Maxicep Teknoloji Portalı Yayında

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Portalda sağda en alt blokda forumdan son konular/mesajlar sistemi var sanırım incelemeden yorum yapmışsınız ..

Var tabi ki; ayrıca forumda da açıcaz bu özelligi yakın zamanda...
MaxiCep Teknoloji Portalı

Sitenin Mobil sürümü, kısa zaman içerisinde yapılacak arkadaslar

Tarayıcınız safari mi ?
Hayır İE9

Salihyet

Salihyet

Üye
Umduğumdan hoş görünüyor, tebrikler ozan çok güzel olmuş.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Eskiye dönmesi gibi bişeyi düşünmeyin arkadaşlar. Alışkanlıklardan vazgeçmek zordur. İnanın biraz kullandıktan sonra iyiki kalmış diyeceksiniz. Ana sayfamız sadece pc ağırlıklı haberler içermiyor ki.
Eminim bir süre sonra anasayfayı talan etmeden foruma geçiş yapamayacaksınız. Biraz sabredin

haltie

haltie

Üye
Bence çok güzel oldu.Alışana kadar zor gelebilir beta zaten var olan eksiklikler düzeltilip yakın zamanda en sorunsuz haline kavuşacaktır.Ben yıllardır bu siteyi kullanan bir üye olarak alışmakta zorluk çekmedim çokda profesyonel bir görünüşe sahip oldu.

Eskisinden farkı anasayfa farklı ama tek forum seçeneğine tıklayarak eski görünümü ve kullanımı elde edebiliyoruz.sonuç nette bir çok değişimler oluyor ona ayak uydurmak lazım aynı şeyleri yaparak ilerlemek mümkün değil.:)

asigsasi

asigsasi

Üye
Site yöneticileri olarak tabiki siz ozana destek çıkacaksınız ama her zaman gelen gideni aratır keşke eski ana sayfada yapsaydınız bu değişimleri dahada birşey demem

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Site yöneticileri olarak tabiki siz ozana destek çıkacaksınız ama her zaman gelen gideni aratır keşke eski ana sayfada yapsaydınız bu değişimleri dahada birşey demem
Anlamadıgım nokta, eskiden eksik olan ne var ana sayfamızda ?
+
Mobil sürümü de yapacağız yakında, zaten cepten siteye girenler özel bi görünümle karsılasacak

Bunların dısında;
Bu portala; basit son 5 haberin görüntülendigi, forum kategorilerin listelendigi ve son 20 forum cevabının oldugu bloktan olusan bir ana sayfayı (eski ana sayfamız) tercih eden bilinçli internet kullanıcıları olduguna şaşırıyorum.

Görünümden sikayet adan arkadasların bazıları da daha bugüne kadar, forum görünümü değiştirilsin diyordu. Ben de diyorum ki önce ana sayfamızın görünümü değişti, sonra forumun görünümü sırada aynı tarzda ...

haltie

haltie

Üye

Bu değişimler her zaman oldu sitede her zaman karşı çıkanlar beğenmeyenler oldu ama sonuç olarak gelinen nokta ortada:)Bu konuda genelde giden gelenin kıymetini anlamamıza yardımcı oluyor.Zaten tek tıkla eski hale geçiş yapıyorsun.Ben zorlukta göremedim.

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşlar ben biraz tutucuyum bu karşı çıkmam ondan kaynaklanıyor her şeye rağmen maxicep gibisi yok biz bir aileyiz

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Tabiki hepimiz bir aileyiz. Bizler ozanı savunmuyoruz. Bende ozana eksik gördüğüm noktaları söyledim. Halitte söylemiştir, Nadirde söylemiştir, asigsasi olarak sende söyledin. Hepimiz istediklerimizi, eksik gördüklerimizi ozana söyleyecez ve o Ozan herkezin isteklerine göre Anasayfamızı şekillendirip, daha kullanışlı bir hale getirecek.
Bazı arkadaşlar sitede üye kaybı yaşarız demişler. Bence böyle birşey asla olmaz. Biz bir aileyiz. Bu sitedeki sıcak ortamı gören herkez burda kalıcı oldu, olmayada devam edecek. Anasayfada olumsuz yorum yapmadan önce lütfen 1 hafta deneyin. Anasayfamız büyük bir emeğin sonucu bu haline kavuştu bunu unutmayın.

Εthnic

Εthnic

Üye
samimi olmak gerekirse biz cepten baglananlar icin ( opera mini ) yeni gorunum pek kullanisli degil eskiye nazaran.. ama bununda mobil surum ile asilabilecegine inaniyorum.. ve sabirsizlikla bekliyorum..

futbol123

futbol123

Üye
çok güzel olmuş hayırlı olsun..

__Midas__

__Midas__

Üye
gayet başarılı ve çok hoş olmuş, :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
güzel olmamış ya ben buraya girmek istiyorum hep mobil portal çıkıyo :hmmm

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Özet geçiyorum;

mükemmel olmuş... :)

Neverex

Üye
Aslında tasarım olarak bir teknoloji dergisi sitesi tarzında olmuş.Güzel fakat forumda aynı tema üzerine oturtulursa daha güzel olur.Birde siteye girerken çok kasıyor.Umarım zaman içerisinde düzeltilecektir.Tasarımı beğendim. :oke:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
güzel olmamış ya ben buraya girmek istiyorum hep mobil portal çıkıyo :hmmm

Mobil portal çıkmasının sebebi mobil cihazınız üzerinden bağlandığınızdan olabilir :) Portal'da aşağıya inince bazı tarayıcılarda exit seçeneği oluyor ve direk olarak portal görünümüne ulaşabiliyorsunuz.

Εthnic;2814885' Alıntı:
samimi olmak gerekirse biz cepten baglananlar icin ( opera mini ) yeni gorunum pek kullanisli degil eskiye nazaran.. ama bununda mobil surum ile asilabilecegine inaniyorum.. ve sabirsizlikla bekliyorum..
Mobil kullanıcılarımız direk olarak foruma bağlanabilirler. Çok kısa bir süreç içerisinde mobil versiyon ile birlikte mobil cihazlarınız için hem kota dostu bir yapıya hemde daha işleyişli ve şık görünümlü bir yapıya kavuşacağız.

Aslında tasarım olarak bir teknoloji dergisi sitesi tarzında olmuş.Güzel fakat forumda aynı tema üzerine oturtulursa daha güzel olur.Birde siteye girerken çok kasıyor.Umarım zaman içerisinde düzeltilecektir.Tasarımı beğendim. :oke:
Tarayıcınızın yükünden veya internet yavaşlığından kaynaklanabilir. İnanın bu sorunu hiç yaşamadım. Bir kere yaşadım oda sunucudan kaynaklanan hatalardan oldu. Gerçi çok Javascript kodu kullanılıyor ama.

Utku

Utku

Üye
güzel olmamış bence...

JayJayyy

Üye
açılıştaki ve geçişlerdeki kasılmaları şimdilik(beta*) es geçersek..., tasarım ve kullanışlılık bakımından beğendim...eskisinin çok karmaşık ve silik bir görüntüsü vardı...forum rengindeki siyah ve gri renk tonlarının portalda da biraz daha fazla kullanılmasının forum-portal renk bütünlüğünün sağlanması açısından daha uygun olacağı görüşündeyim...emeği geçen herkese teşekkürler...

Üst Alt