Sunrise V1.3.2 3D Hızlı ve Stabil Olan Cfw Gayet güzel ve Şarjı iyi gidiyor.....

Sponsorlu Bağlantılar

feslegenli

Üye
arkadaşlar yukardakı yazılı olan sorunlaa bir çözüm bulabilecekmiyiz

NomadCRY

NomadCRY

Üye
meraba 1 haftadır bende kullanıyorum gayet guzel ve hızlı
bı kac ufak sorunlar var bularıda helledebilirsek tadından yenmez
1 cısı ana ekranda ıken ekranın yan donmesını nasıl engellerız
2. best taskman yukleyınce ekran uzerındekı tuş açma ozellıgı kayboluyor bunu nasıl hallederız
3. Parmak Kullanımı , 6 İconlu Page bu ev ekranlarını yukleme imkanımız varmı birde
bu yazılım için emegi geçen arkadaşlara cok teşkkur ederım
1- Sensörleri komple kapatmanız gerek.Başka bir çözümü yok.

2- Görev yöneticileri orta tuşu engeller.O programlarda tuş kilidi çalışmaz. Çözümü yok.

3- Hayır bu ev ekranlarını yükleme imkanı yok.Ama V1.4 de BlueSpectrum'a benzer ikinci bir flash ev ekranı ekleyeceğim.

Ben döndüm DH a.fatih abi de döndü ama maxicep e dönemeyecek sanırım

gms_10ur

gms_10ur

Üye
Birkaç problem yakaladım.. Önceden yüklenmiş uygulamaların bi kısmını açmıyor.. Kaldırıp tekrar kuruyorsun, yine açmıyor.. Ve Haritalara girince her hangi bi yere dokununca haritalar kapanıyor buna sinir oldum:nono:

feslegenli

Üye
teşekkurler
biraz kullanalım bakalım ne olcak bu arada bende ndrive ve garmın mobile sorunsuz çalışıyor
fakat rompatcherdekı c2z yamasını aktıf edemıyorum birturlu bununda cozumu yoktur herhalde

SilentOne

SilentOne

Üye
teşekkürler

mesuttoprak

mesuttoprak

Üye
NomadCRY Sunrise 1.4 ü sabırla bekliyorum.

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Bu sadece 5800 a Edetlenmişte ondan ::::

usuklu

Üye
bende cıkan tek problem kendi kendiliğinden internet bağlantısı ıstemesi internete bağlanmadığım halde. Bu şekilde karşılaşan arkadaşım var mı?

bild

bild

Üye
RomPatcher ( Türkçe ) bulduğum yeni yamalara nereye yüklemem lazım acaba çünkü telefon hafızasına yüklenmiş packlar

Deejnas

Deejnas

Üye
Yeni yamalar yüklenmiyor cok hos ya harika hatta kim ister rom patcher kurulu gelsin ya birakin biz yükleyelim en iyisi normal c6 flashi kurmak en stabile falan hikayeeee

Soneday

Soneday

Üye
Nomad kardeşime teşekkürler

memoli79

memoli79

Üye
Öncelikle paylaşan arkadaşa teşekkür ederim değerli yorumlarıyla konuyu aydınlatan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim. Ben telefonumu ilk defa hackleyeceğim. İndirilecek dosyalar anlatımın içinde adeta kaybolmuş. Lütfen bir arkadaş bana kurulum sırasına göre indirilecek dosyaları sıralayabilrse çok sevinirim. Yani ilk kurulacak dosyadan başlayarak tüm dosyalar kurulum sırasıyla olacak şekilde.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Kurulum için gerekli dosyalar

Win7 uyumlu JAF ve emülatör

Win7 uyumlu JAF ve emülatör

ROFS2 hariç N97 mini Orjinal Ana Dosyaları : Upload f@tih'e aittir.

Sunrise by NomadCRY V1.3.2 4*3 N97mini ( rofs2 )

Sunrise by NomadCRY V1.3.2 4*4 N97mini ( rofs2 )

Sunrise by NomadCRY V1.3.2 4*5 N97mini ( rofs2 )

Sunrise toplamda tam 1700+ kere indirildi.Sanırım bu bir rekor.

memoli79

memoli79

Üye
CQNSTANT!NE arkadaşım çok teşekkür ederim şimdi kurdum.

Jaf programı win 7 uyumlu değildi xp sp2 modunda çalıştırınca oldu.
Flash işlemini 4 ncü denemede başarabildim.
4*4 menülü olanını kurdum şarj olayını henüz denemedim. inş.dediğiniz gibidir.
Başkada bişey kurmadım.

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
CFW nin n97 uyumlu olduğu söylenmiş sakın ha denemeyin bile telefon ölür.
Cfw sadece 5800 içindir

ferruki

ferruki

Üye
arkadaşlar bu cfx in 5530 için olanı yokmu..

realdjferdy

realdjferdy

Üye
arkadaşlar ilk gününden beri bi yazılımı kullanmaktayım, klavye vs vs o hatalar zaten hepsinde sabit bunda karşılaştığım en büyük sorun tam bir film izlerken 2 veye 3 kez resetlemesi, bu hataya daha önde rastlayan veya çözüm yolu bilen varmı

mustafa

mustafa

Üye
yeni çıkacak versiyon 2.0 olacak

Üst Alt