Nokia Lumia 920: Deneme Şansı (Türkiye Yok Maalesef)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 920: Deneme Şansı (Türkiye Yok Maalesef)

Nokia'dan "deneme sürüşü"

Nokia'dan, Lumia 920'yi merak edenler için iki haftalık bedava deneme şansı geldi! Ama...

Nokia'nın ürünlerini tanıtmak için başvurduğu sıradışı reklam ve pazarlama yöntemleri malum. Şimdi de Lumia 920'yi (hatta 900'ü) merak eden ama emin olamayanlar için Nokia, telefonu iki hafta deneme şansı sunuyor.
şağıdaki bağlantıdan şirketin konu ile ilgili sayfasına ulaşılıyor. Listeye ismini kaydettirip şirketin kullanım şartlarını kabul edenler kampanyaya katılabiliyor.

Nokia bu promosyonu bir süredir devam ettiriyordu ama Lumia 920 listeye dahil değildi. Yeni modelin de bu sayfadan sunulacağı Nokia tarafından ancak bu hafta açıklandı.

Lumia 920 henüz siteden sunulmuyor ama Nokia bir süredir bir yandan rakiplerini aşağılayan bir gerilla kampanya sürdürüp bir yandan da cihaz için beklentiyi artırıyordu. Kağıt üzerinde Nokia'nınyeni telefonu her açıdan etkileyici görünse de, asıl farkı Lumia 920'de Windows Phone 8'in kullanılış tarzı belirleyecek.

Ve son olarak kötü bir haber: Bu kampanya'dan ne yazık ki Türkiye'deki kullanıcılar yararlanamıyor. Nokia bu durumu, Türkiye'deki gümrük prosedürünün kampanyaya izin vermemesi olarak açıklıyor. Aynı şekilde, Türkiye ile birlikte kampanyaya katılamayan tek ülkeSırbistan...

Link:

Kaynak: Chip

• Beğen
Tepkiler: IVI-Elia ve Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
:ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: IVI-Elia ve bulutsuzgece

IVI-Elia

Üye
:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Cihanî Sultan
projectmaximo

projectmaximo

Üye
türkiye'de yaşamak bir teknoloji meraklısı için sürekli daha da zorlaşıyor.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve n000k
komando04

komando04

Üye
bu ne demek oluyor şimdi anlamadım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yunanistan şurasi bir kac gunlugune gideyim bari:kop:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
otostopçu

otostopçu

Üye
gümrük olayı çok saçma bence fazla abartılıyor nerden baksan 150 200 tl fazla ödüyoru

acuxx

acuxx

Üye
zaten pek heveslenmemiştim böyle bişey olucağı belliydi

projectmaximo

projectmaximo

Üye
teknolojik aletlerden aldıkları aşırı vergiler yetmiyormuş gibi bir de gümrük prosedürleri bilmem ne diye bu tarz şeylerden bile yaralanamıyoruz baksanıza. bunu demek istedim. adamlar 650 dolara alıyor biz burda milyarlarca lira veriyoruz aynı alete

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
teknolojik aletlerden aldıkları aşırı vergiler yetmiyormuş gibi bir de gümrük prosedürleri bilmem ne diye bu tarz şeylerden bile yaralanamıyoruz baksanıza. bunu demek istedim. adamlar 650 dolara alıyor biz burda milyarlarca lira veriyoruz aynı alete

Evet maalesef fahiş gümrük vergileri ve uygulamaları yüzünden dünyada en pahalı teknolojiyi biz kullanıyoruz.
Olması gerekenden 400-500 TL daha fazla ödüyoruz.
:off:

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Ben Gonderdim Bir Form ..

Bakalim Ne Olacak .. Tesekkurler .. :)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
yasirtaha

yasirtaha

Üye
arkadaşlar 820 de gorilla glass cam koruma yokmuş galiba öylemi bu çok büyük bir eksik bence c6-01 de bile varken bu telefona koymama mantığı nedir anlamadım yani

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
arkadaşlar 820 de gorilla glass cam koruma yokmuş galiba öylemi bu çok büyük bir eksik bence c6-01 de bile varken bu telefona koymama mantığı nedir anlamadım yani

Sağlamdır.Ya da çok ucuza satacaklardır ederinden...

.Murat.

.Murat.

Üye
vatandaşına teknoloji hizmeti veremiyorsan yurtdışı hizmetede yüksek fiyat alamazsın devlet olarak.

projectmaximo

projectmaximo

Üye
vatandaşına teknoloji hizmeti veremiyorsan yurtdışı hizmetede yüksek fiyat alamazsın devlet olarak.

aynen öyle. internette de aynı durum var. deli gibi paraların döndüğü bu teknoloji pazarında devletin hiç olmaması düşündürücü. türktelekom satıldı şimdi istediği gibi at koşturuyor piyasada.

neyse ya bu konuya bi girdik mi çıkamayız. konu dağılmasın:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt