Nokia Firmware Editor v0.2 Türkçe(Kendi Firmware2ni Kendin Yap)

Sponsorlu Bağlantılar

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi

Firmware modifiye edebileceğiniz yani; program ekleme/çıkarma, yeni dil ekleme işlemleri yapabileceğiniz programın yeni ve Türkçe'ye çevirilmiş sürümüdür.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Amarus, LANS_KSK, kemalettinkacar ve 83 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
dosya eklendi :tşk:

• Beğen
Tepkiler: FIRAT USTA
nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim çok sağolun...

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

Ferzan

Ferzan

Üye
:tşk:

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeş

AlpReis

AlpReis

Üye
Eyvallah sağoll

messi_123

Üye
avira virüs olarak gördü exe dosyasını :(

emr-erock

emr-erock

Üye
Bu iyi olmu teşekkürler

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler Dostum

screamtr07

Üye
slm Arkadaşlar ben nokia editorle dosya ekliyorum. sonra phoenix ile yazdırıyorum. ama telefon beyaz ekranda kalıyor. ayrıca dosya eklemeden editorle acıp geri kapatıyorum. tekrar yazdırıyorum. telefon gene acılmıyor. ama orginal dosyayı yazdırıyorum telefona telefon acılıyor. bunun sebepini bilen birisi cevap versin. bi hackleyemedim telefonumu. nokia 6110 navigator. telefon. versiyon. 61.02 yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm . anlayan yok mu.

sayokantürk

sayokantürk

Üye
slm Arkadaşlar ben nokia editorle dosya ekliyorum. sonra phoenix ile yazdırıyorum. ama telefon beyaz ekranda kalıyor. ayrıca dosya eklemeden editorle acıp geri kapatıyorum. tekrar yazdırıyorum. telefon gene acılmıyor. ama orginal dosyayı yazdırıyorum telefona telefon acılıyor. bunun sebepini bilen birisi cevap versin. bi hackleyemedim telefonumu. nokia 6110 navigator. telefon. versiyon. 61.02 yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm . anlayan yok mu.

Brader Nokia Editör ile yapmış olduğum yazılımı Phoenix ile telefona yüklemeyeceksin Phoenix ile Navifirm ile indirdiğin orjinal yazılımı yükleyebilirsin ancak editlenmiş dosyaları sadece Jaff ile telefona yükleyebilirsin Yoksa senin yazdığın gibi telefon açılmaz :evet:

aytac1211

Üye
Tesekürler admin

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
teşekkürler bu iyi oldu

mgemici

Üye
Paylaşım için teşekkürler kullanımının anlatıldığı bir yer var mı acaba?

sphynx33

Üye
bu virüs olayına bir açıklama yapılmamış sağlıklımıdır kullanımı değilmidir:( teşekkürler paylaşım için

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
ya bunla peki nasıl düzenlencek

linüx

Üye
güzel ve yararlı paylaşım kendime has bi cfw de ben deneyeyim bide şu coreplayer olsaydı

togimer

Üye
eline sağlık

Üst Alt