Pokemon WHİTE NEW VERSİYON GBA (gza)

Sponsorlu Bağlantılar

gza22

Üye
    Konu Sahibi
Pokemon WHİTE NEW VERSİYON GBA (gza)
Tavsıyemdır yanlız oyun orjınaldir her hangı bır edit yapılmıyor malesef cok ugrastım ama basaramadım

ESKİ SERİLERE GÖRE BİRAZ DAHA DEGİŞİK VE DAHA KISA SÜRÜYOR

İNDİR

• Beğen
Tepkiler: emirkarakaya

emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
Teşekkürler kardeş. Eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: ArameD

gza22

Üye
    Konu Sahibi
yüreginize saglık dostlar

• Beğen

worldcafe

Üye
6210 navigatörde çalışırmı

gza22

Üye
    Konu Sahibi
emulatorle calısan butun tlflarda calısır

• Beğen
Safsatr

Safsatr

Üye
teşekkürler

gza22

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

• Beğen
serkanacar25

serkanacar25

Üye
ya tamam güzelde bu fake pokemon oyunu.çözümü yokmu bunun.çôzumsuz bitiremiorum çnkù :D

serecans

serecans

Üye
tesekkurler

HİLAL-A

Üye
teşekkürler

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler :D

wildtiger223

wildtiger223

Üye
adminler sunları siteye yüklermi acaba hotfile,rapidshare gibi sitelerden tel dosya alamıyor flashplayer güncelleme istio ama güncelleme yok

serkanacar25

serkanacar25

Üye
adminler sunları siteye yüklermi acaba hotfile,rapidshare gibi sitelerden tel dosya alamıyor flashplayer güncelleme istio ama güncelleme yok

telefonun markasını bilmiyorum ama s60v3 varsa sende telefonun kendi browser ından rapidshare dışındaki sitelerden dosya indirebilirsin.Geri sayım yapıyo çünkü.Opera kullanıyosan 4shared den indir.Google ye pokemon white 4shared yaz.4shared den indir.Operayla indiriosan geri sayım yapmaz ama 20 saniye yazıosa 20 saniye sonra download a tıkla iner :D Off ne yazdım be :naughty: Normalde bu kadar yazmam ama saat sabahın 5 i olmuş.Sıkıntıdan ugrasacak sey arıorum :D

tunorno

tunorno

Üye
oyun değilmiş arkadaşlar.şmdi nasıl diceksiniz ben baya ilerledim ve steel citye girmeden önce bir poketopu var onu okuyunca oyunun 0.5 beta sürümü olduğunu öğreniyorsunuz ve steel citye girince oyun takılıyor ve hiç hareket etmiyor.doğal olarak ilerleyemiyorsunuz.bilgi vereyim dedim tam yeniden pokemona sarmışken bu olay da beni sarstı.

serkanacar25

serkanacar25

Üye
oyun değilmiş arkadaşlar.şmdi nasıl diceksiniz ben baya ilerledim ve steel citye girmeden önce bir poketopu var onu okuyunca oyunun 0.5 beta sürümü olduğunu öğreniyorsunuz ve steel citye girince oyun takılıyor ve hiç hareket etmiyor.doğal olarak ilerleyemiyorsunuz.bilgi vereyim dedim tam yeniden pokemona sarmışken bu olay da beni sarstı.

Fake pokemon oyunu olduğunu anlaman gerekiyodu.Bunun gibi bi sürü orjinal olmayan düzenlenmiş pokemon oyunu var.Ararsan bulursun.. Bu yüzden bunu oynamadım bende.Ayrıca oynamadıysan fire red i dene :oke: yada chaos black :naughty: :box

gza22

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bu oyunu nıntendonun kendı sıtesinde bnew black ve new white olarak buldum serkan roket binasını gectınmı acaba ben bayabı ılerlemıstım oyunda

serkanacar25

serkanacar25

Üye
arkadaslar bu oyunu nıntendonun kendı sıtesinde bnew black ve new white olarak buldum serkan roket binasını gectınmı acaba ben bayabı ılerlemıstım oyunda

o başka bi oyun :D Bu oyundan bahsediyosan Ben bu oyunu oynamadım ya.Çözümü olmadan geçemiyorum :D Hem orjinal oyun değil.O kadar ilerledikten sonra takılır ,donar falan .Gerek yok .

last321

Üye
serkan aklın fikrin böyle oyunlarda cocuklugunu yasayamamıs ınsan tipi var sende :D :ehe :pro:

serkanacar25

serkanacar25

Üye
serkan aklın fikrin böyle oyunlarda cocuklugunu yasayamamıs ınsan tipi var sende :D :ehe :pro:

Pokemon oyunlarını bi araştır derim.Çıktığı zaman kaç milyon insan almış oyunu bi bak.Son çıkan oyunu 1 haftada 4 milyon kişi almış mesela :D çocuk oyunu falan değildir ayrıca.Çözümsüz bitiremezsin o derece. :naughty:

Üst Alt