Uygulama i7500 1.5 yazılımı 2.2 yapmak için klavuz

Sponsorlu Bağlantılar

asimomoto

asimomoto

Üye
    Konu Sahibi
i7500 1.5 yazılımı 2.2 yapmak için klavuz
arkadaşlar i7500 aldım yazılım sürümü 1.5 bunu 2.2 yapmak için bana yol gösterecek bir klavuz varmı
ayrıca android konusunda acemiyim bilgiilerinize ihtiyacım var ,bluetooth la resim foto dosya gönderemedim sanırım bu özellik es geçilmemiştir yazılım 2.2 olunca bu sorun düzeliyormu
yardımlarınızı bekliyorum..:heyo:

sedat8

sedat8

Üye
evet bende yeni aldim telefonu 2.2 yaptim bluetoot felan hersey calisiyor ama telefon cok yavasliyo kasiyo bende ama oda daha 2.2 ye stabil olmadigi icin suan benim kullandigim beta asamasinda 1 ay icinde drakazin yeni stabil olan romu cikacakmis onu bekliyorum oda gelsilten sonra telefon canavar olacak :)

conileo

Üye
millete resmi güncelleme geliyor samsungun i7500 de yok allah kahretsin aldığıma alacağıma bin pişman oldum

skymer60

Üye
millete resmi güncelleme geliyor samsungun i7500 de yok allah kahretsin aldığıma alacağıma bin pişman oldum

arkadaşım bende yeni aldım bu telefonu şu an 2.2.1 kullanıyorum cyan ve gaosp ayarlarını yapınca güzel çalışıyor açmadığı bir video yok ben ce güzel bir telefon yanlız işlemcileri biraz düşük oldugundan kasmalar yapıyor .ama her şeyi yapıyorum market hesabı internetten flim izleme ne ararsan var

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
telfon kaldırıyomu 2.2yi

foz54

foz54

Üye
gerçekten iğrenç bi telefon, beni androidden soğuttu :D ne yaparsanız yapın 128mb ramden kullanabileceğiniz 40mb ram kalıyor. oc ile 720mhz oluyor ama çook kasıyor.
yinede kullanmış biri olarak yardım edeyim;( ayrıntılı bigi için=
)

öncelikle root yapıp recovery yüklemen lazım, easyroot ile ypabilirsin
Easy Root (kolay Root)
1-EASY ROOT.rar içerisindeki RECTOOLS.tar.gz dosyasını sd karta atıyoruz.

2-Telefonumuzu FASTBOOT(arama + acma/kapama tuşu) moda alıyoruz.fastboot ekranı geldıgınde usb ile PC'imize bağlıyoruz.

3-Eğer linux kullanıcısı iseniz 1-linux dosyasına,windows kullanıcısı iseniz 1-windows dosyasına bilgisayarımızdan tıklıyoruz.telefonumuz reset atacaktır.

4-Telefonumuzu bu sefer recovery moda almamız gerekecek.bunun için SES KISMA + ARAMA+ ACMA/KAPAMA tusuna basarak recovery moda alıyoruz.

5-usb ile bilgisayarımıza baglı hala şimdi easy root klasörü içindeki eğer linux kullanıcısı iseniz 2-LİNUX,eğer windows kullanıcısı iseniz 2-WİNDOWS programına tıklıyoruz.

6-Telefonumuz kendini resetleyip tekrar recovery moduna getirecektir.recovery ekranında en altta ROOT DEVİCE seceneğine tıklayın ve reboot system deyin işlem tamamdır.

Burdan indiriniz;

İ7500 USB DRİVER'LAR

daha sonra recovey menüsünden 2.2publicbeta3 romu yükle. daha iyisi yok. 2.3beta1 var ama kamera çalışmyor ve çok kasıyor

Update.zip ( 31 Mart 2011)

arifmu

Üye
yav bunun dah akolay bi şolu yokmu kırcam simdi telefonu olmuyo

şehmusss

şehmusss

Üye
foz54 seen yap ben benimkini yap parasını verem sana :good:

Üst Alt