibi çalışıyor, bence 1.3 ghz'e oc var.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Belle yeni bir deneyimdi. Ancak FP1 bir geliştirme yazılımı telefonu kastırması gereken efektler, özellikler varken telefon aksine daha da jet gibi çalışıyor, bence 1.3 ghz'e oc var.

Sistem optimasyonu iyi yapıldıysa en ağır sistemler bile stabil çalışabilir bunun oc ile alakası yok .

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
eline sağlık kardeşim :tşk:

Polymath

Polymath

Üye
Bu konuları görmekten sıkıldım artik. Birincisi ne sen bilebilirsin 603'ün 1.3 ghz oldugunu ne de biz. En son nokia baş editörü 603'ünde 1.3 ghz olağını söylemisti. O konu forumda mevcut okuyabilirsin. Yani elinde kanit yok birsey yok baska bir forumdan alıntı yapıp dogru mu bellı degıl burda yanlış bılgı veriyorsunuz ve belkıde uzuyorsunuz insanlari. Ayrıca bir yabancı forumda 700 ve 701 in 1.3 ghz olmadgi gorulmus. Ölçtükleri programda yanlıs olabilir. E simdi bunuda alıntı yapalım konu acalım mı 700 ve 701ler 1.3ghz olmadi dıye napalım ?

www.maxicep.com/symbian-3-genel/nokia-belle-fp1-ile-700-ve-701in-islemci-hizi-1-3-ghz-olacak-guncellendi-609958.html

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Orjnial Nokia sitesine geldiğinde hepimiz özelliklerini göreceğiz.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye

nokia güncellemeleri hakkında tweet atan eleman az önce yeni bir tweet attı ve söylediğine göre 1. nesillere FP 1 22.haftada geliyor..bu da mayısın son haftası oluyor..bellenin çıkacağı günü de söylemiş bu arkadaş. bunda da ggerçeklik payı olabilir..

bu da ingilizcesi

Üst Alt