Maxicep Teknoloji Portalı Yayında

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Maxicep Teknoloji Portalı Yayında
Değerli Maxicep.Com ziyaretçileri;

Uzun zamandır görmek istediğiniz, ve bizim de size göstermek istediğimiz daha ciddi, daha kurumsal, daha kullanışlı, daha profesyonel bir ana sayfaya artık kavuştuk.

Ana sayfamız, şu an geliştirilmeye açık durumdadır. Şu anki hali, yapacaklarımızın altyapısını olusturuyor diyebiliriz. Zamanla birçok kullanıslı özellik ekleyerek, daha kullanıslı birçok geliştirme de yapacağımız garantisini vereyim.

İleride yapılacak geliştirmeler öncelikli olarak Galeri ve Video sistemi olarak görünüyor. Onun dısında, ufak tefek düzenlemeler, yazılım ve özellik geliştirmelerini forum tarafında oldugu gibi, yine portal da da yapacağız. Üyelerimizin daha rahat 2.el alışverişinde bulunmaları için, 2.EL sistemi üzerinde de çalışmalara başladık bile.

Portalımızın en güzel yanı da şüphesiz, çift taraflı login sistemi.
Yani foruma login olmuş herkes, aynı zamanda Portal da da login olmuş olacaktır... Tüm Üyelikler portala aktarıldığı gibi, forum-portal arası iliski de sorunsuz sağlanmıştır.

Forum ise, ana sayfa biçimlendirmesine benzer nitelikte tema güncellemesi ile yakın zamanda sizlerin karşısına çıkacaktır.

Artık daha güncel ve çok sayıda haber göreceksiniz. Başta amacımız sizleri mobil teknoloji konusunda bilgilendirmek ve içerik sunmak olsa da, Teknoloji nin imkan verdiği tüm alanlarda size en iyi bilgiyi sunmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Tabi ki her zaman, önerilerinizi bekleriz.
Hatalar/eksikler olabileceğinden, portalı BETA olarak yayına alıyoruz.

*Teknoloji Haberleri bölümüne daha önceden yazılan tüm eski haberler, yeni portalımıza aktarılacaktır...

Hayırlı uğurlu olsun,
www.maxicep.com.tr | www.maxicep.com

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kol@j, Tuba.Erva, Freddy Krueger ve 18 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici

Vatana millete hayırlı Ugurlu bereketli olsun :ehe

ucx

ucx

Üye
Muhteşem olmuş az önce inceledim. Çok yararlı bir portal olacağından hiç şüphem yok.

Barbo2

Barbo2

Üye
hayırlısı olsun güzel olmuş

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Çok güzel olmuş da cepten Ana Sayfaya tıklayınca mobil portal çıkıyor ben mobili istemiyorum normalini görmek istiyorum onu nasıl yaparız :hmmm

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Tek kelimeyle Mükemmel Olmuş

Oglcn554

Oglcn554

Üye
Çok güzel olmuş. :D az önce farkettim yanlış siteye girdim sandım :D

THR

THR

Üye
Hayırlı Olsun
ilk gördüğümde yoksa yanlış yere mi girdim dedim ama hakikaten süper olmuş.

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
muhteşem olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.......

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun güzel oldu... :oke:

nejdet can

nejdet can

Üye
Tek kelimeyle çok kötü olmuş eski hali çok iyiydi pratikliği ve göz zevkini azaltmış

Ana sayfa itibariyle Mobil forum özelliğini yitirmiş çok daha az kullanıcı dostu yapıya sahip olmuş

Mobil kullanıcı dostu olmaktan çıkmış

DSJSPextes

DSJSPextes

Üye
hayırlı olsun.. nejdet can sana gelince sen yapta görelim.Bunlar sadece lafte kalmasın.O kadar uğraşmışlar.

Necmati

Necmati

Üye
İlk bu sayfa çıktı korktum sonradan düştü jeton ..
Vatana Millete Hayırlı Uğurlu olsun...:)

Εthnic

Εthnic

Üye
aryscat

aryscat

Üye
Tek kelimeyle çok kötü olmuş eski hali çok iyiydi pratikliği ve göz zevkini azaltmış

Ana sayfa itibariyle Mobil forum özelliğini yitirmiş çok daha az kullanıcı dostu yapıya sahip olmuş

Katılıyorum. Sitedeki kullanılabilirlik azaldığı için üye artışında yavaşlama sezeceksiniz eminim. Forum değilde boyalı basın dergi gibi olmuş. Kötürüm gibi oldum sabah sabah .

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Teşekkürler görmemiştim exit yazdığını ...

Görünüş açısından çok iyi az önce de belirtmiştim ama hiçbir zaman eskisinin yerini tutamayacagina garanti veriyorum ...

Sağda en güncel konular olurdu solda çok rahat bir şekilde kategoriler ve forumlar olurdu ... Hem rahattı hem de göz yormuyordu ... Eski haline dönmesini isterdim ...

milestone

milestone

Üye
gerçekten güzel olmuş...

Εthnic

Εthnic

Üye
Teşekkürler görmemiştim exit yazdığını ...

Görünüş açısından çok iyi az önce de belirtmiştim ama hiçbir zaman eskisinin yerini tutamayacagina garanti veriyorum ...

Sağda en güncel konular olurdu solda çok rahat bir şekilde kategoriler ve forumlar olurdu ... Hem rahattı hem de göz yormuyordu ... Eski haline dönmesini isterdim ...

aynen..

Noks

Noks

Üye
Hayırlı olsun :)

emr-erock

emr-erock

Üye

evet arkadaş çok haklı.Mesela ben Eski anasaydadaki.sol tarafdaki enson mesaj atılmış koulara hep bakıyordum.Forumu dolaşıp konulara teker teker bakmak çok zaman alır ve bence gün içinde yapılan yorumlarda azalacaktır...Bana kalırsa eski haline getirmelisiniz çok geçmeden...|-)

--------------- Ekleme ---------------

Bu Portalı eski anasayfamızdan bağımsız yapsanız olabilirdi.Ama ne olursa olsun eski sistemi getirmelisiniz...

Üst Alt