Sunrise V1.3.2 3D Hızlı ve Stabil Olan Cfw Gayet güzel ve Şarjı iyi gidiyor.....

Sponsorlu Bağlantılar

elk2msm

elk2msm

Üye
telefona nasıl el feneri yükleyebiliriz. telefonla uyumlu değil deyip yükleme yapmıyor

simbat08

Üye
Hocam ben bu fw ye almanca dili nasıl eklerim acaba?

noname1527

Üye
arkadaşlar bende p- dongle not detected. please insert activated dongle:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur bu hatayı alıyom pm ile yardım ederseniz simdiden saolun

extacyer

Üye
kardeş eline sağlık çok güzel fw olmuş yalnız bluetoothda sorun var açmaya calısınca bluetooth işlemi gerçekleştirilemiyor uyarısı alıyorum bunu nasıl düzeltebilirim

tommy11

Üye
herşey çok guzel ama tek bir sorun var oda saat ayarlarında , mesaj gelınce telefonda gorunen saatın 1 saat oncesı yazıyor buda mesajları darmadagın edıyor.Bu soruna cozumu olan varsa soylesın lutfenn ...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bana göre versiyon degiştirmeyin ne güzel nokia v51 vermiş onu hackleyip kullanın çünkü öbür türlü birsürü sorun çıkar.program yükleyememe,reset atma vs... gibi.bende v31.0.101 yüklü onu v51 e güncellesemmi?nasıl olur?

'Şeref'

Emekli Yönetici
bana göre versiyon degiştirmeyin ne güzel nokia v51 vermiş onu hackleyip kullanın çünkü öbür türlü birsürü sorun çıkar.program yükleyememe,reset atma vs... gibi.bende v31.0.101 yüklü onu v51 e güncellesemmi?nasıl olur?

hocam sen daha v51 e geçmedinmi v51 ile v31 arasında dağlar kadar fark var.
+ versiyon değiştirmenin veya modifiye cfw yükleyince o dediğin sorunlar falan olmaz
tabi stabil çalışan bi cfw yüklemelisin
beğenmezsen v51 e geri dönersin ucunda ölüm yokya :oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
hocam sen daha v51 e geçmedinmi v51 ile v31 arasında dağlar kadar fark var.
+ versiyon değiştirmenin veya modifiye cfw yükleyince o dediğin sorunlar falan olmaz
tabi stabil çalışan bi cfw yüklemelisin
beğenmezsen v51 e geri dönersin ucunda ölüm yokya :oke:
bilmiyorum.aslında bende tereddüt yaşıyorum.çünkü v51'e geçince helloox ile hacklenmiyor.flash atma falan ben yapamam,Allah korusun elektrik bi kesilirse....aslında benim korkum şuna güncelledikten sonra ya daha kötü olursa bizim bir arkadaşta güncelledi,sensörler dönmemeye başladı.gerçi format atınca geçti ama aynısı bende de olursa ben format atarımda o programları kurmak zor geliyor....yani sistem kurmayı bende biliyorum.birde kota sıkıntım var.kotam sınırlı orjinal v51 166 mb...yani sebepleri bunlar...

C@RPe_DieM5484

C@RPe_DieM5484

Üye
arkadaslar telefonu bı turlu görmuyo

Denibo

Üye
herşey güzel başarılı fakat burdan indirin filan yazılarının üstüne tıklayınca olmuyor neden çünkü linki yazının içine atmamıssın çok karışık anlatım

SANSLI38

Üye
şimdiye kadar kullandığım en stabil ve sorunsuz cfw diyebilirim..yapan arkadaşın emeğine ve ellerine sağlık

SmiLeToDeaD

SmiLeToDeaD

Üye
arkadaslar sunrise yaptım artık sertifika hatası almam demi ?

alican3

alican3

Üye
beyler ben bu sunruseyi yaptım ama artk telefonu ters tutunca artk yan ekran olmuyor ne yapmalıym ,.. Bır sorum daha war ben telefonumu eski haline nasil getrırecem

lerolande

lerolande

Üye
yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve gayet güzel bi fw. hızlı. şarjıda iyi gidiyor :)
yalnız tek sorunu var. mesaj gelince bazen saçmalıyo. 1 saat öncesinde geldi gibi gösteriyo. örneğin saat 12.12 de mesaj geldi mi geldiği saati 11.12 gibi gösteriyor. ama nadiren oluyo bu olay. 100 mesajda 1-2 :)
bu sorunda çözüldümü süper olur ;)

alican3

alican3

Üye
cevap verecek yokmu ya?

realtarkan

Üye
yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve gayet güzel bi fw. hızlı. şarjıda iyi gidiyor :)
yalnız tek sorunu var. mesaj gelince bazen saçmalıyo. 1 saat öncesinde geldi gibi gösteriyo. örneğin saat 12.12 de mesaj geldi mi geldiği saati 11.12 gibi gösteriyor. ama nadiren oluyo bu olay. 100 mesajda 1-2 :)
bu sorunda çözüldümü süper olur ;)

Bunun da çözümü var .. Saat ayarlarından oto saat güncellemeyi açık yapıcaksın ..:oke:

duygusal_yak

Üye
Phone not found..

mrb bn bu hatayı aldım ve telefonu daha açamıyorum açıkcası biraz da telaşlandımm

Phone not found..

--------------- Ekleme ---------------

peki benim telefonda versiyon 52 yüklü bu cfw sadece 51 ve altı iiçin mi yükleniyor bn yükleyemedim ???

Üst Alt