Boyle bir lumia900 gormediniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Boyle bir lumia900 gormediniz

nokianin espoo'daki genel merkezinde goruntulenen bu resimdeki lumia900 tamamen gercek fakat hayat bulmamis bir lumia900 prototipi.
En buyuk farki da on yuzunun tamamen ekran camindan olusmasi.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Keşke buradaki gibi ön yüz tamamen ekrandan oluşsaymış :( Teşekkürler :tebessüm:

m542tf

m542tf

Üye
olabilirmiş aslında

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Enteresan ekran açık olsa iyi olurdu.Ama prototipte kalmış

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Bir bildikleri vardır herhalde.Farkı anlayamadım ama:D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ekran camina bak hunkarim. Kasa cikintisi yok telefonda.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

Evet onu gördümde şimdi bu çıkarmı diyede düşünüyorum :hmmm

Nokianin bir projesi vardi Turk muhendis yonetiyordu. Odtü ile ortak yurutulen bir ekran projesi. Buna benzer kivrimli bir ekran yapmaya calisiyorlardi. Yapilmisti da. :hmmm

theposies

theposies

Üye
güzelmiş ama lumialar her haliyle güzel :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
iyiymiş yahu

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
çok iyi ya Nokia bu kıvrılan ekranı 2014 e kadar yetiştirecek diye biliyorum umarım işlevsel birşey yapıp sunarlar :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
abi bu arada ön yüzey tamamda kenarlar tamamen ekran olmayabilir dışardan bakınca kenarlar N9 da da duruyor ama açınca bi kısmı siyah kalıyor ekran görevi görmüyor bu da öyle olabilir.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
abi bu arada ön yüzey tamamda kenarlar tamamen ekran olmayabilir dışardan bakınca kenarlar N9 da da duruyor ama açınca bi kısmı siyah kalıyor ekran görevi görmüyor bu da öyle olabilir.

olabilir tabiki ama duşunsene ekrandaki saati o ust kivrimli olan kisima koyabilmek ne guzel olur:D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

olabilir tabiki ama duşunsene ekrandaki saati o ust kivrimli olan kisima koyabilmek ne guzel olur:D

:evet: Hayırlısıyla bekleyip görelim abi.. Diğer konuda da dedim Nokia nın yenilikçi yönünü kaybetmemesi güzel ve çok daha güzel teknolojiler kazandıracaktır bize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt