Nokia Firmware Editor v03 ÇIKTI - kendi fw.lerinizi daha kolay yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Firmware Editor v03 ÇIKTI - kendi fw.lerinizi daha kolay yapabilirsiniz
pnht nokia firmware editor v.0.3 ü yayınlamış arkadaşlar, fw yapımında olmazsa olmazımız, Türkçe dil yamasını da ekledim ve Türkçe olarak kullanımıza sunuyorum.Pnht bu işi iyice ileri götürecek anlaşılan.

Buyrun ingilizcesi pnht.den

buyrun bu da Türkçe'si (Türkçe dil nfe 0.2 den alınıp bu sürüme tarafımca eklenmiş ve çalışır hale getirilmiştir.)

Beğenen arkadaşlarımız TEŞEKKÜR butonunu unutmazlarsa bizde seviniriz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: AliA19, Jan, cimboli ve 105 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

genncoo1

Üye
tesekkurler

PriZm

PriZm

Üye
Teşekkürler.:oke:
Fwlerimi editlemeye başladım şimdiden de bunun 0.2 versiyonundan farkı ne ben onu anlamadım:hmmm

emr-erock

emr-erock

Üye
Güzel Teşekkür ettim

antalyayavu

antalyayavu

Üye
tesekurler

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
konuyu okeyleyip yayına sunan sayın moderatörümüz Mehmet Bey'e teşekkürler

diğer tüm arkadaşlara da ayrıca teşekkürler, güzellik olarak görülen şeyler paylaşılırsa değeri daha da artıyor.

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

'Şeref'

Emekli Yönetici
Teşekkürler.:oke:
Fwlerimi editlemeye başladım şimdiden de bunun 0.2 versiyonundan farkı ne ben onu anlamadım:hmmm
evet bunun önceki sürümden farkı ne açıklarsan tam olucak . ayrıca emeğine sağlık teşekkürler..:oke:

AlpReis

AlpReis

Üye
Eyvallah

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
Teşekkürler

KayraBey

KayraBey

Üye
Kendi fw'mi yapabilmem için gereken tüm araçların paylaşıldığı bir konu var mı acaba forumda? Forumda neyi araştıracağımı bilemediğim için siz tecrübeli arkadaşlarımdan yardım istiyorum.

uydu

uydu

Üye
herkez senin gibi yabancı siteleri takip etse böyle gereksiz konu açıp sanal çöplük oluşmasına gerek kalmicak ama,,, teşekkür. Modifikasyon için gerekli programlar adı altında bi konu açsak ve hepsini orda toplasak çok güzel olur . kimler katılıyor. programlara açıklamalarını ve ne amaçla kullanıldığını nasıl yüklendiğini yanında belirtiriz

Zymenn

Zymenn

Üye
Bende hepsini bir arada barındıran bir all in one konu beklentisi içindeyim. Telefon Firmwaresi konusunda yabancıyım YineAma çok güzel bir konu ve paylaşım. Üstelik dil dosyasını da kendiniz yapmışsınız ki mükemmel...

-hasangun-

-hasangun-

Üye
önceki sürümden farkı:
Sis Stub Manager:
-program silmek için uygulama yöneticisine geçtikten sonra oradaki sis stub bölümünden uygun gördüğünüz programı sil demek....
-dosya gizleyici
-yeni arama sistemi...

dejawu_10

Üye
teşekkürler

agsalman

Üye
ellerine sağlık
mükemmel bi program

screamtr07

Üye
selam arkadaşım benim telefonumç 6110 navigotor. ben dosyayı acıyorum sonra kapatıyorumç hiç bir değişiklik yapmıyorum. telefona yazdırıyorum ama telefon acılmıyor neden acaba. ben anlamadım. değişiklik yapsamda acılmıyor neden acaba yardım.

-efşan

-efşan

Üye
teşekkürler

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

Üst Alt