Ve beklenen an geldi: Nokia Lumia 920 Resmi Olarak Türkiye ile Buluşuyor!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
:ehe 28 kasım :oke: bu arada şu kablosuz sarj aparatı için 169TL istiyorlar çok değil mi?

Turkcellde aylik ek 6.40tl 24 ay.

turkcell malumunuz tarife üzerinden kampanyayı başlattı hemde aylık 6.40 gibi ek bir ücretle kablosuz şarj cihazı olan D-900 üde veriyor..ben hesapladım fazla bir faiz koymuyor 24 aya.. insanda buldum turkcelli sanırım vodafone falan bekleyemiycem :) yalnız aradığım bir turkcell mağazası kırmızı gelmiycek dedi.. kampanyadan muafmı tutyorlar acaba?? :( bilgisi olan bi söyleyebilir mi? siyah, beyaz ve sarı gelcek 1-2 güne kadar dedi!!

Renk ceşitlerinde stok sıkıntısı var. Gelmiyecek diye bir şey yok başka bayilere ve tim'lere sor.

• Beğen
Tepkiler: n000k
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Turkcell iyide
bu tarife fiyatları farklı ben geçen gün inceledim normalde alacağın tarifeyi L920 ilke alrsan 10 TL gibi pahalıya alıyorsun tarifeyi buda
240 TL ederki ne gereği var diyorum ben kendi açımdan

komando04

komando04

Üye
Turkcell iyide
bu tarife fiyatları farklı ben geçen gün inceledim normalde alacağın tarifeyi L920 ilke alrsan 10 TL gibi pahalıya alıyorsun tarifeyi buda
240 TL ederki ne gereği var diyorum ben kendi açımdan

haklısın valla kardeşim

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Lumia 920 Aylık Kampanyalı fiyatı Ne Kadar Bilgilendirirmisiniz Hattımı Türkcelle tasımayı düsünüyorumda

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Lumia 920 Aylık Kampanyalı fiyatı Ne Kadar Bilgilendirirmisiniz Hattımı Türkcelle tasımayı düsünüyorumda

Kampanyalarda oparatör telefonu öyle vermiyor alacaksan en az 6 ay faturalarını düzenli ödemiş ve o oparatyörde olmalısın

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
papakudioflu

papakudioflu

Admin
hayir yapmiyorlar son alti aylik fatura tutarinizin en az 180 tl veya son bir yildaki fatura tutarinizin en az 300tl olmasi gibi şartlar var. Turkcellin sitesine girip kampanyalara tiklarsaniz butun ayrintilar yaziyor.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
vay arkadas ya o zaman hiç bosuna beklemeyeyim ben simdiden para biriktirmeye baslayım o zaman ya :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Kablosuz şarj altlığının fiyatı çok uçuk.
169 TL nedir yaa, yuh :dry:

Üst Alt