Acil yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shekerz

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım lütfen
1 saat kadar önce samsung np-r540-jt05tr model laptopuma 1 bardak kadar gazoz döküldü, hemen kapattım bataryayı çıkarttım önce 1 2-3 dakıka kadar yan tuttum arkasından. klavye kısmını havluyla kuruladım 1 saat kadar kurumasını bekledım ve 1-2 kez acmayı denedım, power ısıgı yandı ama hıc bı hareket olmadı tekrar kapattım beklemedeyım, ne yapabilirimm,

futbol123

futbol123

Üye
Teknik servise götürmen lazım burda yardımcı olamayız

shekerz

Üye
    Konu Sahibi
son care onu yapıcam ama faturası bursada, faxlatsam kabul ederlermi ki

lgkg300

lgkg300

Üye
Laptopuna sıvı döküldüğünde hemen tez cevirmeliydin. Yani klavyesi zemine oturacak şekilde ve yaklaşık yarım gün bekletmen gerekiyordu.

---------- Eklendi @ 21:52:34 ---------- Yazıldı @ 21:51:55 ----------

şimdiye dek sıvı iç mekanizmaya tam olarak sızmıştir

shekerz

Üye
    Konu Sahibi
o vazıyette su anda yarına, servıse goturene kadar oyle kalcak muhtemelen.

ne kadar fiyat cıkar tahmınen

lgkg300

lgkg300

Üye
bu adamların acıması yok. Benim minin fanindan ses geliyordu, götürdüm servise sadece temizledi 25 :tl: aldı. Tahminen senden enaz 50 ister, parça değişimi yapılacaksa 100 :tl: olur.

shekerz

Üye
    Konu Sahibi
o kadarsa gene iyiymiş arkadaslar 500-600 arası dediler de :S korktum

shekerz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar laptop acıldı, ufak bir sorunum var bataryasız acılıyor, bataryayla beraber fıse taktıgmda da acılıyor ve bataryayı %100 dolu olarak gosterıyor, fısı cıkardgımda kapanıyor kendılgıınden sanırım batarya gitti ? bi fikri olan varmı

pasha14

pasha14

Üye
arkadaslar laptop acıldı, ufak bir sorunum var bataryasız acılıyor, bataryayla beraber fıse taktıgmda da acılıyor ve bataryayı %100 dolu olarak gosterıyor, fısı cıkardgımda kapanıyor kendılgıınden sanırım batarya gitti ? bi fikri olan varmı

Batarya gitmiş olabilir veya makine bataryayı görmüyor olabilir tam olarak anlatamadım ama sen anlamıssındır heralde :D
Telefonlarda sıvı temasında prinç dolu ağzı kapalı bir kaba koyunca sıvıyı tamamen çekiyordu bilgisayarda ne kadar işe yarar bilmem bunu önerecektim sana ama neyse ki artık bilgisayar açılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt