pr 1.2 sonrasi youtube sorunu yasayanlar?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
one2one2

one2one2

Üye
    Konu Sahibi
pr 1.2 sonrasi youtube sorunu yasayanlar?
selam arkadaslar bir kac gun once n8 e pr 1.2 guncellemesini telefondan kurdum. ancak youtube un kendi sitesinde videolari acmiyor. baska bir site uzerindeki youtube videolarini aciyor nekadar sacma bir is anlamadim :vur bu durumu yasayanlariniz ve cozumu bileniniz varmi acaba?

geceler77

geceler77

Üye
Pr1.2 014.002 güncellemesi yaptım wıreless gitti baglan diyorum baglanmıyor nasıl bi güncelleme geldi bende anlamadım yapmaz olaydım önceden daha iyidi sorunsuzdu şimdi warless baglanıyor fakat sayfaları açmıyor veya mailler düşmüyor

selam arkadaslar bir kac gun once n8 e pr 1.2 guncellemesini telefondan kurdum. Ancak youtube un kendi sitesinde videolari acmiyor. Baska bir site uzerindeki youtube videolarini aciyor nekadar sacma bir is anlamadim :vur bu durumu yasayanlariniz ve cozumu bileniniz varmi acaba?

one2one2

one2one2

Üye
    Konu Sahibi
evet pr1.2 nin sorunlu oldugunu herkes soyluyordu bile bile yukledik şu pr2 gelsede cinnet gecirip teli kırmadan yuklesek

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
bende hiçbir sorun yok ... :pro::pro::pro:

MrUlutaş

MrUlutaş

Üye
Pr1.2 014.002 güncellemesi yaptım wıreless gitti baglan diyorum baglanmıyor nasıl bi güncelleme geldi bende anlamadım yapmaz olaydım önceden daha iyidi sorunsuzdu şimdi warless baglanıyor fakat sayfaları açmıyor veya mailler düşmüyor

p1.2 güncelledim hoparlörden ses cızırtılı gelmeye başladı servise verdim hoparlör deişti hala aynı sorun şimdi 2. kez verdim üst servise göndermelerini bekliyorum. daha olmadı tüketici haklarına başvuracam.

Uruloki

Uruloki

Üye
yusufun dediği gibi bende de sorun yok

one2one2

one2one2

Üye
    Konu Sahibi
anlamadim gitti arkadas telefona gorede degisiyormus demek bu yazilimsal hatalar :off:

erdemdogan

Üye
Merhaba arkadaşlar bendede bir sorun yok.

accman

accman

Üye
bende de facebook'a kendi tarayıcısından bir kaç dakikada ancak giriyor.. 1.2'den sonra böyle oldu

Starsley

Bende'de sorun yok.

one2one2

one2one2

Üye
    Konu Sahibi
bende de facebook'a kendi tarayıcısından bir kaç dakikada ancak giriyor.. 1.2'den sonra böyle oldu

aynen katiliyorum bitek face de degil twitter maxicep forum gibi sitelerdede o sorun var. umarim nokia acil bir cozum getirir.

bartinli7474

bartinli7474

Üye
son günceleme wifi otamatik baglanmıyor ovi sotore acılmıyor wifi elle baglantı kurulduktan sonra nete giriyor bu gerizekalılar arkalarını yıkarken önlerini kirletiyorlar

one2one2

one2one2

Üye
    Konu Sahibi
wifi ayarlarindan wlan'a gec - bilinen olarak ayarlamayi denedinmi acaba?

SilentOne

SilentOne

Üye
zaten nokia symbian modcularınıbir görsek forumca adam aklll temiz bi dayak yiyecek bizden sonra adam akklı fw çıkaracaklar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt