Nokia Qwerty Keyboard editor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihatyılmaz

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Qwerty Keyboard editor
S^1 - S^3 cihazlar için sanal qwerty-klavye düzenleme aracıdır.

Test Edilen Modeller: Nokia 5800, 5530, Nokia X6, Nokia N8, Samsung i8910.

Sürüm: 1.3.6

Diller: English, Russian, Ukrainian

Gereksinimler: .NET Framework 2.0 veya daha yeni sürüm. MS Windows XP - 7 (x86).

Firmware dosyasını çıkarın. Ardından 'Open' -> rofs2 dosyasını seçin \resource\plugins\peninputvkbwindowconfiginfo _NN.rsc (NN - sizin dil kodunuz, 01 - english, 03 -german 14 -Türkçe vs). Artık klavyenizi düzenleyebilirsiniz. Düzenlemeyi bitirince, 'Save' bölümü ile yeni klavye yapandırmasını kaydedin. Eski klavye dosyanızla değiştirin ve cihazınıza düzenlediğiniz firmware dosyası ile yazılım atın.

link :

burada da bazı mod lar var bunları
"C:\resource\plugins" klasörüne kopylayın ve cihazınızı yeniden başlatın.

4x11 TR Keyboard :

3x11 Turkish F Keyboard:

4x11_english_fixed :

KO9

KO9

Üye
c7 belle 4x11 klavye olumlu çok teşekkürler sayılara gidip gelmek çok zaman alıcıydı ")

Suyaka

Suyaka

Üye
Ekran görüntüsü alabilir miyiz mevcutsa 4x11'in?

Suyaka

Suyaka

Üye
Teşekkürler ;)

SuaT6027

SuaT6027

Üye
bu nokıa klavyesını ıphone tarzına cevırebılecek bırılerı yok mu yaa... yanı seslı harflerden tasarruf etsın dert degıl.. ama tuslar buyuk olsun.. tırnakla ugrasmak cok sıkıcı....

cihatyılmaz

Üye
    Konu Sahibi
bu nokıa klavyesını ıphone tarzına cevırebılecek bırılerı yok mu yaa... yanı seslı harflerden tasarruf etsın dert degıl.. ama tuslar buyuk olsun.. tırnakla ugrasmak cok sıkıcı....

kardeş benim n8 de kurtulus40 belle v01 var.msj dilini ingilizce yaptığın zaman.örneğin c tuşuna basılı tuttuğunda ç geliyor seçebiliyorsun iphone da olduğu gibi ama s ye basınca ş gelmiyor yada i ye basınca ı gelmiyor.diğerlerinde sorun yok. kurtuluş usta bi ayar çeker belki ayarlar onu :)

SuaT6027

SuaT6027

Üye
kurtulus abının cfw lerı emınım sızden once yukluyorumdur.. ama tusların bıraz daha dolgun buyuk olması lazım yaa.. basarken zorluyor...

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9

cihatyılmaz

Üye
    Konu Sahibi
kurtulus abının cfw lerı emınım sızden once yukluyorumdur.. ama tusların bıraz daha dolgun buyuk olması lazım yaa.. basarken zorluyor...

doğrudur bişey diyemem.bunun için bi istekte bulunabiliriz benim için de güzel olur :) ve daha kullanışlı olur zaten

• Beğen
Tepkiler: SuaT6027
mensir

mensir

Üye
bu bahsı gecen programla olabılecek bısı degılmı Butun gereksız harflerın atımı sonunda buyume olmaz mı acaba ?

PyroOnFire

Üye
Bir sembolü değiştirirken "Current symbol" yazan başlığa çift tıklarsanız başlığı kopyalayabiliyorsunuz. Sembollerin yerini değiştirirken işinize yarayabilir.

mehmet27

Üye
bu şekilde uğraşmak istemeyenler için burada sis halinde 4x11 klavye bulunmaktadır. http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/turkce-4x11-klavye-ve-keylock-uygulamasi-537419.html

Bu klavyeyi yükledim ve memnun değilim eski orjinal klavye ye nasıl dönebilirim acaba_?

----------Eklendi @ 13:16:27 ---------- Yazıldı @ 13:08:27 ----------

Bu klavyeyi yükledim ve memnun değilim eski orjinal klavye ye nasıl dönebilirim acaba_?

ok kaldırdım eğer kaldıramayan arkadaşlar olursa telefonu kapatın açın hiçbirşey yazmadan silin...

joe_cenk

joe_cenk

Üye
emeğine sağlık tşkleer

SilentOne

SilentOne

Üye
emeğine sağlık kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt