Maxicep Teknoloji Portalı Yayında

Sponsorlu Bağlantılar

kemal21

kemal21

Üye
Ben sevmedim

akula

akula

Üye
valla eski üyelerden biri olarak pek sevmedim ama alışıcaz artık

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Her şey daha iyiye doğru yol almak için ve o yolda ilerliyoruz. Portal bildiğiniz gibi beta aşamasında . Sizlerin de katkısıyla portalı şimdikinden daha kullanışlı ve güzel bir görünüme kavuşturacağız. Önerilerinizi esirgemeyin arkadaşlar.

akula

akula

Üye
ilk bakışta karışık gözüküyor insanın dikkati dağılıyor neyin nerede olduğunu anlamak için alışmak lazım birde benim gibi insanlar bazı yeniliklere zor alışır :)

ömerpekacar

Üye
sadece cep telefonu üzerine olsa iyi olr

cedric2323

cedric2323

Üye
çok güzel olmuş bişi dediğim ama bence eski daha kullanışlıydı ve daha pratikti yinede hayırlı olsun herkese

celibar

celibar

Üye
portal kısmı güzel fakat forum kısmı bu şekilde hiç hoş durmuyor.çünkü herşey çok karışık gözüküyo.

alemburda

alemburda

Üye
arkadaşlar portala şu şekilde giriyorsunuz : MaxiCep Teknoloji Portalı (maxicep.com.tr)
www.maxicep.com yazdığınızda forum bölümüne giriyorsunuz o nedenle portalı görmek istemeyenler maxicep.com olarak girsin !

--------------- Ekleme ---------------

madem isteklerinizi söyleyiniz diyorsunuz bence en üst kısma foruma giriş diye bir link yapılması lazım yada profil ayarlarımızdan portalı göster veya gösterme seçeneği koyulursa çok güzel olur isteyen girer istemeyen girmez !

8D,li

Üye
:megafon:saol admin...:megafon::kop:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
açılıştaki ve geçişlerdeki kasılmaları şimdilik(beta*) es geçersek..., tasarım ve kullanışlılık bakımından beğendim...eskisinin çok karmaşık ve silik bir görüntüsü vardı...forum rengindeki siyah ve gri renk tonlarının portalda da biraz daha fazla kullanılmasının forum-portal renk bütünlüğünün sağlanması açısından daha uygun olacağı görüşündeyim...emeği geçen herkese teşekkürler...

Portala nazaran, forumun daha hoş bir tasarıma kavuşacağını ve renk bütünlüğünün sağlanacağını bildirmek isterim.

güzel olmamış bence...
Düşüncenize neden olan eksiklerimizi belirtir misiniz?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
madem isteklerinizi söyleyiniz diyorsunuz bence en üst kısma foruma giriş diye bir link yapılması lazım yada profil ayarlarımızdan portalı göster veya gösterme seçeneği koyulursa çok güzel olur isteyen girer istemeyen girmez !
zaten forum seçeneği yukarda mevcut

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
zaten forum seçeneği yukarda mevcut

Evet ama maalesef bazı arkadasların gözü Forum butonnunu görmüyor logonun altındaki, bu genelbilinçli internet kullanımı olgusuyla alakalı ...

youngman112

youngman112

Üye
Oncelikle admin arkadaşları veya abilerimi tebrik etmek istiyorum çünkü maxicep artık doğrudan güncel teknoloji haberlerini bize ulaştırabicek bir site haline gelmiş ki bence bu daha geniş bir kitleye hitap etmemizi sağlayacaktır portalda eksiler var tabiki mesela konuların altında bence cok baslık var(anasayfada) ve renkler birbiriyle pek uyumlu gelmiyor insana ama bunlar zamanla giderilir diye düşünüyorum(zaten ismide beta olarak geçiyor) ONERİLERİM;valla açıkçası benim hayalimdeki maxicep sitesi en azından Türkiye genelindeki en iyi 'cep telefonu' sitesi olması yani cep telefonu alacak biri bu siteye girip alacağı telefon hakkında kesin bilgi sahibi olmalı tabi site teknoloji portalı olarak yayın yapıyor ama cep telefonu konusu çok daha ağır basmalı ve bana göre bu yolda atılabilecek en büyük adım video incelemer olur gerçekten her türden kullanıcıyı bilgilendirebilecek video incelemeler olursa maxicep tam bir vazgeçilmez olur umarım bu yolda atılacak adımlar bir an önce gerçekleşir örneğin maxicepte nokia n8 çıktığı gibi bir v.inceleme yapılsa şahane olur İnşaallah fikirlerim işinize yarar( Bu gibi bir fikriniz var mı gerçekten merak ediyorum) SAGOLUN

by_avea

Üye
Bu Siteyi bu günlere getiren büyüten emek veren yüzbinlerce üye hiç'e sayılmış mobil forum özelliğini katbetmiş ve

TAMAMEN TİCARİ AMAÇLARA HİZMET EDEN BİR YAPIYA KAVUŞTURULMUŞ !!!Tebrikler:off:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bu Siteyi bu günlere getiren büyüten emek veren yüzbinlerce üye hiç'e sayılmış mobil forum özelliğini katbetmiş ve

TAMAMEN TİCARİ AMAÇLARA HİZMET EDEN BİR YAPIYA KAVUŞTURULMUŞ !!!Tebrikler:off:

:D Adam sanki siteyi sattı gibi yorumlar yapmayın allah aşkına :ehe Neden mobil forum özelliği kaybolsun ? ana sayfa değişti diye site tamamıylamı değişti sanki. Konularınız duyor forumda, googleden aratınca yine sizlerin konuları geliyor. Ana sayfayı sadece teknoloji haberleri ağırlıklı oldu. Maxicep yine aynı Maxicep

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ozan abi birde eski ana sayfada en çok mesaj yazan 10 kişinin adı vardı. Onu göremedim. Tekrar koyulucakmı?

nejdet can

nejdet can

Üye
ana sayfa büyük oranda böyle kalabilir ama sitenin sağ tarafındaki konu ana bölümleri S60v3 uygulama S60v5 uygulama vs... varya bu bölüm birde

Sol taraftaki üyelerin açılan yeni konuların ve cevap mesajlarının sütün şeklinde olduğu bölüm hani SUGİBİ akıyordu ya bitiriyordu beni bu olay site okyanus gibi esiyordu hareket bereket canlılık vardı

zaten bi çok arkadaş bu mevzulardan yana yakınıyor... buda siteye olan sevgiden kaynaklanıyor

Yönetici arkadaşlar bu düzenlemeleri yapabilirler...

pont

Üye
forumun eski sistemi çok daha iyiydi tam bir mobil sitesiydi pratik ve canlıydı şimdi ise teknoloji magazini içeren ve reklam dolu heyecansız bir görünüm almış eski tadı kalmamış TEK KELİMEYLE ÇOK BERBAT OLMUŞ

neden böyle yaptınız anlamak güç yazık olmuş umarım düzeltilir

cedric2323

cedric2323

Üye
forumun eski sistemi çok daha iyiydi tam bir mobil sitesiydi pratik ve canlıydı şimdi ise teknoloji magazini içeren ve reklam dolu heyecansız bir görünüm almış eski tadı kalmamış TEK KELİMEYLE ÇOK BERBAT OLMUŞ

neden böyle yaptınız anlamak güç yazık olmuş umarım düzeltilir

katılmıyorum sana desem yalan olur kardeş:) nedenini soracak birisi olursa bi önceki sayfada belirttim görüşümü

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Daha bu beta versiyonu arkadaslar. Düzenlemeler yapilicak ..

Üst Alt