Uygulama COK ACİL YARİN YOLA GİDİYOR ARKADAŞ TELEFON BOZULDU

Sponsorlu Bağlantılar

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hemen iletiyorum. Sonrası?Warning yazan ekran acilmis.

Tmobile

Tmobile

Üye
recovery menüsü açılınca wipe cache derseniz geçici dosyaları siler oda
Tamam hemen iletiyorum. Sonrası?
recovery açılırsa wipe cache partition bassın olmazsa ki olmayacaktır format denemesi şart oda olmazsa odinden stock rom atılması gerekli.
Tamam hemen iletiyorum. Sonrası?Warning yazan ekran acilmis.
download mod açılmış warning diyorsa download moddur cihazı kapatsın şimdi ses açma orta tuş güç tuşuna bassın bu sefer recovery mod açılacaktır.

metot1

Üye
    Konu Sahibi
warnıng!
a custom OS can cause ctırıcal problems ın phone and ınstalled applıcatıons.
ıf you want to download a custom OS. press the volume up key. otherwise, press the volume down key to cancel.
volume up : continue
volume down: cancel (restart phone)

Tmobile

Tmobile

Üye
warnıng!
a custom OS can cause ctırıcal problems ın phone and ınstalled applıcatıons.
ıf you want to download a custom OS. press the volume up key. otherwise, press the volume down key to cancel.
volume up : continue
volume down: cancel (restart phone)
hayır volum down a bassın cihaz restart atıcak

metot1

Üye
    Konu Sahibi
ODIN.MODE acilmis?

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Yine warning gelmiş -.- kiz cildirtcak benii

Tmobile

Tmobile

Üye
Yine warning gelmiş -.- kiz cildirtcak benii
aynı yermi açılmış o cihaz şuanki duruma göre rom atmadan açılmaz gibi gözüküyor maalesef kaçyaşında bu arkadaş ayıptır sorması ?

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Aciliyo gibi oluyor kapaniyormus 19 kardeşim de çok kotu su an yarin da yola gitcek

Tmobile

Tmobile

Üye
Aciliyo gibi oluyor kapaniyormus 19 kardeşim de çok kotu su an yarin da yola gitcek
ya aslında kötü olcak bişey yok rom atılınca anında açılır cihaz ne yapmışkı cihaza öyle olmuş ona göre bir yolda izliyebiliriz birde şunu sorarmısın cihaz rootlumuymuş ve stock rommu varmış customm rommu ?

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim kiz bilmez onlari NTden almis telefonu 1800e

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Alttaki kardesim

Tmobile

Tmobile

Üye
o yanlış modu açıyor maalesef üstte gördüğünüz mod recovery modu alttaki ise download mod = yani cihaza pc üzerinden odin le rom atmak için alttaki mod kullanılıyor ses açma home ve güç tuşuna basılınca açılması lazım olmuyorsa rom atılması şart

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Anladim kardeşim. Çok sağol helal et hakkini.
o yanlış modu açıyor maalesef üstte gördüğünüz mod recovery modu alttaki ise download mod = yani cihaza pc üzerinden odin le rom atmak için alttaki mod kullanılıyor ses açma home ve güç tuşuna basılınca açılması lazım olmuyorsa rom atılması şart

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
noldu çözdünüz mü sorunu ?

Üst Alt