Lumia 920, 2 Kasım'da Start Alıyor, 11 Kasım'da Amerika'da...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920, 2 Kasım'da Start Alıyor, 11 Kasım'da Amerika'da...

Nokia’nın Finlandiya sayfasında Lumia 920 için 2 Kasım'da bitecek olan geri sayım başladı.
Geri sayımda şu ifadeler yer aldı:

BU "LUMİA".

6 gün, 8 saat, 54 dakika, 21 saniye sonra Nokia Lumia 920'nin neden dünyanın en yenilikçi telefonu olduğuna dair 21 sebep söyleyeceğiz.

Nokia aynı zamanda bu süre zarfında aşağıdaki linkte yer alan sayfaya e-mail adresini girenlere 21 adet Lumia 920 dağıtacak.

Lumia 920, 2 Kasım'da hemen çıkacak diye heyecan yapmayın, yani en azından şimdilik. Bilindiği üzere N9 için de zamanında böyle bir kampanya olmuş, her gün bir adet N9'un hediye edildiği yine geri sayımlı bir kampanya düzenlenmişti. Ancak geri sayım ve kampanya dönemi bittikten sonra bile N9 için birkaç hafta beklemek gerekmişti.

Amerika'da ise çeşitli kaynaklardan alınan son bilgilere göre Nokia'nın amiral gemisi Lumia 920, 11 Kasım itibariyle AT&T'den start alacak.

Bilindiği üzere, daha önceki dedikodularda Lumia 920'nin Ekim'in son günleri yada Kasım'ın ilk haftası itibariyle Amerika ve Almanya'da satışının başlayacağı söyleniyordu. Ancak son bir haftadır yayılan haberlerde çıkış tarihlerinin birer hafta ileri kaydırıldığı belirtiliyordu. Nitekim Nokia'nın anavatanı olan Finlandiya dışındaki ülkeler için bu durum gerçekleşmiş gibi görünüyor.

Öyle ya da böyle, sonunda hasret bitiyor.
Lumia 920 Kasım ayının sonlarına doğru Türkiye dahil pek çok ülke pazarını sallıyor olacak.

• Beğen
Tepkiler: YasirTaHazal

ecel54

ecel54

Üye
hemen e-mail adresimi yolladım :D

doctorrr

doctorrr

Üye
daha gelmedi mi yaa

papakudioflu

papakudioflu

Admin
özgür'cügüm yanliş yazmişsin 21 degil 20 adet kaldı:D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
İlk kullanan arkadaştan inceleme bekliyoruz :)

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
e-mail şifresini bildigim ne kadar eş dost akraba varsa alayini girdim sonuclrda muhakkak ben kazanmiş olmaliyim bunca mail adresiyle :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Teşekkürler abi şansımızı deneyelim :)

ecel54

ecel54

Üye
ben nokiamail. hesabımıda yolladım, belki torpil yaparlar :ehe

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Acaba 50-100 tane e-mail adresi açıp hepsinden yollasam mı?? :D

pirenuri

pirenuri

Üye
ya şans işi o yüzden 3 tane yaptım yeter :oke:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
10 tane mail yolda :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bende bir mail attım hadi hayırlısı

Placebo-

Placebo-

Üye
Fince bilmiyorum çözemedim siteyi. :ehe

Buğra60

Buğra60

Üye
Ben de 6 tane mail yolladım, o tarihe kadar bikaç tane daha yollarım heralde :)
Yalnız bi sorum var, bu mailleri yazıp kaydediyoruz tamam ama bunlar sahte/gerçek mail kontrolü yapmayacaklar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...